Al-Wasl FC 4 - 0 Al-Ittihad Kalba — rezultat
02.10.2026 13:15 • Ujedinjeni Arapski Emirati - Liga kup
Forma i statistika timova
Al-Wasl FC Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Al Ain | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 14.09.2026 | Al-Qadisiyah FC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.09.2026 | Al Ain | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 04.09.2026 | Khorfakkan | H | 5-2 (2-0) | P | O |
| 28.08.2026 | Shabab Al Ahli Dubai | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.08.2026 | Al-Ittihad Kalba | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 15.08.2026 | Dubai United | H | 5-1 (1-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Al-Ittihad Kalba | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.05.2026 | Al-Jazira | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 06.05.2026 | Al Wahda FC | A | 2-3 (1-1) | P | O |
Al-Ittihad Kalba Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | Khorfakkan | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 11.09.2026 | Ajman | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 04.09.2026 | Al Ain | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 28.08.2026 | Dubai United | A | 4-1 (0-0) | I | O |
| 21.08.2026 | Al-Wasl FC | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 14.08.2026 | Al Nasr | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 15.05.2026 | Al-Wasl FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.05.2026 | Al Nasr | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 05.05.2026 | Khorfakkan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Baniyas SC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 0-3 (0-2) | Al-Wasl FC | P | O |
| 15.05.2026 | Pro League | Al-Wasl FC | 2-1 (1-1) | Al-Ittihad Kalba | P | O |
| 07.01.2026 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 2-2 (0-0) | Al-Wasl FC | N | O |
| 30.01.2025 | Pro League | Al-Wasl FC | 1-1 (0-0) | Al-Ittihad Kalba | N | U |
| 26.01.2025 | Presidents Cup | Al-Wasl FC | 2-0 (1-0) | Al-Ittihad Kalba | P | U |
| 23.08.2024 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 2-2 (0-0) | Al-Wasl FC | N | O |
| 21.05.2024 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 2-4 (1-1) | Al-Wasl FC | P | O |
| 30.04.2024 | Presidents Cup | Al-Wasl FC | 4-1 (1-0) | Al-Ittihad Kalba | P | O |
| 16.12.2023 | Pro League | Al-Wasl FC | 2-1 (1-0) | Al-Ittihad Kalba | P | O |
| 18.03.2023 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 1-1 (1-1) | Al-Wasl FC | N | U |
| 23.10.2022 | Pro League | Al-Wasl FC | 2-2 (1-0) | Al-Ittihad Kalba | N | O |
| 05.03.2022 | Pro League | Al-Wasl FC | 1-1 (0-0) | Al-Ittihad Kalba | N | U |
| 22.01.2022 | League Cup | Al-Ittihad Kalba | 1-0 (1-0) | Al-Wasl FC | I | U |
| 23.09.2021 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 1-1 (1-0) | Al-Wasl FC | N | U |
| 19.02.2021 | Pro League | Al-Wasl FC | 4-4 (1-3) | Al-Ittihad Kalba | N | O |
| 04.11.2020 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 0-3 (0-2) | Al-Wasl FC | P | O |
| 28.05.2020 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 0-0 | Al-Wasl FC | N | U |
| 23.01.2020 | Pro League | Al-Wasl FC | 2-0 (2-0) | Al-Ittihad Kalba | P | U |
| 26.05.2019 | Pro League | Al-Wasl FC | 1-1 (1-1) | Al-Ittihad Kalba | N | U |
| 14.12.2018 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 3-1 (0-1) | Al-Wasl FC | I | O |
| 04.09.2018 | League Cup | Al-Wasl FC | 0-0 (0-0) | Al-Ittihad Kalba | N | U |
| 17.02.2017 | Pro League | Al-Wasl FC | 1-1 (0-0) | Al-Ittihad Kalba | N | U |
| 03.11.2016 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 0-1 (0-1) | Al-Wasl FC | P | U |
| 07.03.2015 | Pro League | Al-Ittihad Kalba | 1-6 (0-2) | Al-Wasl FC | P | O |
| 18.11.2014 | League Cup | Al-Ittihad Kalba | 0-5 (0-2) | Al-Wasl FC | P | O |
| 05.10.2014 | Pro League | Al-Wasl FC | 1-0 (1-0) | Al-Ittihad Kalba | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | – | – | 88.7% | 91.7% | 90.2% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | - | - | 1.53 16.8% | 1.58 17.0% | 1.55 14.8% | 1.55 16.5% | 1.36 0.0% |
| X | - | - | 4.15 15.3% | 4.25 13.3% | 4.26 9.4% | 4.00 23.8% | 4.80 0.0% |
| 2 | - | - | 4.30 31.2% | 4.50 31.8% | 4.37 30.6% | 4.65 22.5% | 6.10 0.0% |
| 0-2 | - | - | 2.90 9.4% | 2.72 6.2% | - | 2.60 3.7% | 2.70 0.0% |
| 3+ | - | - | 1.31 4.8% | 1.36 3.0% | - | 1.38 2.2% | 1.39 0.0% |
| 4+ | - | - | 1.88 8.7% | 1.95 6.6% | 1.91 6.8% | 2.00 5.3% | 2.04 0.0% |
| GG | - | - | 1.38 4.8% | 1.46 0.0% | 1.41 11.9% | 1.43 11.2% | 1.59 0.0% |
| NG | - | - | 2.55 8.5% | 2.52 0.0% | 2.63 22.3% | 2.55 18.6% | 2.18 0.0% |
| I2+ | - | - | 1.95 9.6% | 1.95 4.3% | 1.98 4.8% | 2.05 5.1% | 2.08 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice