Real Esppor Club 1 - 2 Metropolitanos FC — rezultat
05.08.2026 22:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Real Esppor Club Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Monagas SC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 31.05.2026 | Puerto Cabello | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 28.05.2026 | Fluminense | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 23.05.2026 | Portuguesa FC | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 21.05.2026 | Independ. Rivadavia | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 15.05.2026 | UCV | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | UCV | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.05.2026 | Portuguesa FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.05.2026 | Bolivar | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 03.05.2026 | Puerto Cabello | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Metropolitanos FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Puerto Cabello | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 31.07.2026 | Delfines Del Este | H | 0-0 | I | U |
| 28.07.2026 | Helenites | A | 0-0 | I | U |
| 31.05.2026 | Carabobo FC | H | 1-5 (0-0) | I | O |
| 24.05.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 17.05.2026 | Deportivo Tachira FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 12.05.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.05.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Carabobo FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (23 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Primera División | Metropolitanos FC | 2-2 (0-1) | Real Esppor Club | N | O |
| 10.08.2025 | Primera División | Metropolitanos FC | 1-3 (0-1) | Real Esppor Club | P | O |
| 01.03.2025 | Primera División | Real Esppor Club | 4-1 (1-1) | Metropolitanos FC | P | O |
| 27.08.2024 | Primera División | Metropolitanos FC | 0-0 (0-0) | Real Esppor Club | N | U |
| 20.07.2024 | Copa Venezuela | Metropolitanos FC | 0-1 (0-1) | Real Esppor Club | P | U |
| 11.05.2024 | Primera División | Metropolitanos FC | 2-1 (2-1) | Real Esppor Club | I | O |
| 04.05.2024 | Primera División | Real Esppor Club | 1-2 (1-1) | Metropolitanos FC | I | O |
| 10.03.2024 | Primera División | Real Esppor Club | 1-2 (0-2) | Metropolitanos FC | I | O |
| 24.09.2023 | Primera División | Metropolitanos FC | 2-2 (1-1) | Real Esppor Club | N | O |
| 18.02.2023 | Primera División | Real Esppor Club | 2-0 (0-0) | Metropolitanos FC | P | U |
| 18.09.2022 | Primera División | Metropolitanos FC | 1-2 (1-1) | Real Esppor Club | P | O |
| 24.02.2022 | Primera División | Real Esppor Club | 1-0 (1-0) | Metropolitanos FC | P | U |
| 27.09.2020 | Primera División | Metropolitanos FC | 0-0 | Real Esppor Club | N | U |
| 19.04.2020 | Primera División | Real Esppor Club | 0-0 | Metropolitanos FC | N | U |
| 11.09.2019 | Primera División | Real Esppor Club | 0-1 (0-1) | Metropolitanos FC | I | U |
| 19.03.2019 | Primera División | Metropolitanos FC | 0-0 (0-0) | Real Esppor Club | N | U |
| 12.08.2018 | Primera División | Metropolitanos FC | 1-1 (0-0) | Real Esppor Club | N | U |
| 18.02.2018 | Primera División | Real Esppor Club | 1-0 (1-0) | Metropolitanos FC | P | U |
| 01.10.2017 | Primera División | Metropolitanos FC | 2-1 (1-1) | Real Esppor Club | I | O |
| 23.04.2017 | Primera División | Real Esppor Club | 4-0 (1-0) | Metropolitanos FC | P | O |
| 07.11.2015 | Primera División | Metropolitanos FC | 1-2 (1-2) | Real Esppor Club | P | O |
| 08.02.2015 | Primera División | Metropolitanos FC | 0-1 (0-0) | Real Esppor Club | P | U |
| 14.09.2014 | Primera División | Real Esppor Club | 3-0 (0-0) | Metropolitanos FC | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 90.7% | – | 91.8% | 91.8% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 2.12 11.0% | 2.02 8.0% | - | 2.05 9.6% | 2.15 16.2% | 2.00 8.1% | 2.12 15.8% |
| X | 2.92 10.4% | 2.79 12.8% | - | 3.05 6.2% | 2.99 7.4% | 3.00 4.8% | 2.95 7.8% |
| 2 | 4.20 6.3% | 4.02 8.6% | - | 3.65 11.0% | 3.45 17.3% | 3.60 8.9% | 3.35 16.3% |
| 0-2 | 1.60 3.6% | 1.55 5.5% | - | 1.58 3.7% | 1.54 5.5% | 1.60 1.8% | 1.54 5.5% |
| 3+ | 2.34 5.4% | 2.27 4.1% | - | 2.20 4.8% | 2.30 8.0% | 2.20 2.3% | 2.28 7.5% |
| 4+ | 4.78 18.3% | 4.00 5.3% | - | 3.80 5.6% | 4.55 12.6% | 4.15 3.8% | 4.55 13.8% |
| GG | 2.03 1.0% | 1.96 2.0% | - | 1.95 0.0% | 2.02 1.5% | 1.95 0.0% | 2.02 1.5% |
| NG | 1.78 0.6% | 1.73 0.0% | - | 1.77 0.6% | 1.68 1.2% | 1.73 0.0% | 1.67 1.2% |
| I2+ | 3.54 14.9% | 3.20 6.7% | - | 3.00 3.4% | 3.43 7.2% | 3.30 3.1% | 3.45 7.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice