Dubai United 4 - 1 Al-Ittihad Kalba — rezultat
28.08.2026 13:55 • Ujedinjeni Arapski Emirati - Pro liga
Mečevi iz lige Ujedinjeni Arapski Emirati - Pro liga
Tabele Ujedinjeni Arapski Emirati - Pro liga
Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 2 | 9 | 2.6 | 13 |
| 2 | Al Ain | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 13 |
| 3 | Al-Wasl FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 6 | 9 | 4.2 | 10 |
| 4 | Shabab Al Ahli Dubai | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 3 | 10 |
| 5 | Sharjah FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 9 |
| 6 | Al Wahda FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Ajman | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 9 |
| 8 | Dubai United | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 13 | -1 | 5 | 7 |
| 9 | Al Nasr | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 10 | Al-Ittihad Kalba | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | Khorfakkan | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 4 |
| 12 | Al-Dhafra | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 3 |
| 13 | Hatta SC | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 3 |
| 14 | Baniyas SC | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ain | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 2 | Al-Wasl FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 6 |
| 3 | Al Wahda FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 4 | Al-Jazira | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 4 |
| 5 | Dubai United | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 6 | Al Nasr | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Khorfakkan | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 8 | Shabab Al Ahli Dubai | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 9 | Ajman | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 10 | Sharjah FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | Al-Dhafra | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 12 | Baniyas SC | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 4 | 0 |
| 13 | Al-Ittihad Kalba | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 | 2.5 | 0 |
| 14 | Hatta SC | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al-Jazira | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Shabab Al Ahli Dubai | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 7 |
| 3 | Al Ain | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | Sharjah FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 5 | Ajman | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 6 |
| 6 | Al-Wasl FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 4 |
| 7 | Al-Ittihad Kalba | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 4 |
| 8 | Al Wahda FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 9 | Hatta SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Al-Dhafra | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 11 | Dubai United | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 11 | -4 | 6 | 3 |
| 12 | Al Nasr | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 13 | Baniyas SC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Khorfakkan | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Dubai United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Bollstanas | A | 0-0 | I | U |
| 23.08.2026 | Baniyas SC | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Al-Wasl FC | A | 5-1 (1-1) | I | O |
| 16.06.2026 | Landskrona BoIS | A | 0-0 | I | U |
| 29.05.2026 | Al Hamriyah | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.05.2026 | Ittifaq | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.05.2026 | Al Urooba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.05.2026 | Midleton | A | 0-0 | I | U |
| 10.05.2026 | Al Arabi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Masfut | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Al-Ittihad Kalba Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Al-Wasl FC | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 14.08.2026 | Al Nasr | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 15.05.2026 | Al-Wasl FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.05.2026 | Al Nasr | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 05.05.2026 | Khorfakkan | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.04.2026 | Baniyas SC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.04.2026 | Al Wahda FC | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 04.04.2026 | Al Bataeh | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 17.03.2026 | Sharjah FC | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 11.03.2026 | Shabab Al Ahli Dubai | A | 5-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.3% | 92.7% | 91.8% | 91.8% | 90.2% |
| 1 | 2.17 1.8% | 2.17 1.8% | 2.15 2.4% | 2.25 2.2% | 2.31 3.6% | 2.15 4.4% | 2.12 3.6% |
| X | 3.48 2.4% | 3.48 2.4% | 3.50 1.4% | 3.50 1.4% | 3.53 4.4% | 3.50 2.9% | 3.50 4.5% |
| 2 | 2.84 0.4% | 2.84 0.4% | 2.80 3.4% | 2.87 1.8% | 2.68 7.6% | 2.95 3.5% | 2.85 1.8% |
| 0-2 | 2.17 3.8% | 2.17 3.8% | 2.20 2.3% | 2.20 4.8% | 2.23 7.7% | 2.10 1.0% | 2.25 9.8% |
| 3+ | 1.61 3.0% | 1.61 3.0% | 1.55 1.9% | 1.60 3.6% | 1.58 5.4% | 1.65 1.2% | 1.55 6.6% |
| 4+ | 2.46 3.9% | 2.46 3.9% | 2.50 2.0% | 2.45 5.8% | 2.53 8.7% | 2.65 0.0% | 2.47 10.2% |
| GG | 1.52 1.3% | 1.52 1.3% | 1.48 1.3% | 1.52 2.6% | 1.50 4.5% | 1.55 0.6% | 1.49 5.1% |
| NG | 2.34 2.2% | 2.34 2.2% | 2.35 2.2% | 2.37 3.0% | 2.39 6.7% | 2.25 0.0% | 2.40 8.1% |
| I2+ | 2.33 3.3% | 2.33 3.3% | 2.35 2.1% | 2.35 2.9% | 2.40 5.5% | 2.50 2.0% | 2.32 9.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice