Puerto Cabello 3 - 1 Caracas FC — rezultat
06.08.2026 22:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Puerto Cabello Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Metropolitanos FC | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 07.06.2026 | Carabobo FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 31.05.2026 | Real Esppor Club | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.05.2026 | Atletico-MG | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.05.2026 | UCV | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Juventud | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.05.2026 | Portuguesa FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Portuguesa FC | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 10.05.2026 | UCV | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 06.05.2026 | Cienciano | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Caracas FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 31.07.2026 | Santa Fe | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 24.07.2026 | Santa Fe | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 24.06.2026 | Aragua FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.05.2026 | Botafogo | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 22.05.2026 | Racing Club | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 05.05.2026 | Independiente Petrolero | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 29.04.2026 | Racing Club | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.04.2026 | Rayo Zuliano | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 20.04.2026 | Zamora FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Primera División | Caracas FC | 1-1 (1-1) | Puerto Cabello | N | U |
| 25.08.2025 | Primera División | Puerto Cabello | 0-0 (0-0) | Caracas FC | N | U |
| 15.03.2025 | Primera División | Caracas FC | 0-0 (0-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 04.09.2024 | Primera División | Caracas FC | 0-0 (0-0) | Puerto Cabello | N | U |
| 17.03.2024 | Primera División | Puerto Cabello | 2-0 (2-0) | Caracas FC | P | U |
| 08.11.2023 | Primera División | Caracas FC | 1-0 (0-0) | Puerto Cabello | I | U |
| 25.10.2023 | Primera División | Puerto Cabello | 0-0 (0-0) | Caracas FC | N | U |
| 09.07.2023 | Primera División | Caracas FC | 2-1 (0-0) | Puerto Cabello | I | O |
| 08.05.2023 | Primera División | Puerto Cabello | 2-1 (2-1) | Caracas FC | P | O |
| 08.03.2023 | CONMEBOL Sudamericana | Caracas FC | 0-1 (0-0) | Puerto Cabello | P | U |
| 21.08.2022 | Primera División | Caracas FC | 3-1 (0-1) | Puerto Cabello | I | O |
| 01.04.2022 | Primera División | Puerto Cabello | 0-0 (0-0) | Caracas FC | N | U |
| 11.10.2020 | Primera División | Puerto Cabello | 0-0 | Caracas FC | N | U |
| 17.05.2020 | Primera División | Caracas FC | 0-0 | Puerto Cabello | N | U |
| 28.02.2020 | Primera División | Caracas FC | 1-1 (0-1) | Puerto Cabello | N | U |
| 18.08.2019 | Primera División | Caracas FC | 4-1 (2-1) | Puerto Cabello | I | O |
| 24.02.2019 | Primera División | Puerto Cabello | 1-0 (0-0) | Caracas FC | P | U |
| 19.08.2018 | Primera División | Puerto Cabello | 2-0 (1-0) | Caracas FC | P | U |
| 27.03.2018 | Primera División | Caracas FC | 2-0 (0-0) | Puerto Cabello | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.4% | – | 91.3% | 91.7% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.65 7.8% | 1.62 5.3% | - | 1.58 13.7% | 1.55 7.7% | 1.55 12.9% | 1.54 15.4% |
| X | 3.66 8.3% | 3.61 11.4% | - | 3.55 9.2% | 3.60 5.3% | 3.50 7.7% | 3.50 7.7% |
| 2 | 5.70 14.0% | 5.66 17.9% | - | 5.55 33.7% | 5.95 19.5% | 5.60 34.9% | 5.70 42.5% |
| 0-2 | 1.64 2.4% | 1.62 0.6% | - | 1.66 3.1% | 1.68 1.8% | 1.66 1.8% | 1.68 1.2% |
| 3+ | 2.26 3.7% | 2.22 4.7% | - | 2.07 3.7% | 2.05 2.0% | 2.10 2.3% | 2.04 2.0% |
| 4+ | 4.04 9.4% | 3.98 4.7% | - | 3.45 5.5% | 3.81 3.5% | 3.80 5.0% | 3.80 2.7% |
| GG | 2.14 4.9% | 2.10 6.6% | - | 2.07 5.1% | 2.17 9.0% | 2.10 2.4% | 2.18 14.1% |
| NG | 1.71 3.9% | 1.68 2.3% | - | 1.67 4.0% | 1.59 6.5% | 1.63 1.8% | 1.58 9.7% |
| I2+ | 3.24 2.4% | 2.97 2.3% | - | 2.85 5.0% | 3.08 2.3% | 3.15 1.6% | 3.05 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice