Dibba Al Hisn 2 - 2 Al Bataeh — rezultat
11.10.2026 13:10 • Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Tabele Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | 9 | 4.2 | 16 |
| 2 | Al Thaid | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 3 | Dibba Al-Fujairah | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 10 |
| 4 | Emirates Club | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 5 | Al Urooba | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 9 |
| 6 | Al Fujairah SC | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 7 | Forte Virtus | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 9 |
| 8 | Al Hamriyah | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 9 |
| 9 | Al Bataeh | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Dibba Al Hisn | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 7 |
| 11 | Gulf United | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Palm City | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4.8 | 6 |
| 13 | Ittifaq | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | City | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 4 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 14 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 2 | Al Thaid | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Al Fujairah SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 6 |
| 4 | Dibba Al-Fujairah | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 5 | Emirates Club | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 6 | Forte Virtus | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 7 | Al Hamriyah | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 4 |
| 9 | Al Urooba | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 10 | Ittifaq | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Gulf United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | City | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 14 | Al Bataeh | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Palm City | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 5 | 5 | 5 | 9 |
| 2 | Al Urooba | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 3 | Al Bataeh | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Al Thaid | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 5 | Dibba Al-Fujairah | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 6 | Emirates Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 7 | Forte Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Gulf United | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 10 | Palm City | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | Al Hamriyah | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 12 | Al Fujairah SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | City | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 1 |
| 14 | Ittifaq | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | -10 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Dibba Al Hisn Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Al Fujairah SC | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.09.2026 | Palm City | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.09.2026 | Al Fujairah SC | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 13.09.2026 | Palm City | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 06.09.2026 | Forte Virtus | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.08.2026 | Al Hamriyah | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 29.05.2026 | City | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Al Thaid | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 15.05.2026 | Al Hamriyah | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.05.2026 | Ittifaq | H | 2-2 (0-1) | N | O |
Al Bataeh Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Palm City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.09.2026 | Al Hamriyah | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Emirates Club | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.09.2026 | Al Arabi | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Al Jazira Al Hamra | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Ittifaq | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Shabab Al Ahli Dubai | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Sharjah FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.05.2026 | Dibba Al-Fujairah | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 23.04.2026 | Al Ain | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2025 | Pro League | Al Bataeh | 2-2 (2-1) | Dibba Al Hisn | N | O |
| 20.09.2024 | Pro League | Dibba Al Hisn | 1-2 (1-1) | Al Bataeh | I | O |
| 19.03.2022 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 1-2 (1-0) | Al Bataeh | I | O |
| 04.12.2021 | Division 1 | Al Bataeh | 1-2 | Dibba Al Hisn | P | O |
| 26.02.2021 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 1-1 | Al Bataeh | N | U |
| 27.11.2020 | Division 1 | Al Bataeh | 3-2 | Dibba Al Hisn | I | O |
| 31.10.2020 | Presidents Cup | Dibba Al Hisn | 1-1 | Al Bataeh | N | U |
| 15.02.2020 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 1-0 | Al Bataeh | P | U |
| 16.11.2019 | Division 1 | Al Bataeh | 0-0 | Dibba Al Hisn | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.7% | 91.6% | 90.2% | 89.1% | 89.8% |
| 1 | 2.15 4.4% | 2.15 4.4% | 2.25 9.8% | 2.22 5.7% | 2.27 9.7% | 2.15 0.0% | 2.22 7.2% |
| X | 3.35 3.2% | 3.35 3.2% | 3.25 1.5% | 3.25 8.5% | 3.22 2.7% | 3.20 0.0% | 3.20 3.0% |
| 2 | 2.89 3.0% | 2.89 3.0% | 2.85 8.1% | 3.00 0.0% | 2.80 9.4% | 2.90 0.0% | 2.85 8.1% |
| 0-2 | 1.95 1.5% | 1.95 1.5% | 1.88 3.6% | 1.92 4.0% | 1.90 4.5% | 1.88 2.1% | 1.90 4.5% |
| 3+ | 1.73 1.2% | 1.73 1.2% | 1.75 2.9% | 1.78 3.5% | 1.78 4.1% | 1.73 1.8% | 1.78 4.1% |
| 4+ | 2.81 1.1% | 2.81 1.1% | 3.05 7.0% | 2.82 4.4% | - | 2.85 3.6% | 3.10 6.9% |
| GG | 1.60 0.6% | 1.60 0.6% | 1.63 1.9% | 1.66 1.8% | 1.65 1.9% | - | 1.66 2.5% |
| NG | 2.15 0.9% | 2.15 0.9% | 2.05 2.4% | 2.10 2.3% | 2.09 2.3% | - | 2.08 3.3% |
| I2+ | 2.54 2.4% | 2.54 2.4% | 2.70 3.8% | 2.62 1.9% | 2.72 4.2% | - | 2.75 5.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice