Emirates Club 3 - 0 City — rezultat
11.10.2026 13:10 • Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Tabele Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 8 | 9 | 4.2 | 16 |
| 2 | Al Thaid | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 3 | Dibba Al-Fujairah | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 9 | 4 | 4.4 | 10 |
| 4 | Emirates Club | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 9 |
| 5 | Al Urooba | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 9 |
| 6 | Al Fujairah SC | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 7 | Forte Virtus | 5 | 3 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 9 |
| 8 | Al Hamriyah | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 9 |
| 9 | Al Bataeh | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 8 |
| 10 | Dibba Al Hisn | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 7 |
| 11 | Gulf United | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Palm City | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 14 | -4 | 4.8 | 6 |
| 13 | Ittifaq | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | City | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 16 | -8 | 4 | 4 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 14 | -10 | 3 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 2 | Al Thaid | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | Al Fujairah SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 6 |
| 4 | Dibba Al-Fujairah | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 6 | 6 |
| 5 | Emirates Club | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 6 | Forte Virtus | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 7 | Al Hamriyah | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 6 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 3 | 1 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 4 |
| 9 | Al Urooba | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 10 | Ittifaq | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 11 | Gulf United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 13 | City | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 14 | Al Bataeh | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 3 |
| 15 | Palm City | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 9 | -3 | 5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Arabi | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 5 | 5 | 5 | 9 |
| 2 | Al Urooba | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 5 |
| 3 | Al Bataeh | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 4 | Al Thaid | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 5 | Dibba Al-Fujairah | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 6 | Emirates Club | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 3 |
| 7 | Forte Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Dibba Al Hisn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Gulf United | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 10 | Palm City | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | Al Hamriyah | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 7 | -3 | 3.7 | 3 |
| 12 | Al Fujairah SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 3 |
| 13 | City | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 1 |
| 14 | Ittifaq | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| 15 | Al Jazira Al Hamra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 10 | -10 | 3.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Emirates Club Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Al Arabi | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 18.09.2026 | Al Urooba | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Al Bataeh | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 05.09.2026 | Al Fujairah SC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Palm City | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Forte Virtus | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 29.05.2026 | Al Thaid | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 23.05.2026 | Al Hamriyah | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 15.05.2026 | Ittifaq | A | 2-4 (1-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Al Urooba | H | 0-2 (0-1) | I | U |
City Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Al Urooba | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.09.2026 | Al Arabi | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 11.09.2026 | Al Jazira Al Hamra | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Ittifaq | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Al Thaid | A | 5-1 (2-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Dibba Al-Fujairah | H | 1-3 (0-3) | I | O |
| 29.05.2026 | Dibba Al Hisn | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 23.05.2026 | Hatta SC | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Al Fujairah SC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.05.2026 | Al Jazira Al Hamra | A | 4-3 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2026 | Division 1 | Emirates Club | 1-0 (0-0) | City | P | U |
| 19.09.2025 | Division 1 | City | 0-1 (0-1) | Emirates Club | P | U |
| 20.01.2023 | Division 1 | City | 0-4 (0-1) | Emirates Club | P | O |
| 10.09.2022 | Division 1 | Emirates Club | 1-1 (1-0) | City | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.2% | 90.7% | 90.1% | 89.2% | 89.9% |
| 1 | 1.50 4.5% | 1.50 4.5% | 1.55 7.7% | 1.05 34.8% | 1.59 3.6% | 1.52 5.0% | 1.55 4.3% |
| X | 4.05 3.8% | 4.05 3.8% | 4.10 10.8% | 9.50 137.5% | 3.93 5.1% | 4.00 6.7% | 4.05 8.0% |
| 2 | 5.12 10.1% | 5.12 10.1% | 4.55 11.0% | 22.00 388.9% | 4.42 4.7% | 4.70 6.8% | 4.55 3.4% |
| 0-2 | 2.33 9.4% | 2.33 9.4% | 2.45 15.6% | 4.60 117.0% | 2.33 7.9% | 2.25 0.0% | 2.50 17.9% |
| 3+ | 1.48 8.1% | 1.48 8.1% | 1.45 8.2% | 1.08 33.3% | 1.52 5.0% | 1.50 0.0% | 1.46 9.9% |
| 4+ | 2.27 9.9% | 2.27 9.9% | 2.20 13.7% | 1.62 35.2% | 2.22 0.0% | 2.25 0.0% | 2.22 16.2% |
| GG | 1.56 4.3% | 1.56 4.3% | 1.50 6.3% | 1.65 1.8% | 1.57 3.7% | - | 1.53 7.8% |
| NG | 2.22 5.7% | 2.22 5.7% | 2.30 8.5% | 2.02 2.4% | 2.21 4.2% | - | 2.30 11.1% |
| I2+ | 2.22 6.7% | 2.22 6.7% | 2.15 10.4% | 1.35 44.2% | 2.28 6.6% | - | 2.18 11.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice