Monagas SC 0 - 0 Portuguesa FC — rezultat
23.08.2026 13:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Monagas SC Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | Mineros de Guyana | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Carabobo FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.08.2026 | UCV | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.08.2026 | Real Esppor Club | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.06.2026 | Dinamo de Puerto La Cruz | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Puerto Cabello | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Rayo Zuliano | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Zamora FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Portuguesa FC Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Trujillanos FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 09.08.2026 | Academia Anzoategui | A | 3-4 (1-2) | P | O |
| 04.08.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 31.07.2026 | Carabobo FC | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.05.2026 | UCV | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 23.05.2026 | Real Esppor Club | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 17.05.2026 | Puerto Cabello | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 13.05.2026 | Puerto Cabello | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 09.05.2026 | Real Esppor Club | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.05.2026 | UCV | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.02.2026 | Primera División | Portuguesa FC | 4-0 (2-0) | Monagas SC | I | O |
| 25.07.2025 | Primera División | Portuguesa FC | 0-1 (0-1) | Monagas SC | P | U |
| 16.02.2025 | Primera División | Monagas SC | 0-2 (0-1) | Portuguesa FC | I | U |
| 27.08.2024 | Primera División | Monagas SC | 4-1 (0-0) | Portuguesa FC | P | O |
| 08.03.2024 | Primera División | Portuguesa FC | 1-2 (1-1) | Monagas SC | P | O |
| 05.08.2023 | Primera División | Portuguesa FC | 1-2 (0-1) | Monagas SC | P | O |
| 10.04.2023 | Primera División | Monagas SC | 1-2 (1-0) | Portuguesa FC | I | O |
| 10.09.2022 | Primera División | Portuguesa FC | 1-2 (1-0) | Monagas SC | P | O |
| 11.03.2022 | Primera División | Monagas SC | 2-4 (2-0) | Portuguesa FC | I | O |
| 04.12.2020 | Primera División | Portuguesa FC | 3-2 (0-1) | Monagas SC | I | O |
| 08.11.2020 | Primera División | Monagas SC | 1-0 (1-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 26.07.2020 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 | Monagas SC | N | U |
| 09.02.2020 | Primera División | Monagas SC | 2-0 (0-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 03.11.2019 | Primera División | Monagas SC | 0-2 (0-1) | Portuguesa FC | I | U |
| 12.05.2019 | Primera División | Portuguesa FC | 3-1 (1-0) | Monagas SC | I | O |
| 28.10.2018 | Primera División | Monagas SC | 2-0 (2-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 18.05.2018 | Primera División | Portuguesa FC | 1-0 (0-0) | Monagas SC | I | U |
| 20.08.2017 | Primera División | Monagas SC | 4-1 (1-0) | Portuguesa FC | P | O |
| 05.03.2017 | Primera División | Portuguesa FC | 0-2 (0-1) | Monagas SC | P | U |
| 02.10.2016 | Primera División | Monagas SC | 2-1 (1-0) | Portuguesa FC | P | O |
| 24.04.2016 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 (0-0) | Monagas SC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | – | 91.7% | 91.8% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 2.17 2.3% | 2.17 2.3% | - | 2.17 0.0% | 2.33 7.9% | 2.15 0.0% | 2.30 7.0% |
| X | 3.00 6.3% | 3.00 6.3% | - | 3.20 0.0% | 3.07 1.6% | 3.10 0.0% | 3.05 1.7% |
| 2 | 3.27 1.6% | 3.27 1.6% | - | 3.15 0.0% | 2.99 8.3% | 3.10 0.0% | 2.90 10.8% |
| 0-2 | 1.75 0.6% | 1.75 0.6% | - | 1.72 1.7% | 1.74 1.2% | 1.72 0.0% | 1.74 3.6% |
| 3+ | 2.00 1.0% | 2.00 1.0% | - | 2.00 2.6% | 1.97 1.5% | 2.00 0.0% | 1.96 3.9% |
| 4+ | 3.40 0.0% | 3.40 0.0% | - | 3.30 3.1% | 3.57 2.5% | 3.60 0.0% | 3.55 6.6% |
| GG | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | - | 1.80 1.1% | 1.77 1.7% | 1.84 0.0% | 1.77 4.3% |
| NG | 1.86 2.1% | 1.86 2.1% | - | 1.90 1.0% | 1.94 2.1% | 1.83 0.0% | 1.93 6.6% |
| I2+ | 2.70 5.3% | 2.70 5.3% | - | 2.80 1.1% | 2.96 1.3% | 3.05 0.0% | 2.95 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice