Al Urooba 2 - 1 Masfut — rezultat
Tabele Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | 9 | 4.2 | 16 |
| 2 | Al Thaid | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 3 | Dibba Al-Fujairah | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 10 |
| 4 | Emirates Club | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 5 | Al Urooba | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 9 |
| 6 | Al Fujairah SC | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 7 | Forte Virtus | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 9 |
| 8 | Al Hamriyah | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 9 |
| 9 | Al Bataeh | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Dibba Al Hisn | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 7 |
| 11 | Gulf United | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Palm City | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4.8 | 6 |
| 13 | Ittifaq | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | City | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 4 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 14 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 2 | Al Thaid | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Al Fujairah SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 6 |
| 4 | Dibba Al-Fujairah | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 5 | Emirates Club | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 6 | Forte Virtus | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 7 | Al Hamriyah | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 4 |
| 9 | Al Urooba | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 10 | Ittifaq | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Gulf United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | City | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 14 | Al Bataeh | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Palm City | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 5 | 5 | 5 | 9 |
| 2 | Al Urooba | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 3 | Al Bataeh | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Al Thaid | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 5 | Dibba Al-Fujairah | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 6 | Emirates Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 7 | Forte Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Gulf United | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 10 | Palm City | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | Al Hamriyah | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 12 | Al Fujairah SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | City | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 1 |
| 14 | Ittifaq | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | -10 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Urooba Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Gulf United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.05.2026 | Dubai United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Emirates Club | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 03.05.2026 | Dibba Al Hisn | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.04.2026 | Hatta SC | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 19.04.2026 | Al Fujairah SC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 12.04.2026 | Al Jazira Al Hamra | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 05.04.2026 | Al Dahra | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 22.03.2026 | City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 15.03.2026 | Al Thaid | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Masfut Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 3
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Al Arabi | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Gulf United | A | 4-2 (1-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Dubai United | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 24.04.2026 | Emirates Club | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 19.04.2026 | Dibba Al Hisn | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 11.04.2026 | Hatta SC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 04.04.2026 | Al Fujairah SC | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 22.03.2026 | Al Jazira Al Hamra | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.03.2026 | Al Dahra | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.03.2026 | City | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.02.2026 | Division 1 | Masfut | 0-1 (0-1) | Al Urooba | P | U |
| 11.02.2024 | Division 1 | Al Urooba | 3-1 (2-0) | Masfut | P | O |
| 23.09.2023 | Division 1 | Masfut | 1-3 (1-2) | Al Urooba | P | O |
| 01.04.2023 | Division 1 | Al Urooba | 0-1 (0-1) | Masfut | I | U |
| 19.11.2022 | Division 1 | Masfut | 2-1 (0-1) | Al Urooba | I | O |
| 09.04.2021 | Division 1 | Masfut | 2-3 | Al Urooba | P | O |
| 22.01.2021 | Division 1 | Al Urooba | 2-0 | Masfut | P | U |
| 07.11.2020 | Presidents Cup | Al Urooba | 1-1 | Masfut | N | U |
| 07.03.2020 | Division 1 | Masfut | 3-0 | Al Urooba | I | O |
| 14.12.2019 | Division 1 | Al Urooba | 2-2 | Masfut | N | O |
| 15.03.2019 | Division 1 | Masfut | 0-0 | Al Urooba | N | U |
| 01.12.2018 | Division 1 | Al Urooba | 2-2 | Masfut | N | O |
| 03.03.2018 | Division 1 | Masfut | 0-1 | Al Urooba | P | U |
| 25.11.2017 | Division 1 | Al Urooba | 2-1 | Masfut | P | O |
| 18.03.2017 | Division 1 | Masfut | 0-2 | Al Urooba | P | U |
| 16.12.2016 | Division 1 | Al Urooba | 0-1 | Masfut | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | 90.1% | 90.7% | – | – | 90.1% |
| 1 | - | - | 1.25 0.8% | 1.25 12.0% | - | - | 1.25 8.8% |
| X | - | - | 5.20 3.7% | 5.40 25.6% | - | - | 5.15 18.9% |
| 2 | - | - | 8.50 2.9% | 8.50 37.1% | - | - | 8.65 28.1% |
| 0-2 | - | - | 2.20 12.0% | 2.35 10.8% | - | - | 2.50 17.9% |
| 3+ | - | - | 1.55 9.2% | 1.50 8.0% | - | - | 1.45 10.5% |
| 4+ | - | - | 2.45 14.0% | 2.27 9.9% | - | - | 2.20 17.0% |
| GG | - | - | 2.00 8.1% | 1.92 4.9% | - | - | 1.89 1.0% |
| NG | - | - | 1.63 6.9% | 1.78 4.8% | - | - | 1.77 0.6% |
| I2+ | - | - | 2.30 7.0% | 2.20 9.1% | - | - | 2.18 11.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice