Mineros de Guyana 6 - 0 Dinamo de Puerto La Cruz — rezultat
26.08.2026 19:30 • Venecuela - Kup Venecuele
Mečevi iz lige Venecuela - Kup Venecuele
Tabele Venecuela - Kup Venecuele
Copa Venezuela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caracas FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 2 | Monagas SC | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 12 |
| 3 | Rayo Zuliano | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 11 |
| 4 | Mineros de Guyana | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 2 | 11 | 3 | 10 |
| 5 | Zamora FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 4 | 10 | 3.6 | 10 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 7 | Aragua FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 7 |
| 8 | Academia Anzoategui | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 7 |
| 9 | Atletico el Vigia FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 13 | -3 | 4.6 | 7 |
| 10 | Yaracuyanos FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 4 | 6 |
| 11 | Urena SC | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Atletico Avila FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 14 | Deportivo Lara | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 4 |
| 15 | Bolivar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 4 |
| 16 | Fundacion Lara Deportiva | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 | -13 | 3.8 | 3 |
| 17 | Dinamo de Puerto La Cruz | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 18 | -16 | 4 | 3 |
| 18 | Petare FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 2 |
| 19 | Real Frontera | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 13 | -11 | 3 | 1 |
| 20 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zamora FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 7 |
| 2 | Mineros de Guyana | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 3 | Rayo Zuliano | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | Caracas FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Monagas SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 6 |
| 7 | Atletico el Vigia FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 8 | Academia Anzoategui | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 9 | Urena SC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 10 | Atletico Avila FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Deportivo Lara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Petare FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 14 | Real Frontera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 15 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Aragua FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Bolivar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 19 | Yaracuyanos FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 6 | 0 |
| 20 | Dinamo de Puerto La Cruz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | -11 | 3.7 | 0 |
| 21 | Fundacion Lara Deportiva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | -12 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aragua FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 7 |
| 2 | Caracas FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 5 | 6 |
| 3 | Monagas SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 3 | 6 |
| 4 | Yaracuyanos FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 5 | Rayo Zuliano | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 7 | Bolivar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 8 | Mineros de Guyana | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 3 | 3 |
| 9 | Zamora FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Fundacion Lara Deportiva | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Dinamo de Puerto La Cruz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 13 | Academia Anzoategui | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Atletico Avila FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 15 | Deportivo Lara | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | Urena SC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 17 | Atletico el Vigia FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 1 |
| 18 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Petare FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 21 | Real Frontera | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 5 | 0 |
Forma i statistika timova
Mineros de Guyana Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Monagas SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.06.2026 | Bolivar | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.10.2023 | Angostura FC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 30.09.2023 | Monagas SC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 24.09.2023 | Portuguesa FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.09.2023 | Rayo Zuliano | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 01.09.2023 | UCV | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 27.08.2023 | Zamora FC | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 19.08.2023 | Puerto Cabello | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.08.2023 | Real Esppor Club | A | 1-1 (1-1) | N | U |
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Bolivar | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 24.06.2026 | Monagas SC | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 06.08.2025 | Carabobo FC | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 29.07.2025 | Carabobo FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.07.2025 | Aragua FC | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 02.07.2025 | Caracas FC | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 25.06.2025 | Petare FC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 18.06.2025 | Petare FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.07.2024 | Monagas SC | A | 6-1 (3-0) | I | O |
| 27.06.2024 | Atletico La Cruz | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 91.9% | 90.1% | 90.0% | 89.9% |
| 1 | 1.94 12.2% | 1.94 12.2% | 2.00 11.1% | 1.92 15.4% | 2.01 11.5% | 1.87 16.9% | 2.00 9.9% |
| X | 3.20 7.4% | 3.20 7.4% | 3.10 1.6% | 3.45 16.9% | 3.12 2.6% | 3.35 11.7% | 3.10 6.9% |
| 2 | 3.66 14.4% | 3.66 14.4% | 3.45 16.9% | 3.60 12.5% | 3.43 16.7% | 3.60 20.0% | 3.45 9.5% |
| 0-2 | 1.64 10.1% | 1.64 10.1% | 1.63 1.2% | 1.68 15.1% | 1.66 1.2% | 1.65 4.4% | 1.64 10.1% |
| 3+ | 2.10 12.9% | 2.10 12.9% | 2.05 2.5% | 2.05 15.3% | 2.07 1.5% | 1.98 5.7% | 2.04 12.1% |
| 4+ | 3.74 19.6% | 3.74 19.6% | 3.80 1.3% | 3.50 19.5% | 3.87 2.1% | 3.55 6.6% | 3.80 19.1% |
| GG | 1.86 7.5% | 1.86 7.5% | 1.85 2.8% | 1.92 7.2% | 1.89 4.4% | 1.85 0.0% | 1.87 7.9% |
| NG | 1.81 7.7% | 1.81 7.7% | 1.75 5.4% | 1.80 7.8% | 1.77 5.3% | 1.82 0.0% | 1.75 7.4% |
| I2+ | 3.04 11.1% | 3.04 11.1% | 3.05 0.0% | 2.90 13.4% | 3.10 1.3% | 3.00 4.8% | 3.05 12.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice