Denbigh Town 2 - 4 Holyhead Hotspur — rezultat
02.10.2026 18:45 • Vels - FAW Championship
Tabele Vels - FAW Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brickfield Rangers | 11 | 9 | 0 | 2 | 26 | 10 | 16 | 3.3 | 27 |
| 2 | Newtown AFC | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 3 | 15 | 2.1 | 23 |
| 3 | Mold Alexandra | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 13 | 15 | 3.7 | 23 |
| 4 | Porthmadog | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 11 | 7 | 2.6 | 23 |
| 5 | Bala Town | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 | 20 | 2 | 3.8 | 19 |
| 6 | Caersws | 10 | 5 | 3 | 2 | 22 | 15 | 7 | 3.7 | 18 |
| 7 | Bangor 1876 | 11 | 5 | 2 | 4 | 23 | 18 | 5 | 3.7 | 17 |
| 8 | Guilsfield | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2.7 | 16 |
| 9 | Buckley Town | 11 | 4 | 3 | 4 | 25 | 19 | 6 | 4 | 15 |
| 10 | Llanuwchllyn | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 24 | -7 | 4.1 | 13 |
| 11 | Rhyl | 10 | 2 | 4 | 4 | 18 | 20 | -2 | 3.8 | 10 |
| 12 | Denbigh Town | 11 | 3 | 1 | 7 | 20 | 23 | -3 | 3.9 | 10 |
| 13 | Ruthin Town | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 | 21 | -11 | 2.8 | 9 |
| 14 | Holyhead Hotspur | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 8 |
| 15 | Gresford Athletic | 10 | 2 | 1 | 7 | 6 | 22 | -16 | 2.8 | 7 |
| 16 | Penrhyncoch | 11 | 0 | 1 | 10 | 5 | 34 | -29 | 3.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brickfield Rangers | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 15 |
| 2 | Llanuwchllyn | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 7 | 7 | 4.2 | 12 |
| 3 | Newtown AFC | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 11 |
| 4 | Guilsfield | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Mold Alexandra | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 11 |
| 6 | Porthmadog | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 7 | Buckley Town | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 8 |
| 8 | Caersws | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 9 | Bangor 1876 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 11 | 1 | 4.6 | 7 |
| 10 | Ruthin Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 7 |
| 11 | Bala Town | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Rhyl | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 5 |
| 13 | Denbigh Town | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 5 | 3 |
| 14 | Gresford Athletic | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 3 |
| 15 | Holyhead Hotspur | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 2 |
| 16 | Penrhyncoch | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porthmadog | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 14 |
| 2 | Bala Town | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 11 | 2 | 4 | 13 |
| 3 | Mold Alexandra | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 6 | 13 | 5 | 12 |
| 4 | Brickfield Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 12 |
| 5 | Newtown AFC | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 12 |
| 6 | Caersws | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 11 |
| 7 | Bangor 1876 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 8 | Buckley Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 12 | 1 | 4.2 | 7 |
| 9 | Denbigh Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 7 |
| 10 | Holyhead Hotspur | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 11 | Rhyl | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 12 | Guilsfield | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 13 | Gresford Athletic | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 4 |
| 14 | Ruthin Town | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 2 |
| 15 | Llanuwchllyn | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 17 | -14 | 4 | 1 |
| 16 | Penrhyncoch | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 22 | -21 | 3.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea University | 9 | 6 | 3 | 0 | 30 | 11 | 19 | 4.6 | 21 |
| 2 | Pontypridd Town | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 17 | 7 | 4.1 | 20 |
| 3 | Aberystwyth Town | 9 | 6 | 1 | 2 | 22 | 9 | 13 | 3.4 | 19 |
| 4 | Caerau (Ely) | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | 4 | 4 | 19 |
| 5 | Baglan Dragons | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.2 | 17 |
| 6 | Ynyshir Albions | 9 | 4 | 4 | 1 | 15 | 9 | 6 | 2.7 | 16 |
| 7 | Carmarthen Town | 10 | 4 | 3 | 3 | 22 | 21 | 1 | 4.3 | 15 |
| 8 | Trethomas Bluebirds | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3.8 | 13 |
| 9 | Treowen Stars | 10 | 4 | 1 | 5 | 19 | 21 | -2 | 4 | 13 |
| 10 | Afan Lido | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 | 22 | -4 | 3.6 | 12 |
| 11 | Caerphilly Athletic | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 11 |
| 12 | Pontardawe Town | 9 | 3 | 1 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 10 |
| 13 | Cardiff Draconians | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 14 | -3 | 3.1 | 9 |
| 14 | Newport City | 8 | 2 | 2 | 4 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 8 |
| 15 | Llantwit Major | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 21 | -13 | 3.2 | 8 |
| 16 | llanelli AFC | 11 | 0 | 2 | 9 | 9 | 33 | -24 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea University | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 5 | 9 | 4.8 | 10 |
| 2 | Aberystwyth Town | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 10 |
| 3 | Caerau (Ely) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 10 |
| 4 | Afan Lido | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 5 | Pontypridd Town | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 9 |
| 6 | Cardiff Draconians | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 13 | -2 | 4 | 8 |
| 7 | Ynyshir Albions | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 7 |
| 8 | Caerphilly Athletic | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 9 | Carmarthen Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 15 | -1 | 4.8 | 7 |
| 10 | Baglan Dragons | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 7 |
| 11 | Pontardawe Town | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 4.7 | 6 |
| 12 | Trethomas Bluebirds | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 4.4 | 5 |
| 13 | Treowen Stars | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 4 |
| 14 | Llantwit Major | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 15 | llanelli AFC | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 16 | Newport City | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea University | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 2 | Pontypridd Town | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 9 | 5 | 4.6 | 11 |
| 3 | Baglan Dragons | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 4 | Aberystwyth Town | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 6 | 5.3 | 9 |
| 5 | Caerau (Ely) | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 6 | Ynyshir Albions | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Treowen Stars | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 9 |
| 8 | Newport City | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 8 |
| 9 | Carmarthen Town | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 8 |
| 10 | Trethomas Bluebirds | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 11 | Pontardawe Town | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 12 | Caerphilly Athletic | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3 | 4 |
| 13 | Llantwit Major | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 16 | -11 | 4.2 | 4 |
| 14 | Afan Lido | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 3 |
| 15 | Cardiff Draconians | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | llanelli AFC | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 22 | -18 | 4.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Denbigh Town Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Brickfield Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 11.09.2026 | Bala Town | H | 5-2 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Newtown AFC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 31.08.2026 | Rhyl | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 28.08.2026 | Penrhyncoch | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 21.08.2026 | Porthmadog | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 14.08.2026 | Ruthin Town | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Bangor 1876 | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Buckley Town | A | 2-4 (1-3) | P | O |
| 18.04.2026 | Caersws | A | 6-0 (3-0) | I | O |
Holyhead Hotspur Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.2026 | Guilsfield | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Newtown AFC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Llanuwchllyn | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 31.08.2026 | Porthmadog | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 21.08.2026 | Bangor 1876 | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Mold Alexandra | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Brickfield Rangers | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 31.07.2026 | Ruthin Town | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Buckley Town | H | 5-1 (4-1) | P | O |
| 03.04.2026 | Flint Mountain | A | 1-2 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2026 | FAW Championship | Denbigh Town | 1-1 (1-0) | Holyhead Hotspur | N | U |
| 01.11.2025 | FAW Championship | Holyhead Hotspur | 3-2 (1-1) | Denbigh Town | I | O |
| 07.10.2017 | Welsh Cup | Denbigh Town | 3-3 | Holyhead Hotspur | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 95.3% | 89.9% | 91.4% | 90.3% | 89.3% | 88.5% |
| 1 | 1.78 1.7% | 1.78 1.1% | 1.73 0.0% | 1.80 1.1% | 1.80 0.0% | 1.75 0.0% | 1.77 0.0% |
| X | 4.44 0.5% | 4.46 0.5% | 4.10 0.0% | 3.90 0.0% | 3.81 0.0% | 3.75 0.0% | 3.70 0.0% |
| 2 | 3.78 2.6% | 3.80 2.6% | 3.45 0.0% | 3.55 2.7% | 3.45 0.0% | 3.55 0.0% | 3.40 0.0% |
| 0-2 | 2.60 2.8% | 2.60 2.8% | 2.55 0.0% | 2.45 2.1% | - | 2.38 0.0% | 2.55 0.0% |
| 3+ | 1.47 2.0% | 1.47 2.0% | 1.42 0.0% | 1.46 1.4% | - | 1.45 0.0% | 1.43 0.0% |
| 4+ | 2.13 2.3% | 2.13 2.3% | 2.12 0.0% | 2.17 1.4% | 2.16 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% |
| GG | 1.44 2.0% | 1.44 2.0% | 1.42 0.0% | 1.49 0.7% | 1.43 0.0% | - | 1.43 0.0% |
| NG | 2.53 3.7% | 2.53 3.7% | 2.50 0.0% | 2.45 1.2% | 2.57 0.0% | - | 2.55 0.0% |
| I2+ | 2.14 0.9% | 2.14 0.9% | 2.12 0.0% | 2.12 1.4% | 2.14 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice