Al Wahda FC 2 - 1 Baniyas SC — rezultat
30.08.2026 16:30 • Ujedinjeni Arapski Emirati - Pro liga
Mečevi iz lige Ujedinjeni Arapski Emirati - Pro liga
Tabele Ujedinjeni Arapski Emirati - Pro liga
Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.6 | 13 |
| 2 | Al Ain | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 3 | Al-Wasl FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 6 | 9 | 4.2 | 10 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3 | 10 |
| 5 | Sharjah FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 9 |
| 6 | Al Wahda FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Ajman | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 9 |
| 8 | Dubai United | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 13 | -1 | 5 | 7 |
| 9 | Al Nasr | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 10 | Al-Ittihad Kalba | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | Khorfakkan | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 4 |
| 12 | Al-Dhafra | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 13 | Hatta SC | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 3 |
| 14 | Baniyas SC | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 2 | Al-Wasl FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 6 |
| 3 | Al Wahda FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 4 | Al-Jazira | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 5 | Dubai United | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 6 | Al Nasr | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Khorfakkan | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 8 | Shabab Al Ahli Dubai | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 9 | Ajman | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 10 | Sharjah FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | Al-Dhafra | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 12 | Baniyas SC | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 4 | 0 |
| 13 | Al-Ittihad Kalba | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
| 14 | Hatta SC | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 3 | Al Ain | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | Sharjah FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 5 | Ajman | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 6 |
| 6 | Al-Wasl FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 7 | Al-Ittihad Kalba | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 4 |
| 8 | Al Wahda FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 9 | Hatta SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Al-Dhafra | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 11 | Dubai United | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 11 | -4 | 6 | 3 |
| 12 | Al Nasr | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Khorfakkan | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Wahda FC Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Al Nasr | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Ajman | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 16.05.2026 | Al-Dhafra | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.05.2026 | Khorfakkan | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 06.05.2026 | Al-Wasl FC | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 01.05.2026 | Al Ain | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Sharjah FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 14.04.2026 | Al-Ittihad FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.04.2026 | Al-Ittihad FC | A | 0-0 | I | U |
| 09.04.2026 | Al-Ittihad Kalba | H | 2-2 (2-0) | N | O |
Baniyas SC Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 3
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Dubai United | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 16.08.2026 | Al Ain | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 16.05.2026 | Al-Jazira | A | 4-1 (4-1) | I | O |
| 10.05.2026 | Shabab Al Ahli Dubai | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 05.05.2026 | Al-Dhafra | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.04.2026 | Al-Ittihad Kalba | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 10.04.2026 | Sharjah FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.04.2026 | Khorfakkan | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 18.03.2026 | Ajman | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.03.2026 | Al Wahda FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.2026 | Pro League | Baniyas SC | 1-0 (1-0) | Al Wahda FC | I | U |
| 06.01.2026 | Pro League | Al Wahda FC | 3-0 (3-0) | Baniyas SC | P | O |
| 23.02.2025 | Pro League | Baniyas SC | 0-3 (0-2) | Al Wahda FC | P | O |
| 27.09.2024 | Pro League | Al Wahda FC | 2-2 (1-1) | Baniyas SC | N | O |
| 06.04.2024 | Pro League | Al Wahda FC | 3-1 (2-0) | Baniyas SC | P | O |
| 06.10.2023 | Pro League | Baniyas SC | 2-1 (0-1) | Al Wahda FC | I | O |
| 12.05.2023 | Pro League | Al Wahda FC | 1-1 (1-0) | Baniyas SC | N | U |
| 23.01.2023 | Pro League | Baniyas SC | 0-1 (0-0) | Al Wahda FC | P | U |
| 22.02.2022 | Presidents Cup | Baniyas SC | 2-2 (2-2) | Al Wahda FC | N | O |
| 14.02.2022 | Presidents Cup | Al Wahda FC | 4-1 (1-1) | Baniyas SC | P | O |
| 10.02.2022 | Pro League | Baniyas SC | 0-1 (0-1) | Al Wahda FC | P | U |
| 26.08.2021 | Pro League | Al Wahda FC | 1-1 (0-0) | Baniyas SC | N | U |
| 11.05.2021 | Pro League | Baniyas SC | 1-1 (0-0) | Al Wahda FC | N | U |
| 16.01.2021 | Pro League | Al Wahda FC | 0-2 (0-1) | Baniyas SC | I | U |
| 06.02.2020 | Pro League | Al Wahda FC | 3-0 (3-0) | Baniyas SC | P | O |
| 04.10.2019 | Pro League | Baniyas SC | 4-3 (2-1) | Al Wahda FC | I | O |
| 07.09.2019 | League Cup | Al Wahda FC | 1-1 (1-0) | Baniyas SC | N | U |
| 15.03.2019 | League Cup | Al Wahda FC | 4-1 (1-1) | Baniyas SC | P | O |
| 27.02.2019 | Pro League | Al Wahda FC | 4-1 (1-1) | Baniyas SC | P | O |
| 13.11.2018 | League Cup | Baniyas SC | 0-0 (0-0) | Al Wahda FC | N | U |
| 27.09.2018 | Pro League | Baniyas SC | 4-2 (3-1) | Al Wahda FC | I | O |
| 09.03.2017 | Pro League | Al Wahda FC | 6-2 (4-0) | Baniyas SC | P | O |
| 24.11.2016 | Pro League | Baniyas SC | 2-3 (2-2) | Al Wahda FC | P | O |
| 08.05.2016 | Pro League | Al Wahda FC | 3-0 (1-0) | Baniyas SC | P | O |
| 26.12.2015 | Pro League | Baniyas SC | 2-2 (2-1) | Al Wahda FC | N | O |
| 12.02.2015 | Pro League | Al Wahda FC | 3-1 (2-0) | Baniyas SC | P | O |
| 04.01.2015 | League Cup | Al Wahda FC | 0-3 (0-1) | Baniyas SC | I | O |
| 26.09.2014 | Pro League | Baniyas SC | 1-2 (1-0) | Al Wahda FC | P | O |
| 28.01.2014 | Pro League | Al Wahda FC | 3-2 (1-1) | Baniyas SC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 91.0% | 90.4% | 92.1% | 91.7% | 91.7% | 90.0% |
| 1 | 1.48 4.5% | 1.50 3.2% | 1.48 6.3% | 1.51 5.6% | 1.51 5.0% | 1.50 3.4% | 1.47 6.4% |
| X | 4.00 1.0% | 3.94 0.5% | 4.10 5.1% | 4.25 11.8% | 4.15 4.5% | 4.25 2.3% | 4.10 5.1% |
| 2 | 5.75 15.9% | 5.59 12.7% | 5.35 13.8% | 5.30 16.5% | 5.35 10.5% | 5.30 9.4% | 5.35 15.1% |
| 0-2 | 2.17 1.4% | 2.17 1.4% | 2.20 2.3% | 2.25 6.1% | 2.25 3.2% | 2.25 2.3% | 2.22 1.8% |
| 3+ | 1.61 1.2% | 1.61 1.2% | 1.55 1.9% | 1.58 4.2% | 1.57 1.9% | 1.58 1.3% | 1.57 1.9% |
| 4+ | 2.42 2.8% | 2.43 2.4% | 2.45 3.9% | 2.42 6.9% | 2.50 3.5% | 2.50 2.0% | 2.50 3.8% |
| GG | 1.69 0.6% | 1.69 0.6% | 1.68 3.1% | 1.69 0.0% | 1.68 0.6% | 1.68 3.4% | 1.71 2.4% |
| NG | 2.03 0.5% | 2.03 0.5% | 1.98 3.4% | 2.05 0.0% | 2.05 1.0% | 2.05 5.1% | 2.00 3.4% |
| I2+ | 2.33 2.1% | 2.33 2.1% | 2.35 2.1% | 2.25 3.0% | 2.36 3.3% | 2.35 2.1% | 2.35 4.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice