Trujillanos FC 0 - 0 Deportivo Lara — rezultat
26.08.2026 20:00 • Venecuela - Kup Venecuele
Mečevi iz lige Venecuela - Kup Venecuele
Tabele Venecuela - Kup Venecuele
Copa Venezuela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caracas FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 2 | Monagas SC | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 12 |
| 3 | Rayo Zuliano | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 11 |
| 4 | Mineros de Guyana | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 2 | 11 | 3 | 10 |
| 5 | Zamora FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 4 | 10 | 3.6 | 10 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 7 | Aragua FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 7 |
| 8 | Academia Anzoategui | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 7 |
| 9 | Atletico el Vigia FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 13 | -3 | 4.6 | 7 |
| 10 | Yaracuyanos FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 4 | 6 |
| 11 | Urena SC | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Atletico Avila FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 14 | Deportivo Lara | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 4 |
| 15 | Bolivar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 4 |
| 16 | Fundacion Lara Deportiva | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 | -13 | 3.8 | 3 |
| 17 | Dinamo de Puerto La Cruz | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 18 | -16 | 4 | 3 |
| 18 | Petare FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 2 |
| 19 | Real Frontera | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 13 | -11 | 3 | 1 |
| 20 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zamora FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 7 |
| 2 | Mineros de Guyana | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 3 | Rayo Zuliano | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | Caracas FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Monagas SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 6 |
| 7 | Atletico el Vigia FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 8 | Academia Anzoategui | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 9 | Urena SC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 10 | Atletico Avila FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Deportivo Lara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Petare FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 14 | Real Frontera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 15 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Aragua FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Bolivar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 19 | Yaracuyanos FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 6 | 0 |
| 20 | Dinamo de Puerto La Cruz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | -11 | 3.7 | 0 |
| 21 | Fundacion Lara Deportiva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | -12 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aragua FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 7 |
| 2 | Caracas FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 5 | 6 |
| 3 | Monagas SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 3 | 6 |
| 4 | Yaracuyanos FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 5 | Rayo Zuliano | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 7 | Bolivar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 8 | Mineros de Guyana | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 3 | 3 |
| 9 | Zamora FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Fundacion Lara Deportiva | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Dinamo de Puerto La Cruz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 13 | Academia Anzoategui | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Atletico Avila FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 15 | Deportivo Lara | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | Urena SC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 17 | Atletico el Vigia FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 1 |
| 18 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Petare FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 21 | Real Frontera | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 5 | 0 |
Forma i statistika timova
Trujillanos FC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.08.2026 | Academia Anzoategui | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.08.2026 | Urena SC | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 15.08.2026 | Portuguesa FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 09.08.2026 | Deportivo Tachira FC | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 04.08.2026 | Carabobo FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.08.2026 | UCV | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.06.2026 | Rayo Zuliano | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Real Esppor Club | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.04.2026 | Puerto Cabello | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
Deportivo Lara Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Rayo Zuliano | H | 1-3 (0-0) | I | O |
| 24.06.2026 | Urena SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.10.2022 | Deportivo Tachira FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 20.10.2022 | Puerto Cabello | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.10.2022 | Portuguesa FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 09.10.2022 | Portuguesa FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.10.2022 | Puerto Cabello | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 02.10.2022 | Deportivo Tachira FC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 18.09.2022 | Zulia FC | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 13.09.2022 | Caracas FC | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2020 | Primera División | Trujillanos FC | 1-2 (1-0) | Deportivo Lara | I | O |
| 15.10.2020 | Primera División | Deportivo Lara | 3-0 (2-0) | Trujillanos FC | I | O |
| 26.07.2020 | Primera División | Deportivo Lara | 0-0 | Trujillanos FC | N | U |
| 07.02.2020 | Primera División | Trujillanos FC | 0-0 (0-0) | Deportivo Lara | N | U |
| 03.11.2019 | Primera División | Trujillanos FC | 1-0 (0-0) | Deportivo Lara | P | U |
| 12.05.2019 | Primera División | Deportivo Lara | 2-1 (1-0) | Trujillanos FC | I | O |
| 08.11.2018 | Primera División | Deportivo Lara | 1-0 (0-0) | Trujillanos FC | I | U |
| 04.11.2018 | Primera División | Trujillanos FC | 2-1 (1-1) | Deportivo Lara | P | O |
| 19.09.2018 | Primera División | Trujillanos FC | 1-0 (0-0) | Deportivo Lara | P | U |
| 03.04.2018 | Primera División | Deportivo Lara | 2-0 (2-0) | Trujillanos FC | I | U |
| 26.09.2017 | Primera División | Trujillanos FC | 0-1 (0-0) | Deportivo Lara | I | U |
| 15.04.2017 | Primera División | Deportivo Lara | 1-1 (0-0) | Trujillanos FC | N | U |
| 03.07.2016 | Primera División | Deportivo Lara | 1-2 (0-0) | Trujillanos FC | P | O |
| 31.01.2016 | Primera División | Trujillanos FC | 1-0 (1-0) | Deportivo Lara | P | U |
| 25.10.2015 | Primera División | Deportivo Lara | 0-2 (0-0) | Trujillanos FC | P | U |
| 08.02.2015 | Primera División | Trujillanos FC | 1-1 (0-1) | Deportivo Lara | N | U |
| 14.09.2014 | Primera División | Deportivo Lara | 0-0 (0-0) | Trujillanos FC | N | U |
| 23.02.2014 | Primera División | Trujillanos FC | 1-4 (0-2) | Deportivo Lara | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.8% | 89.8% | 90.0% | 91.6% | 90.1% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 2.59 8.8% | 2.59 8.8% | 2.65 25.0% | 2.67 10.3% | 2.66 25.5% | 2.65 23.3% | 2.65 8.2% |
| X | 3.00 0.7% | 3.00 0.7% | 3.00 1.6% | 3.05 0.0% | 2.95 2.3% | 3.00 4.8% | 2.95 0.0% |
| 2 | 2.54 12.1% | 2.54 12.1% | 2.50 21.9% | 2.57 10.5% | 2.53 22.6% | 2.50 18.0% | 2.55 7.3% |
| 0-2 | 1.65 0.0% | 1.65 0.0% | 1.63 1.2% | 1.67 1.8% | 1.65 1.2% | 1.64 1.9% | 1.64 0.6% |
| 3+ | 2.08 0.0% | 2.08 0.0% | 2.05 2.5% | 2.07 1.4% | 2.07 1.5% | 2.00 2.4% | 2.04 0.5% |
| 4+ | 3.68 2.8% | 3.68 2.8% | 3.85 2.7% | 3.45 1.4% | 3.88 2.1% | 3.60 4.0% | 3.85 0.0% |
| GG | 1.80 0.0% | 1.80 0.0% | 1.83 0.0% | 1.80 1.6% | 1.84 0.5% | 1.81 2.2% | 1.83 0.0% |
| NG | 1.87 0.0% | 1.87 0.0% | 1.78 0.0% | 1.90 1.6% | 1.81 0.6% | 1.85 1.6% | 1.79 0.6% |
| I2+ | 3.04 0.0% | 3.04 0.0% | 3.10 1.6% | 2.85 2.4% | 3.11 1.6% | 3.05 1.6% | 3.10 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice