Bala Town 1 - 0 Colwyn Bay — rezultat
22.08.2025 18:45 • Vels - Premier liga
Tabele Vels - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 13 | 12 | 1 | 0 | 44 | 6 | 38 | 3.8 | 37 |
| 2 | GAP Connah S Quay FC | 13 | 10 | 1 | 2 | 30 | 9 | 21 | 3 | 31 |
| 3 | Penybont | 13 | 9 | 3 | 1 | 25 | 11 | 14 | 2.8 | 30 |
| 4 | Caernarfon Town | 13 | 8 | 2 | 3 | 37 | 15 | 22 | 4 | 26 |
| 5 | Colwyn Bay | 13 | 8 | 1 | 4 | 22 | 15 | 7 | 2.8 | 25 |
| 6 | Barry Town | 13 | 8 | 1 | 4 | 28 | 23 | 5 | 3.9 | 25 |
| 7 | Cardiff MET | 13 | 6 | 3 | 4 | 24 | 16 | 8 | 3.1 | 21 |
| 8 | Airbus UK | 13 | 7 | 0 | 6 | 25 | 18 | 7 | 3.3 | 21 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 13 | 5 | 3 | 5 | 21 | 33 | -12 | 4.2 | 18 |
| 10 | Llandudno | 13 | 5 | 1 | 7 | 22 | 23 | -1 | 3.5 | 16 |
| 11 | Briton Ferry | 13 | 3 | 3 | 7 | 12 | 22 | -10 | 2.6 | 12 |
| 12 | Haverfordwest County AFC | 13 | 3 | 1 | 9 | 8 | 19 | -11 | 2.1 | 10 |
| 13 | Ammanford AFC | 13 | 2 | 3 | 8 | 10 | 32 | -22 | 3.2 | 9 |
| 14 | Flint Town United | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 25 | -13 | 2.8 | 8 |
| 15 | Trefelin | 13 | 1 | 3 | 9 | 8 | 31 | -23 | 3 | 6 |
| 16 | Holywell | 13 | 0 | 2 | 11 | 14 | 44 | -30 | 4.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The New Saints | 7 | 7 | 0 | 0 | 25 | 2 | 23 | 3.9 | 21 |
| 2 | Colwyn Bay | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 2.7 | 18 |
| 3 | Penybont | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 2.6 | 17 |
| 4 | GAP Connah S Quay FC | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 3 | 13 | 2.7 | 16 |
| 5 | Barry Town | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 10 | 4 | 4 | 13 |
| 6 | Llandudno | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3 | 13 |
| 7 | Airbus UK | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 3.7 | 12 |
| 8 | Cardiff MET | 7 | 3 | 2 | 2 | 15 | 13 | 2 | 4 | 11 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3 | 11 |
| 10 | Caernarfon Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 18 | 7 | 11 | 4.2 | 9 |
| 11 | Haverfordwest County AFC | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 12 | -5 | 2.4 | 9 |
| 12 | Briton Ferry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 7 |
| 13 | Flint Town United | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 4 |
| 14 | Ammanford AFC | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 20 | -15 | 4.2 | 4 |
| 15 | Holywell | 7 | 0 | 2 | 5 | 8 | 24 | -16 | 4.6 | 2 |
| 16 | Trefelin | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 | -13 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caernarfon Town | 7 | 5 | 2 | 0 | 19 | 8 | 11 | 3.9 | 17 |
| 2 | The New Saints | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 4 | 15 | 3.8 | 16 |
| 3 | GAP Connah S Quay FC | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 15 |
| 4 | Penybont | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 13 |
| 5 | Barry Town | 7 | 4 | 0 | 3 | 14 | 13 | 1 | 3.9 | 12 |
| 6 | Cardiff MET | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 3 | 6 | 2 | 10 |
| 7 | Airbus UK | 7 | 3 | 0 | 4 | 10 | 11 | -1 | 3 | 9 |
| 8 | Colwyn Bay | 7 | 2 | 1 | 4 | 9 | 12 | -3 | 3 | 7 |
| 9 | Cambrian & Clydach | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 25 | -14 | 5.1 | 7 |
| 10 | Briton Ferry | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 12 | -6 | 2.6 | 5 |
| 11 | Ammanford AFC | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 12 | -7 | 2.4 | 5 |
| 12 | Trefelin | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 16 | -10 | 3.1 | 5 |
| 13 | Flint Town United | 7 | 1 | 1 | 5 | 5 | 17 | -12 | 3.1 | 4 |
| 14 | Llandudno | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 14 | -4 | 4 | 3 |
| 15 | Haverfordwest County AFC | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| 16 | Holywell | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 | 20 | -14 | 4.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Bala Town Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2025 | Flint Town United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 02.08.2025 | Guilsfield | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 26.04.2025 | Cardiff MET | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.04.2025 | Penybont | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 11.04.2025 | The New Saints | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.03.2025 | Cardiff MET | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.03.2025 | Caernarfon Town | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 15.03.2025 | Haverfordwest County AFC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.03.2025 | Penybont | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 21.02.2025 | The New Saints | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Colwyn Bay Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2025 | Barry Town | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 10.08.2025 | GAP Connah S Quay FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.08.2025 | Caernarfon Town | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 12.04.2025 | Penrhyncoch | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 05.04.2025 | Llandudno | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 28.03.2025 | Denbigh Town | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.03.2025 | Holywell | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.03.2025 | Prestatyn Town | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 08.03.2025 | Caersws | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 01.03.2025 | Ruthin Town | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2023 | Premier League | Colwyn Bay | 2-3 (0-2) | Bala Town | P | O |
| 07.10.2023 | Premier League | Bala Town | 2-1 (1-1) | Colwyn Bay | P | O |