Zamora FC 6 - 1 Atletico el Vigia FC — rezultat
24.06.2026 21:00 • Venecuela - Kup Venecuele
Mečevi iz lige Venecuela - Kup Venecuele
Tabele Venecuela - Kup Venecuele
Copa Venezuela
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Caracas FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 13 |
| 2 | Monagas SC | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 12 |
| 3 | Rayo Zuliano | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 11 |
| 4 | Mineros de Guyana | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 2 | 11 | 3 | 10 |
| 5 | Zamora FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 | 4 | 10 | 3.6 | 10 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 7 | Aragua FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 7 |
| 8 | Academia Anzoategui | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 7 |
| 9 | Atletico el Vigia FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 13 | -3 | 4.6 | 7 |
| 10 | Yaracuyanos FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 4 | 6 |
| 11 | Urena SC | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Atletico Avila FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 4 |
| 14 | Deportivo Lara | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 4 |
| 15 | Bolivar | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 11 | -5 | 3.4 | 4 |
| 16 | Fundacion Lara Deportiva | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 | -13 | 3.8 | 3 |
| 17 | Dinamo de Puerto La Cruz | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 18 | -16 | 4 | 3 |
| 18 | Petare FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 2 |
| 19 | Real Frontera | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 13 | -11 | 3 | 1 |
| 20 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zamora FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 4 | 7 |
| 2 | Mineros de Guyana | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 3 | Rayo Zuliano | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 7 |
| 4 | Caracas FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 5 | Monagas SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 3 | 5 | 5.5 | 6 |
| 7 | Atletico el Vigia FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 8 | Academia Anzoategui | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 3.5 | 6 |
| 9 | Urena SC | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 5 |
| 10 | Atletico Avila FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 11 | Deportivo Lara | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 13 | Petare FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 14 | Real Frontera | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 15 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Aragua FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Bolivar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 0 |
| 19 | Yaracuyanos FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 | -4 | 6 | 0 |
| 20 | Dinamo de Puerto La Cruz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 11 | -11 | 3.7 | 0 |
| 21 | Fundacion Lara Deportiva | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 | -12 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Aragua FC | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 4.7 | 7 |
| 2 | Caracas FC | 2 | 2 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 5 | 6 |
| 3 | Monagas SC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 2 | 5 | 3 | 6 |
| 4 | Yaracuyanos FC | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 6 |
| 5 | Rayo Zuliano | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 6 | Club Atletico Barinas | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 7 | Bolivar | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 8 | Mineros de Guyana | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 3 | 3 |
| 9 | Zamora FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Fundacion Lara Deportiva | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 11 | Dinamo de Puerto La Cruz | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 3 |
| 12 | Trujillanos FC | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 2.3 | 2 |
| 13 | Academia Anzoategui | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Atletico Avila FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 15 | Deportivo Lara | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | Urena SC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 17 | Atletico el Vigia FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | -8 | 5.3 | 1 |
| 18 | Caracas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | Maritimo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | Petare FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 21 | Real Frontera | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 5 | 0 |
Forma i statistika timova
Zamora FC Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Academia Anzoategui | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.04.2026 | Caracas FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.04.2026 | Metropolitanos FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Monagas SC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Trujillanos FC | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 18.03.2026 | Portuguesa FC | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 15.03.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Carabobo FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | UCV | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 23.02.2026 | Real Esppor Club | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Atletico el Vigia FC Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2025 | Estudiantes de Merida FC | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 02.07.2025 | Real Frontera | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.06.2025 | Urena SC | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 18.06.2025 | Urena SC | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 30.06.2024 | CD Hermanos Colmenarez | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 27.06.2024 | Estudiantes de Merida FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.06.2024 | CD Hermanos Colmenarez | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 06.06.2024 | Estudiantes de Merida FC | A | 4-2 | I | O |
| 11.05.2014 | Carabobo FC | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 04.05.2014 | Llaneros de Guanare | A | 1-3 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2014 | Primera División | Zamora FC | 4-0 (3-0) | Atletico el Vigia FC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | – | 94.4% | 91.2% | 94.5% | 90.1% | 94.6% |
| 1 | 1.01 16.5% | - | 1.05 13.9% | 1.10 11.3% | 1.05 11.0% | 1.12 6.7% | 1.05 13.9% |
| X | 24.00 269.2% | - | 13.00 145.3% | 8.00 48.1% | 13.20 133.6% | 7.25 31.8% | 13.25 150.0% |
| 2 | 48.00 269.2% | - | 33.00 230.0% | 16.00 72.0% | 33.10 178.2% | 12.60 20.0% | 34.00 233.3% |
| 0-2 | 3.82 69.0% | - | 4.10 90.7% | 3.05 38.6% | 4.17 88.7% | 2.85 32.6% | 4.05 88.4% |
| 3+ | 1.26 23.2% | - | 1.16 26.6% | 1.28 18.5% | 1.58 0.0% | 1.32 14.8% | 1.17 25.5% |
| 4+ | 1.69 33.7% | - | 1.53 40.0% | 1.78 26.4% | 1.70 24.4% | 1.83 23.8% | 1.52 40.4% |
| GG | 3.36 44.8% | - | 3.45 56.8% | 2.12 0.0% | 3.50 45.8% | 2.15 2.3% | 3.50 57.7% |
| NG | 1.32 18.0% | - | 1.21 20.9% | 1.64 0.6% | 1.23 16.3% | 1.60 1.9% | 1.22 20.3% |
| I2+ | 1.94 21.1% | - | 1.63 31.5% | 1.80 18.9% | 1.63 32.1% | 1.80 21.7% | 1.62 31.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice