Barcelona 3 - 0 Getafe — rezultat
Mečevi iz lige Spanija - La Liga
Tabele Spanija - La Liga
La Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34 | 7 | 27 | 5.1 | 24 |
| 2 | Atletico Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 19 |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 19 |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19 | 8 | 11 | 3.4 | 18 |
| 5 | Sevilla | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 12 | 1 | 3.1 | 14 |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 13 |
| 7 | Alaves | 8 | 3 | 2 | 3 | 12 | 8 | 4 | 2.5 | 11 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 8 | 2 | 4 | 2 | 12 | 11 | 1 | 2.9 | 10 |
| 9 | Athletic Club | 7 | 2 | 3 | 2 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 9 |
| 10 | Rayo Vallecano | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 16 | -5 | 3.4 | 9 |
| 11 | Celta Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8 | 6 | 2 | 1.8 | 8 |
| 12 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 8 |
| 13 | Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 8 |
| 14 | Getafe | 8 | 2 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 1.8 | 8 |
| 15 | Osasuna | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 8 |
| 16 | Racing Santander | 8 | 2 | 2 | 4 | 13 | 23 | -10 | 4.5 | 8 |
| 17 | Levante | 7 | 1 | 3 | 3 | 11 | 15 | -4 | 3.7 | 6 |
| 18 | Elche | 8 | 1 | 3 | 4 | 11 | 17 | -6 | 3.5 | 6 |
| 19 | Valencia | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 15 | -9 | 2.6 | 5 |
| 20 | Malaga | 8 | 0 | 4 | 4 | 4 | 13 | -9 | 2.1 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 4 | 13 | 5.2 | 12 |
| 2 | Real Madrid | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 12 |
| 3 | Real Betis | 4 | 4 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 12 |
| 4 | Atletico Madrid | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 10 |
| 5 | Alaves | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 5 | 5 | 3 | 9 |
| 6 | Rayo Vallecano | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 7 | Getafe | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 8 | Racing Santander | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 7 | 2 | 4 | 8 |
| 9 | Real Sociedad | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 7 |
| 10 | Sevilla | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 6 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 12 | Athletic Club | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Osasuna | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 5 |
| 14 | Celta Vigo | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 4 |
| 15 | Levante | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 6.3 | 4 |
| 16 | Espanyol | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 17 | Villarreal | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 4 | 3 |
| 18 | Malaga | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 19 | Elche | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3.8 | 1 |
| 20 | Valencia | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 4 | 4 | 0 | 0 | 17 | 3 | 14 | 5 | 12 |
| 2 | Atletico Madrid | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 3 | Sevilla | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 8 |
| 4 | Real Betis | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 5 | Real Madrid | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 6 | Real Sociedad | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 4 | 6 |
| 7 | Elche | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 5 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 9 | Villarreal | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 5 |
| 10 | Athletic Club | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Celta Vigo | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0.5 | 4 |
| 12 | Espanyol | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 13 | Valencia | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 14 | Osasuna | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 15 | -9 | 5.2 | 3 |
| 15 | Alaves | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 16 | Levante | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 2 |
| 17 | Rayo Vallecano | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| 18 | Malaga | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 8 | -7 | 2.2 | 1 |
| 19 | Getafe | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | -8 | 2 | 0 |
| 20 | Racing Santander | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 16 | -12 | 5 | 0 |
Forma i statistika timova
Barcelona Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2025 | Newcastle | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 14.09.2025 | Valencia | H | 6-0 (1-0) | P | O |
| 31.08.2025 | Rayo Vallecano | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.08.2025 | Levante | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 16.08.2025 | Mallorca | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 25.05.2025 | Athletic Club | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 18.05.2025 | Villarreal | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 15.05.2025 | Espanyol | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 11.05.2025 | Real Madrid | H | 4-3 (4-2) | P | O |
| 06.05.2025 | Inter | A | 3-3 (2-0) | N | O |
Getafe Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Oviedo | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 29.08.2025 | Valencia | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 25.08.2025 | Sevilla | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 17.08.2025 | Celta Vigo | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 24.05.2025 | Celta Vigo | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 18.05.2025 | Mallorca | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 15.05.2025 | Athletic Club | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 10.05.2025 | Valencia | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 02.05.2025 | Rayo Vallecano | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.04.2025 | Real Madrid | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2025 | La Liga | Getafe | 1-1 (1-1) | Barcelona | N | U |
| 25.09.2024 | La Liga | Barcelona | 1-0 (1-0) | Getafe | P | U |
| 24.02.2024 | La Liga | Barcelona | 4-0 (1-0) | Getafe | P | O |
| 13.08.2023 | La Liga | Getafe | 0-0 (0-0) | Barcelona | N | U |
| 16.04.2023 | La Liga | Getafe | 0-0 (0-0) | Barcelona | N | U |
| 22.01.2023 | La Liga | Barcelona | 1-0 (1-0) | Getafe | P | U |
| 15.05.2022 | La Liga | Getafe | 0-0 (0-0) | Barcelona | N | U |
| 29.08.2021 | La Liga | Barcelona | 2-1 (2-1) | Getafe | P | O |
| 22.04.2021 | La Liga | Barcelona | 5-2 (3-1) | Getafe | P | O |
| 17.10.2020 | La Liga | Getafe | 1-0 (0-0) | Barcelona | I | U |
| 15.02.2020 | La Liga | Barcelona | 2-1 (2-0) | Getafe | P | O |
| 28.09.2019 | La Liga | Getafe | 0-2 (0-1) | Barcelona | P | U |
| 12.05.2019 | La Liga | Barcelona | 2-0 (1-0) | Getafe | P | U |
| 06.01.2019 | La Liga | Getafe | 1-2 (1-2) | Barcelona | P | O |
| 11.02.2018 | La Liga | Barcelona | 0-0 (0-0) | Getafe | N | U |
| 16.09.2017 | La Liga | Getafe | 1-2 (1-0) | Barcelona | P | O |
| 12.03.2016 | La Liga | Barcelona | 6-0 (4-0) | Getafe | P | O |
| 31.10.2015 | La Liga | Getafe | 0-2 (0-1) | Barcelona | P | U |
| 28.04.2015 | La Liga | Barcelona | 6-0 (5-0) | Getafe | P | O |
| 13.12.2014 | La Liga | Getafe | 0-0 (0-0) | Barcelona | N | U |
| 03.05.2014 | La Liga | Barcelona | 2-2 (1-1) | Getafe | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.5% | 98.6% | 97.2% | 96.9% | 95.6% | 96.0% | 95.1% |
| 1 | 1.25 0.0% | 1.30 0.0% | 1.28 2.4% | 1.26 0.8% | 1.24 2.4% | 1.27 0.0% | 1.28 0.0% |
| X | 6.15 2.5% | 6.40 2.6% | 6.40 21.9% | 6.80 21.4% | 6.65 16.7% | 6.50 4.0% | 5.85 5.4% |
| 2 | 10.50 4.5% | 11.30 4.2% | 11.00 10.0% | 11.00 8.3% | 11.20 2.6% | 10.00 7.0% | 10.10 9.0% |
| 0-2 | 2.60 10.2% | 2.60 6.6% | 2.75 19.6% | 2.75 18.5% | 2.75 15.5% | 2.85 18.8% | 2.85 19.7% |
| 3+ | 1.45 8.8% | 1.45 12.1% | 1.45 6.5% | 1.46 9.9% | 1.56 1.9% | 1.45 9.4% | 1.43 10.1% |
| 4+ | 2.16 11.5% | 2.24 8.6% | 2.15 12.2% | 2.15 14.7% | 2.17 5.7% | 2.15 15.7% | 2.08 16.8% |
| GG | 1.87 9.2% | 1.87 9.2% | 1.90 9.5% | 1.90 10.4% | 1.90 12.4% | 1.85 9.8% | 1.84 14.4% |
| NG | 1.85 8.8% | 1.85 8.8% | 1.85 13.5% | 1.80 9.8% | 1.84 10.2% | 1.95 11.4% | 1.98 17.2% |
| I2+ | 2.15 8.1% | 2.15 8.1% | 2.20 6.4% | 2.02 14.0% | 2.18 8.8% | 2.15 10.4% | 2.12 11.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice