Trujillanos FC 2 - 2 Portuguesa FC — rezultat
22.02.2026 19:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
Trujillanos FC Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Deportivo Tachira FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Carabobo FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.02.2026 | UCV | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.07.2025 | Fundacion Lara Deportiva | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.07.2025 | Heroes de Falcon | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 25.06.2025 | Rayo Zuliano | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.06.2025 | Rayo Zuliano | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 07.07.2024 | Monagas SC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.06.2024 | Rayo Zuliano | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 27.06.2024 | Heroes de Falcon | H | 5-0 (4-0) | P | O |
Portuguesa FC Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Academia Anzoategui | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 06.02.2026 | Deportivo Tachira FC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Carabobo FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.10.2025 | Puerto Cabello | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 28.09.2025 | Metropolitanos FC | A | 5-1 (1-0) | I | O |
| 20.09.2025 | Estudiantes de Merida FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2025 | Deportivo Tachira FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Real Esppor Club | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 27.08.2025 | Carabobo FC | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 22.08.2025 | Academia Anzoategui | H | 3-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2021 | Primera División | Trujillanos FC | 1-2 (0-1) | Portuguesa FC | I | O |
| 22.08.2021 | Primera División | Portuguesa FC | 1-0 (0-0) | Trujillanos FC | I | U |
| 03.07.2021 | Primera División | Trujillanos FC | 0-2 (0-1) | Portuguesa FC | I | U |
| 14.05.2021 | Primera División | Portuguesa FC | 5-0 (3-0) | Trujillanos FC | I | O |
| 23.08.2020 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 | Trujillanos FC | N | U |
| 08.03.2020 | Primera División | Trujillanos FC | 1-0 (1-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 06.10.2019 | Primera División | Trujillanos FC | 1-1 (1-0) | Portuguesa FC | N | U |
| 13.04.2019 | Primera División | Portuguesa FC | 2-2 (0-1) | Trujillanos FC | N | O |
| 05.09.2018 | Primera División | Portuguesa FC | 1-2 (0-1) | Trujillanos FC | P | O |
| 04.03.2018 | Primera División | Trujillanos FC | 3-1 (3-0) | Portuguesa FC | P | O |
| 03.09.2017 | Primera División | Trujillanos FC | 1-0 (1-0) | Portuguesa FC | P | U |
| 19.03.2017 | Primera División | Portuguesa FC | 0-0 (0-0) | Trujillanos FC | N | U |
| 21.08.2016 | Primera División | Trujillanos FC | 3-2 (1-1) | Portuguesa FC | P | O |
| 20.03.2016 | Primera División | Portuguesa FC | 0-3 (0-2) | Trujillanos FC | P | O |
| 09.08.2015 | Primera División | Portuguesa FC | 1-1 (0-0) | Trujillanos FC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.9% | 89.9% | 91.6% | 91.9% | 91.7% | 89.9% | 89.9% |
| 1 | 2.77 5.7% | 2.77 5.7% | 2.75 0.0% | 2.52 4.9% | 2.76 27.2% | 2.55 4.1% | 2.70 0.0% |
| X | 2.66 8.6% | 2.66 8.6% | 2.85 1.7% | 3.05 3.4% | 2.85 1.7% | 2.75 8.3% | 2.80 1.8% |
| 2 | 2.66 3.1% | 2.66 3.1% | 2.65 1.9% | 2.75 3.0% | 2.65 24.9% | 2.80 3.7% | 2.60 2.0% |
| 0-2 | 1.41 2.1% | 1.41 2.1% | 1.42 4.1% | 1.45 0.7% | 1.42 0.7% | 1.44 0.7% | 1.42 3.4% |
| 3+ | 2.52 3.7% | 2.52 3.7% | 2.65 6.0% | 2.55 1.9% | 2.65 1.9% | 2.60 2.0% | 2.62 6.9% |
| 4+ | 4.90 2.1% | 4.90 2.1% | 5.60 9.8% | 4.90 2.0% | 5.60 2.8% | 5.35 3.9% | 5.55 9.9% |
| GG | 2.08 2.5% | 2.08 2.5% | 2.20 4.8% | 2.15 0.0% | 2.19 0.9% | 2.10 2.3% | 2.20 4.8% |
| NG | 1.64 1.8% | 1.64 1.8% | 1.58 3.1% | 1.62 0.0% | 1.58 0.6% | 1.63 1.9% | 1.57 3.7% |
| I2+ | 3.58 2.3% | 3.58 2.3% | 3.95 5.3% | 3.50 4.1% | 3.94 1.5% | 3.85 1.3% | 3.95 6.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice