Pontypridd Town 2 - 4 Cambrian & Clydach — rezultat
24.10.2025 18:30 • Vels - FAW Championship
Tabele Vels - FAW Championship
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brickfield Rangers | 11 | 9 | 0 | 2 | 26 | 10 | 16 | 3.3 | 27 |
| 2 | Newtown AFC | 10 | 7 | 2 | 1 | 18 | 3 | 15 | 2.1 | 23 |
| 3 | Mold Alexandra | 11 | 7 | 2 | 2 | 28 | 13 | 15 | 3.7 | 23 |
| 4 | Porthmadog | 11 | 7 | 2 | 2 | 18 | 11 | 7 | 2.6 | 23 |
| 5 | Bala Town | 11 | 6 | 1 | 4 | 22 | 20 | 2 | 3.8 | 19 |
| 6 | Caersws | 10 | 5 | 3 | 2 | 22 | 15 | 7 | 3.7 | 18 |
| 7 | Bangor 1876 | 11 | 5 | 2 | 4 | 23 | 18 | 5 | 3.7 | 17 |
| 8 | Guilsfield | 11 | 4 | 4 | 3 | 16 | 14 | 2 | 2.7 | 16 |
| 9 | Buckley Town | 11 | 4 | 3 | 4 | 25 | 19 | 6 | 4 | 15 |
| 10 | Llanuwchllyn | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 24 | -7 | 4.1 | 13 |
| 11 | Rhyl | 10 | 2 | 4 | 4 | 18 | 20 | -2 | 3.8 | 10 |
| 12 | Denbigh Town | 11 | 3 | 1 | 7 | 20 | 23 | -3 | 3.9 | 10 |
| 13 | Ruthin Town | 11 | 2 | 3 | 6 | 10 | 21 | -11 | 2.8 | 9 |
| 14 | Holyhead Hotspur | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 8 |
| 15 | Gresford Athletic | 10 | 2 | 1 | 7 | 6 | 22 | -16 | 2.8 | 7 |
| 16 | Penrhyncoch | 11 | 0 | 1 | 10 | 5 | 34 | -29 | 3.5 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brickfield Rangers | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 15 |
| 2 | Llanuwchllyn | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 7 | 7 | 4.2 | 12 |
| 3 | Newtown AFC | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 2 | 9 | 2.2 | 11 |
| 4 | Guilsfield | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 5 | Mold Alexandra | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 11 |
| 6 | Porthmadog | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 7 | Buckley Town | 5 | 2 | 2 | 1 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 8 |
| 8 | Caersws | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 9 | Bangor 1876 | 5 | 2 | 1 | 2 | 12 | 11 | 1 | 4.6 | 7 |
| 10 | Ruthin Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 7 |
| 11 | Bala Town | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 6 |
| 12 | Rhyl | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 5 |
| 13 | Denbigh Town | 5 | 1 | 0 | 4 | 11 | 14 | -3 | 5 | 3 |
| 14 | Gresford Athletic | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 3 |
| 15 | Holyhead Hotspur | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 2 |
| 16 | Penrhyncoch | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Porthmadog | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 14 |
| 2 | Bala Town | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 11 | 2 | 4 | 13 |
| 3 | Mold Alexandra | 5 | 4 | 0 | 1 | 19 | 6 | 13 | 5 | 12 |
| 4 | Brickfield Rangers | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 12 |
| 5 | Newtown AFC | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 12 |
| 6 | Caersws | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 11 |
| 7 | Bangor 1876 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 10 |
| 8 | Buckley Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 12 | 1 | 4.2 | 7 |
| 9 | Denbigh Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 7 |
| 10 | Holyhead Hotspur | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 11 | Rhyl | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 12 | Guilsfield | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 13 | Gresford Athletic | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 4 |
| 14 | Ruthin Town | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 10 | -6 | 2.8 | 2 |
| 15 | Llanuwchllyn | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 17 | -14 | 4 | 1 |
| 16 | Penrhyncoch | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 22 | -21 | 3.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea University | 9 | 6 | 3 | 0 | 30 | 11 | 19 | 4.6 | 21 |
| 2 | Pontypridd Town | 10 | 6 | 2 | 2 | 24 | 17 | 7 | 4.1 | 20 |
| 3 | Aberystwyth Town | 9 | 6 | 1 | 2 | 22 | 9 | 13 | 3.4 | 19 |
| 4 | Caerau (Ely) | 10 | 6 | 1 | 3 | 22 | 18 | 4 | 4 | 19 |
| 5 | Baglan Dragons | 11 | 5 | 2 | 4 | 12 | 12 | 0 | 2.2 | 17 |
| 6 | Ynyshir Albions | 9 | 4 | 4 | 1 | 15 | 9 | 6 | 2.7 | 16 |
| 7 | Carmarthen Town | 10 | 4 | 3 | 3 | 22 | 21 | 1 | 4.3 | 15 |
| 8 | Trethomas Bluebirds | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3.8 | 13 |
| 9 | Treowen Stars | 10 | 4 | 1 | 5 | 19 | 21 | -2 | 4 | 13 |
| 10 | Afan Lido | 11 | 3 | 3 | 5 | 18 | 22 | -4 | 3.6 | 12 |
| 11 | Caerphilly Athletic | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 19 | -7 | 3.1 | 11 |
| 12 | Pontardawe Town | 9 | 3 | 1 | 5 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 10 |
| 13 | Cardiff Draconians | 8 | 2 | 3 | 3 | 11 | 14 | -3 | 3.1 | 9 |
| 14 | Newport City | 8 | 2 | 2 | 4 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 8 |
| 15 | Llantwit Major | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 21 | -13 | 3.2 | 8 |
| 16 | llanelli AFC | 11 | 0 | 2 | 9 | 9 | 33 | -24 | 3.8 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea University | 4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 5 | 9 | 4.8 | 10 |
| 2 | Aberystwyth Town | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 10 |
| 3 | Caerau (Ely) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 10 |
| 4 | Afan Lido | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 5 | Pontypridd Town | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 9 |
| 6 | Cardiff Draconians | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 13 | -2 | 4 | 8 |
| 7 | Ynyshir Albions | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 3 | 5 | 3.7 | 7 |
| 8 | Caerphilly Athletic | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 7 |
| 9 | Carmarthen Town | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 15 | -1 | 4.8 | 7 |
| 10 | Baglan Dragons | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 7 |
| 11 | Pontardawe Town | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 4.7 | 6 |
| 12 | Trethomas Bluebirds | 5 | 1 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 4.4 | 5 |
| 13 | Treowen Stars | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 4 |
| 14 | Llantwit Major | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 4 |
| 15 | llanelli AFC | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 16 | Newport City | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea University | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 2 | Pontypridd Town | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 9 | 5 | 4.6 | 11 |
| 3 | Baglan Dragons | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 10 |
| 4 | Aberystwyth Town | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 6 | 5.3 | 9 |
| 5 | Caerau (Ely) | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 6 | Ynyshir Albions | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Treowen Stars | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 9 |
| 8 | Newport City | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 8 |
| 9 | Carmarthen Town | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 8 |
| 10 | Trethomas Bluebirds | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 11 | Pontardawe Town | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | -6 | 3 | 4 |
| 12 | Caerphilly Athletic | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 11 | -7 | 3 | 4 |
| 13 | Llantwit Major | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 16 | -11 | 4.2 | 4 |
| 14 | Afan Lido | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 3 |
| 15 | Cardiff Draconians | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | llanelli AFC | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 22 | -18 | 4.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Pontypridd Town Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2025 | Cefn Cribwr | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 11.10.2025 | Llantwit Major | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 03.10.2025 | Treowen Stars | H | 5-2 (2-1) | P | O |
| 26.09.2025 | Ammanford AFC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.09.2025 | Newport City | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 05.09.2025 | Carmarthen Town | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 25.08.2025 | Caerau (Ely) | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.08.2025 | Cardiff Draconians | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 16.08.2025 | Aberystwyth Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.08.2025 | Ynyshir Albions | H | 2-3 (2-1) | I | O |
Cambrian & Clydach Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2025 | Goytre United | A | 0-6 (0-5) | P | O |
| 10.10.2025 | Trefelin | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Carmarthen Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.09.2025 | Baglan Dragons | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.09.2025 | Morriston Town | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.09.2025 | Afan Lido | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 10.09.2025 | Cardiff MET | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.09.2025 | Newport City | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 25.08.2025 | Ynyshir Albions | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2025 | Llantwit Major | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.01.2025 | FAW Championship | Cambrian & Clydach | 3-3 (0-1) | Pontypridd Town | N | O |
| 09.08.2024 | FAW Championship | Pontypridd Town | 1-3 (0-1) | Cambrian & Clydach | I | O |
| 18.04.2022 | FAW Championship | Pontypridd Town | 2-1 (2-0) | Cambrian & Clydach | P | O |
| 15.04.2022 | FAW Championship | Cambrian & Clydach | 1-2 (1-2) | Pontypridd Town | P | O |
| 04.01.2020 | FAW Championship | Pontypridd Town | 2-2 | Cambrian & Clydach | N | O |
| 28.12.2019 | FAW Championship | Cambrian & Clydach | 2-2 | Pontypridd Town | N | O |
| 16.03.2019 | FAW Championship | Cambrian & Clydach | 3-2 | Pontypridd Town | I | O |
| 01.12.2018 | FAW Championship | Pontypridd Town | 0-1 | Cambrian & Clydach | I | U |
| 07.10.2017 | Welsh Cup | Pontypridd Town | 1-1 | Cambrian & Clydach | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 89.8% | 91.9% | 90.0% | 89.0% | 88.6% |
| 1 | 3.85 17.2% | 3.85 17.2% | 3.90 0.0% | 4.10 8.9% | 3.87 0.0% | 3.60 0.0% | 3.75 1.3% |
| X | 3.95 0.3% | 3.95 0.3% | 3.50 0.0% | 3.75 6.3% | 3.60 0.0% | 4.00 0.0% | 3.40 0.0% |
| 2 | 1.80 13.2% | 1.80 13.2% | 1.75 0.0% | 1.73 6.8% | 1.74 0.0% | 1.68 0.0% | 1.76 0.6% |
| 0-2 | 2.00 9.1% | 2.00 9.1% | 2.00 0.0% | 2.07 5.9% | 2.04 0.0% | 2.00 0.0% | 2.03 0.0% |
| 3+ | 1.81 13.1% | 1.81 13.1% | 1.65 0.0% | 1.68 5.0% | 1.68 0.0% | 1.63 0.0% | 1.67 0.0% |
| 4+ | 2.65 7.7% | 2.65 7.7% | 2.75 0.0% | 2.67 6.8% | 2.80 0.0% | 2.55 0.0% | 2.80 0.0% |
| GG | 1.82 12.3% | 1.82 12.3% | 1.63 0.0% | 1.67 1.2% | 1.65 0.0% | 1.55 0.0% | 1.65 0.0% |
| NG | 1.92 10.3% | 1.92 10.3% | 2.05 0.0% | 2.07 1.4% | 2.08 0.0% | 2.10 0.0% | 2.08 0.5% |
| I2+ | 2.48 5.5% | 2.48 5.5% | 2.55 0.0% | 2.42 5.2% | 2.55 0.0% | 2.40 0.0% | 2.55 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice