Triglav 4 - 0 Brezice — rezultat
Mečevi iz lige Slovenija - 2. SNL
Tabele Slovenija - 2. SNL
2. SNL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tabor Sezana | 10 | 8 | 1 | 1 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 25 |
| 2 | Beltinci | 10 | 7 | 1 | 2 | 28 | 12 | 16 | 4 | 22 |
| 3 | Triglav | 10 | 7 | 1 | 2 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 22 |
| 4 | Jesenice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 17 |
| 5 | Slovan Ljubljana | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3 | 17 |
| 6 | Ilirija | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 11 | 6 | 2.8 | 16 |
| 7 | Rudar | 10 | 5 | 0 | 5 | 19 | 17 | 2 | 3.6 | 15 |
| 8 | Dekani | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 | 1 | 1.3 | 15 |
| 9 | Bilje | 10 | 5 | 0 | 5 | 18 | 22 | -4 | 4 | 15 |
| 10 | Bistrica | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.8 | 14 |
| 11 | Dren Vrhnika | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 12 | Primorje | 10 | 2 | 4 | 4 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 13 | Krsko | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 9 |
| 14 | Krka | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 15 | Dravinja | 10 | 1 | 2 | 7 | 10 | 25 | -15 | 3.5 | 5 |
| 16 | Brezice | 10 | 0 | 3 | 7 | 10 | 20 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Beltinci | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 4.3 | 18 |
| 2 | Tabor Sezana | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 18 |
| 3 | Triglav | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 1 | 12 | 2.8 | 13 |
| 4 | Ilirija | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 13 |
| 5 | Rudar | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 3.5 | 12 |
| 6 | Jesenice | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 11 |
| 7 | Slovan Ljubljana | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Dekani | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 11 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 10 | Bilje | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 11 | Bistrica | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 9 |
| 12 | Primorje | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 13 | Krsko | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 7 |
| 14 | Krka | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 15 | Dravinja | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4.5 | 3 |
| 16 | Brezice | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Triglav | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 9 |
| 2 | Tabor Sezana | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 7 |
| 3 | Jesenice | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 6 |
| 4 | Slovan Ljubljana | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 6 |
| 5 | Bilje | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 4.8 | 6 |
| 6 | Bistrica | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 5 |
| 7 | Beltinci | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 4 |
| 8 | Dekani | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 9 | Dren Vrhnika | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 4 |
| 10 | Ilirija | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 3 |
| 11 | Primorje | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 3 |
| 12 | Rudar | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3.7 | 3 |
| 13 | Krka | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 14 | Krsko | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 15 | Dravinja | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 2 |
| 16 | Brezice | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
Forma i statistika timova
Triglav Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Rudar | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.09.2026 | Bistrica | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Dravinja | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 14.08.2026 | Tabor Sezana | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.08.2026 | Dren Vrhnika | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 22.05.2026 | Nafta | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.05.2026 | Bistrica | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Tabor Sezana | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Dekani | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.04.2026 | Jesenice | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Brezice Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Bistrica | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Dravinja | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.08.2026 | Tabor Sezana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Dren Vrhnika | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Bilje | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 30.10.2024 | Race | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 25.09.2024 | Mozirje | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 11.09.2024 | Smartno | H | 8-1 (3-1) | P | O |
| 05.10.2023 | Rogaska | H | 1-3 (0-3) | I | O |
| 19.10.2022 | Rudar | A | 10-0 (9-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2022 | 2. SNL | Triglav | 2-3 (0-0) | Brezice | I | O |
| 23.10.2021 | 2. SNL | Brezice | 1-1 (0-0) | Triglav | N | U |
| 19.05.2021 | 2. SNL | Brezice | 1-1 (1-0) | Triglav | N | U |
| 28.03.2021 | 2. SNL | Triglav | 0-0 | Brezice | N | U |
| 05.09.2020 | 2. SNL | Brezice | 1-0 (0-0) | Triglav | I | U |
| 14.08.2019 | Cup | Brezice | 1-2 (0-2) | Triglav | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 94.3% | 94.5% | 93.2% | 92.5% | 91.6% |
| 1 | 1.33 5.6% | 1.33 5.6% | 1.37 0.7% | 1.38 12.2% | 1.37 1.4% | 1.35 4.9% | 1.36 7.1% |
| X | 5.30 8.6% | 5.30 8.6% | 4.95 25.0% | 5.20 14.8% | 4.81 14.9% | 5.00 4.8% | 4.65 24.4% |
| 2 | 7.90 23.3% | 7.90 23.3% | 7.80 32.2% | 7.10 26.0% | 7.40 27.5% | 7.10 15.0% | 7.10 31.1% |
| 0-2 | 2.49 2.7% | 2.49 2.7% | 2.50 0.0% | 2.37 10.6% | 2.54 0.0% | 2.55 0.0% | 2.50 2.0% |
| 3+ | 1.46 4.3% | 1.46 4.3% | 1.45 16.9% | 1.50 6.4% | 1.44 0.0% | 1.50 1.4% | 1.44 15.2% |
| 4+ | 2.24 21.1% | 2.24 21.1% | 2.20 29.4% | 2.25 9.8% | 2.23 6.2% | 2.25 2.3% | 2.20 28.7% |
| GG | 1.79 2.3% | 1.79 2.3% | 1.78 1.7% | 1.85 2.6% | 1.77 9.7% | 1.80 5.3% | 1.77 1.7% |
| NG | 2.05 4.6% | 2.05 4.6% | 2.05 2.4% | 2.00 8.1% | 2.07 1.4% | 1.85 4.5% | 2.04 7.9% |
| I2+ | 2.14 3.9% | 2.14 3.9% | 2.15 0.0% | 2.15 7.5% | 2.19 4.3% | 2.25 2.3% | 2.18 23.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice