Al Hamriyah 0 - 3 Al Urooba — rezultat
11.10.2026 13:15 • Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Tabele Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | 9 | 4.2 | 16 |
| 2 | Al Thaid | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 3 | Dibba Al-Fujairah | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 10 |
| 4 | Emirates Club | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 5 | Al Urooba | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 9 |
| 6 | Al Fujairah SC | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 7 | Forte Virtus | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 9 |
| 8 | Al Hamriyah | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 9 |
| 9 | Al Bataeh | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Dibba Al Hisn | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 7 |
| 11 | Gulf United | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Palm City | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4.8 | 6 |
| 13 | Ittifaq | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | City | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 4 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 14 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 2 | Al Thaid | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Al Fujairah SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 6 |
| 4 | Dibba Al-Fujairah | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 5 | Emirates Club | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 6 | Forte Virtus | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 7 | Al Hamriyah | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 4 |
| 9 | Al Urooba | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 10 | Ittifaq | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Gulf United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | City | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 14 | Al Bataeh | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Palm City | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 5 | 5 | 5 | 9 |
| 2 | Al Urooba | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 3 | Al Bataeh | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Al Thaid | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 5 | Dibba Al-Fujairah | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 6 | Emirates Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 7 | Forte Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Gulf United | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 10 | Palm City | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | Al Hamriyah | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 12 | Al Fujairah SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | City | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 1 |
| 14 | Ittifaq | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | -10 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Hamriyah Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Al Thaid | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 18.09.2026 | Al Bataeh | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 13.09.2026 | Al Fujairah SC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Palm City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Forte Virtus | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Dibba Al Hisn | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 29.05.2026 | Dubai United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Emirates Club | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Dibba Al Hisn | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 10.05.2026 | Hatta SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Al Urooba Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Al Arabi | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 28.09.2026 | Ittifaq | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 22.09.2026 | City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.09.2026 | Dubai | H | 0-0 | I | U |
| 18.09.2026 | Emirates Club | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 11.09.2026 | Al Arabi | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 04.09.2026 | Al Jazira Al Hamra | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Ittifaq | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Al Thaid | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.05.2026 | Masfut | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2026 | Division 1 | Al Hamriyah | 0-1 (0-0) | Al Urooba | I | U |
| 19.10.2025 | Division 1 | Al Urooba | 1-1 (0-0) | Al Hamriyah | N | U |
| 03.10.2025 | Presidents Cup | Al Hamriyah | 3-0 (0-0) | Al Urooba | P | O |
| 26.05.2024 | Division 1 | Al Urooba | 2-2 (0-1) | Al Hamriyah | N | O |
| 13.01.2024 | Division 1 | Al Hamriyah | 1-2 (1-1) | Al Urooba | I | O |
| 18.03.2023 | Division 1 | Al Urooba | 0-0 (0-0) | Al Hamriyah | N | U |
| 05.11.2022 | Division 1 | Al Hamriyah | 2-1 (1-0) | Al Urooba | P | O |
| 05.03.2021 | Division 1 | Al Urooba | 2-0 | Al Hamriyah | I | U |
| 11.12.2020 | Division 1 | Al Hamriyah | 2-2 | Al Urooba | N | O |
| 21.03.2020 | Division 1 | Al Urooba | 0-0 | Al Hamriyah | N | U |
| 27.12.2019 | Division 1 | Al Hamriyah | 1-0 | Al Urooba | P | U |
| 19.04.2019 | Division 1 | Al Urooba | 1-1 | Al Hamriyah | N | U |
| 15.02.2019 | Division 1 | Al Hamriyah | 0-0 | Al Urooba | N | U |
| 10.03.2018 | Division 1 | Al Urooba | 0-0 | Al Hamriyah | N | U |
| 09.12.2017 | Division 1 | Al Hamriyah | 2-3 | Al Urooba | I | O |
| 25.03.2017 | Division 1 | Al Urooba | 2-1 | Al Hamriyah | I | O |
| 22.12.2016 | Division 1 | Al Hamriyah | 2-0 | Al Urooba | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.8% | 91.9% | 90.1% | 89.3% | 90.1% |
| 1 | 4.52 34.9% | 4.52 34.9% | 4.50 9.8% | 4.35 26.1% | 4.50 40.2% | 3.65 0.0% | 4.50 2.2% |
| X | 3.60 11.8% | 3.60 11.8% | 3.50 4.5% | 3.65 12.3% | 3.50 10.1% | 3.65 0.0% | 3.50 1.4% |
| 2 | 1.64 18.0% | 1.64 18.0% | 1.65 5.7% | 1.71 16.6% | 1.66 19.8% | 1.75 0.0% | 1.66 1.8% |
| 0-2 | 1.86 4.5% | 1.86 4.5% | 1.85 1.1% | 1.87 2.7% | 1.89 5.0% | 1.82 0.0% | 1.89 0.5% |
| 3+ | 1.81 4.2% | 1.81 4.2% | 1.78 1.1% | 1.83 3.7% | 1.79 5.3% | 1.78 0.0% | 1.80 1.1% |
| 4+ | 2.97 5.4% | 2.97 5.4% | 3.10 3.1% | 2.95 3.3% | - | 3.00 0.0% | 3.10 0.0% |
| GG | 1.78 2.9% | 1.78 2.9% | 1.78 1.7% | 1.82 4.6% | 1.79 2.9% | - | 1.80 0.6% |
| NG | 1.89 3.1% | 1.89 3.1% | 1.88 0.0% | 1.90 3.6% | 1.89 3.1% | - | 1.89 0.5% |
| I2+ | 2.51 3.8% | 2.51 3.8% | 2.70 1.8% | 2.67 1.1% | 2.73 4.9% | - | 2.75 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice