The Strongest 2 - 1 Deportivo Tachira FC — rezultat
04.02.2026 00:30 • Svet - CONMEBOL Libertadores
Mečevi iz lige Svet - CONMEBOL Libertadores
Tabele Svet - CONMEBOL Libertadores
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 10 | 7 | 3 | 0 | 20 | 5 | 15 | 2.5 | 24 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 10 | 4 | 5 | 1 | 12 | 7 | 5 | 1.9 | 17 |
| 3 | Independiente Medellin | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 7 |
| 4 | Cusco | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 5 | 2 | 3 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2 | 9 |
| 3 | Independiente Medellin | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 4 |
| 4 | Cusco | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Flamengo | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.2 | 11 |
| 2 | Estudiantes L.P. | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.8 | 8 |
| 3 | Independiente Medellin | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 4 | Cusco | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coquimbo Unido | 8 | 3 | 3 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2 | 12 |
| 2 | Club Nacional | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 8 |
| 3 | Deportes Tolima | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 10 | -2 | 2.2 | 8 |
| 4 | Universitario | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coquimbo Unido | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2 | 8 |
| 2 | Deportes Tolima | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 7 |
| 3 | Club Nacional | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | Universitario | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coquimbo Unido | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 2 | Universitario | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 2 |
| 3 | Club Nacional | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| 4 | Deportes Tolima | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 8 | 5 | 3 | 0 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 18 |
| 2 | Fluminense | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 10 | 1 | 2.1 | 13 |
| 3 | Bolivar | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 5 |
| 4 | Real Esppor Club | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fluminense | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 8 |
| 3 | Bolivar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 4 | Real Esppor Club | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independ. Rivadavia | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 2 | Fluminense | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 3 | Bolivar | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 4 | Real Esppor Club | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | U. Catolica | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.1 | 14 |
| 2 | Cruzeiro | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2 | 12 |
| 3 | Boca Juniors | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 7 |
| 4 | Barcelona SC | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 12 | -10 | 2.3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Cruzeiro | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 7 |
| 2 | Boca Juniors | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | U. Catolica | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 4 | Barcelona SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | U. Catolica | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 10 |
| 2 | Cruzeiro | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 3 | Boca Juniors | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 4 | Barcelona SC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Corinthians | 10 | 4 | 4 | 2 | 10 | 6 | 4 | 1.6 | 16 |
| 2 | Platense | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 | 11 | 0 | 2.2 | 15 |
| 3 | Santa Fe | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 4 | Penarol | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Corinthians | 5 | 3 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 9 |
| 2 | Platense | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 3 | Santa Fe | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 5 |
| 4 | Penarol | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Corinthians | 5 | 1 | 4 | 0 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 7 |
| 2 | Platense | 5 | 2 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 7 |
| 3 | Santa Fe | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 4 | Penarol | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 10 | 5 | 3 | 2 | 15 | 9 | 6 | 2.4 | 18 |
| 2 | Cerro Porteno | 8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 4 | 3 | 1.4 | 14 |
| 3 | Sporting Cristal | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 6 |
| 4 | Junior | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 2 | Cerro Porteno | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 3 | Sporting Cristal | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 6 |
| 4 | Junior | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Palmeiras | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 8 |
| 2 | Cerro Porteno | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 7 |
| 3 | Sporting Cristal | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| 4 | Junior | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LDU de Quito | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.1 | 17 |
| 2 | Mirassol | 8 | 4 | 2 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.6 | 14 |
| 3 | Lanus | 6 | 3 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 1.7 | 9 |
| 4 | Always Ready | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | LDU de Quito | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 13 |
| 2 | Mirassol | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 3 | Lanus | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 9 |
| 4 | Always Ready | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mirassol | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 2 | LDU de Quito | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 3 | Always Ready | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 0 |
| 4 | Lanus | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -7 | 2.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 10 | 6 | 2 | 2 | 16 | 10 | 6 | 2.6 | 20 |
| 2 | Rosario Central | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 | 2 | 7 | 1.4 | 14 |
| 3 | UCV | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 11 | -4 | 3 | 9 |
| 4 | Libertad Asuncion | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 13 | -9 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 2 | Rosario Central | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1.2 | 8 |
| 3 | UCV | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 4 | Libertad Asuncion | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente del Valle | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2 | 8 |
| 2 | Rosario Central | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 6 |
| 3 | UCV | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 | 3 |
| 4 | Libertad Asuncion | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
The Strongest Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | Bolivar | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 18.12.2025 | Nacional Potosi | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.12.2025 | Nacional Potosi | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 14.12.2025 | Jorge Wilstermann | H | 6-0 (1-0) | P | O |
| 12.12.2025 | Real Tomayapo | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Always Ready | H | 2-3 (0-3) | I | O |
| 04.12.2025 | Universitario de Vinto | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.11.2025 | Bolivar | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 26.11.2025 | Guabira | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 22.11.2025 | Real Oruro | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Deportivo Tachira FC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | Academia Anzoategui | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 09.11.2025 | Metropolitanos FC | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 05.11.2025 | Caracas FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Carabobo FC | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 26.10.2025 | Carabobo FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.10.2025 | Caracas FC | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 18.10.2025 | Metropolitanos FC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.10.2025 | Carabobo FC | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 28.09.2025 | Yaracuyanos FC | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 21.09.2025 | Puerto Cabello | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 97.3% | – | – | – | 92.6% | – |
| 1 | 1.25 2.3% | 1.28 0.8% | - | - | - | 1.27 2.3% | - |
| X | 6.25 12.6% | 6.40 14.1% | - | - | - | 5.75 9.5% | - |
| 2 | 10.50 4.5% | 11.10 4.3% | - | - | - | 8.45 1.8% | - |
| 0-2 | 2.50 5.9% | 2.50 5.0% | - | - | - | 2.37 2.1% | - |
| 3+ | 1.53 3.8% | 1.53 5.0% | - | - | - | 1.52 1.3% | - |
| 4+ | 2.30 0.0% | 2.30 0.0% | - | - | - | 2.30 2.2% | - |
| GG | 1.88 4.6% | 1.88 4.6% | - | - | - | 1.95 0.0% | - |
| NG | 1.92 9.7% | 1.92 9.7% | - | - | - | 1.75 0.0% | - |
| I2+ | 2.21 4.7% | 2.21 4.7% | - | - | - | 2.25 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice