Hatta SC 3 - 2 Dibba Al Hisn — rezultat
07.03.2026 18:00 • Ujedinjeni Arapski Emirati - 1. liga
Forma i statistika timova
Hatta SC Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Al Fujairah SC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 15.02.2026 | Al Jazira Al Hamra | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Al Dahra | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.01.2026 | City | A | 0-5 (0-1) | P | O |
| 23.01.2026 | Al Thaid | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 04.01.2026 | Al Hamriyah | A | 4-5 (2-2) | P | O |
| 26.12.2025 | Ittifaq | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 20.12.2025 | Al Urooba | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Al Arabi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.11.2025 | Masfut | A | 0-2 (0-0) | P | U |
Dibba Al Hisn Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | Al Fujairah SC | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.02.2026 | Al Jazira Al Hamra | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 16.02.2026 | Al Dahra | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 07.02.2026 | City | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 29.01.2026 | Al Thaid | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.01.2026 | Al Hamriyah | H | 3-3 (1-3) | N | O |
| 04.01.2026 | Ittifaq | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 26.12.2025 | Al Urooba | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 19.12.2025 | Al Arabi | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 06.12.2025 | Al Fujairah SC | A | 3-2 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 1-0 (0-0) | Hatta SC | I | U |
| 26.02.2023 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 2-2 (0-2) | Hatta SC | N | O |
| 16.10.2022 | Division 1 | Hatta SC | 1-1 (1-1) | Dibba Al Hisn | N | U |
| 12.03.2022 | Division 1 | Hatta SC | 1-2 (0-0) | Dibba Al Hisn | I | O |
| 27.11.2021 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 2-3 | Hatta SC | P | O |
| 25.09.2021 | Presidents Cup | Hatta SC | 4-1 | Dibba Al Hisn | P | O |
| 30.03.2019 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 1-5 | Hatta SC | P | O |
| 20.12.2018 | Division 1 | Hatta SC | 1-1 | Dibba Al Hisn | N | U |
| 26.03.2016 | Division 1 | Hatta SC | 1-0 | Dibba Al Hisn | P | U |
| 15.01.2016 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 1-2 | Hatta SC | P | O |
| 02.05.2015 | Division 1 | Hatta SC | 2-2 | Dibba Al Hisn | N | O |
| 07.02.2015 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 2-2 | Hatta SC | N | O |
| 21.03.2014 | Division 1 | Dibba Al Hisn | 3-0 | Hatta SC | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | 90.2% | 91.4% | – | – | 90.2% |
| 1 | - | - | 3.60 0.0% | 3.80 18.8% | - | - | 3.60 0.0% |
| X | - | - | 3.35 0.0% | 3.35 1.5% | - | - | 3.35 0.0% |
| 2 | - | - | 1.88 0.0% | 1.88 10.5% | - | - | 1.88 0.0% |
| 0-2 | - | - | 1.80 0.0% | 1.83 0.5% | - | - | 1.84 0.0% |
| 3+ | - | - | 1.83 0.0% | 1.87 0.5% | - | - | 1.84 0.0% |
| 4+ | - | - | 3.20 0.0% | 3.10 3.1% | - | - | 3.25 0.0% |
| GG | - | - | 1.73 0.0% | 1.74 0.0% | - | - | 1.75 0.0% |
| NG | - | - | 1.93 0.0% | 1.97 0.0% | - | - | 1.96 0.0% |
| I2+ | - | - | 2.80 0.0% | 2.72 1.1% | - | - | 2.80 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice