Carabobo FC 2 - 0 Trujillanos FC — rezultat
04.08.2026 21:00 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Carabobo FC Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2026 | Portuguesa FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.06.2026 | Puerto Cabello | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 31.05.2026 | Metropolitanos FC | A | 1-5 (0-0) | P | O |
| 28.05.2026 | RB Bragantino | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 24.05.2026 | Deportivo Tachira FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.05.2026 | Blooming | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 17.05.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 10.05.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 08.05.2026 | River Plate | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Trujillanos FC Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | UCV | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 24.06.2026 | Rayo Zuliano | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Real Esppor Club | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.04.2026 | Puerto Cabello | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 12.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 04.04.2026 | Rayo Zuliano | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Zamora FC | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 17.03.2026 | Caracas FC | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Metropolitanos FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.03.2026 | Monagas SC | A | 3-1 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Primera División | Trujillanos FC | 1-1 (0-1) | Carabobo FC | N | U |
| 05.12.2020 | Primera División | Carabobo FC | 2-2 (2-2) | Trujillanos FC | N | O |
| 05.11.2020 | Primera División | Trujillanos FC | 3-0 (1-0) | Carabobo FC | I | O |
| 30.08.2020 | Primera División | Trujillanos FC | 0-0 | Carabobo FC | N | U |
| 15.03.2020 | Primera División | Carabobo FC | 0-0 | Trujillanos FC | N | U |
| 28.09.2019 | Primera División | Carabobo FC | 2-3 (0-2) | Trujillanos FC | I | O |
| 07.04.2019 | Primera División | Trujillanos FC | 0-3 (0-1) | Carabobo FC | P | O |
| 28.10.2018 | Primera División | Carabobo FC | 0-1 (0-1) | Trujillanos FC | I | U |
| 18.05.2018 | Primera División | Trujillanos FC | 0-3 (0-2) | Carabobo FC | P | O |
| 09.09.2017 | Primera División | Carabobo FC | 5-1 (3-0) | Trujillanos FC | P | O |
| 02.04.2017 | Primera División | Trujillanos FC | 1-1 (1-1) | Carabobo FC | N | U |
| 28.09.2016 | Primera División | Carabobo FC | 1-0 (0-0) | Trujillanos FC | P | U |
| 28.04.2016 | Primera División | Trujillanos FC | 1-1 (1-0) | Carabobo FC | N | U |
| 11.10.2015 | Primera División | Trujillanos FC | 0-1 (0-0) | Carabobo FC | P | U |
| 26.04.2015 | Primera División | Carabobo FC | 2-0 (2-0) | Trujillanos FC | P | U |
| 07.12.2014 | Primera División | Trujillanos FC | 2-1 (1-0) | Carabobo FC | I | O |
| 09.03.2014 | Primera División | Carabobo FC | 0-1 (0-1) | Trujillanos FC | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 90.8% | – | 91.2% | 92.1% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.29 11.6% | 1.26 10.0% | - | 1.24 11.4% | 1.28 6.6% | 1.27 7.3% | 1.25 6.7% |
| X | 4.80 25.0% | 4.30 18.1% | - | 5.25 31.3% | 4.58 10.4% | 4.25 6.3% | 4.65 10.7% |
| 2 | 14.50 55.9% | 13.30 50.3% | - | 10.00 29.9% | 11.60 38.9% | 11.50 49.4% | 10.80 36.7% |
| 0-2 | 1.91 3.8% | 1.85 3.4% | - | 1.92 6.7% | 1.85 1.6% | 1.91 0.0% | 1.84 1.6% |
| 3+ | 1.89 3.6% | 1.83 3.7% | - | 1.80 5.3% | 1.84 1.1% | 1.80 0.0% | 1.83 1.1% |
| 4+ | 3.19 3.9% | 2.88 3.0% | - | 2.87 7.4% | 3.25 2.5% | 3.05 0.0% | 3.25 3.2% |
| GG | 2.66 18.8% | 2.56 18.5% | - | 2.55 18.6% | 2.67 19.2% | 2.45 14.0% | 2.70 20.0% |
| NG | 1.48 10.3% | 1.43 10.1% | - | 1.46 10.4% | 1.40 9.7% | 1.47 8.1% | 1.39 9.7% |
| I2+ | 2.82 5.4% | 2.67 2.9% | - | 2.45 4.7% | 2.80 1.4% | 2.75 0.0% | 2.80 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice