UCV 0 - 1 Caracas FC — rezultat
15.08.2026 21:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
UCV Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Metropolitanos FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 04.08.2026 | Monagas SC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 01.08.2026 | Trujillanos FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.07.2026 | Santos | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 22.07.2026 | Santos | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 30.05.2026 | Portuguesa FC | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 27.05.2026 | Libertad Asuncion | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Puerto Cabello | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.05.2026 | Rosario Central | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Real Esppor Club | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Caracas FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2026 | Real Esppor Club | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 06.08.2026 | Puerto Cabello | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 03.08.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 31.07.2026 | Santa Fe | H | 0-3 (0-0) | I | O |
| 24.07.2026 | Santa Fe | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 24.06.2026 | Aragua FC | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.05.2026 | Botafogo | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 22.05.2026 | Racing Club | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 05.05.2026 | Independiente Petrolero | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 29.04.2026 | Racing Club | H | 1-1 (0-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Primera División | Caracas FC | 1-2 (1-2) | UCV | P | O |
| 05.10.2025 | Primera División | Caracas FC | 1-5 (0-2) | UCV | P | O |
| 27.04.2025 | Primera División | UCV | 1-3 (0-2) | Caracas FC | I | O |
| 13.10.2024 | Primera División | UCV | 1-3 (1-0) | Caracas FC | I | O |
| 15.04.2024 | Primera División | Caracas FC | 2-2 (2-2) | UCV | N | O |
| 17.09.2023 | Primera División | Caracas FC | 0-0 (0-0) | UCV | N | U |
| 26.02.2023 | Primera División | UCV | 0-2 (0-0) | Caracas FC | I | U |
| 18.06.2022 | Primera División | UCV | 1-0 (0-0) | Caracas FC | P | U |
| 29.05.2022 | Primera División | Caracas FC | 1-2 (0-2) | UCV | P | O |
| 08.09.2021 | Primera División | UCV | 1-1 (1-0) | Caracas FC | N | U |
| 24.07.2021 | Primera División | Caracas FC | 2-1 (0-1) | UCV | I | O |
| 03.06.2021 | Primera División | UCV | 2-3 (1-2) | Caracas FC | I | O |
| 17.04.2021 | Primera División | Caracas FC | 2-0 (1-0) | UCV | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | 91.7% | 91.7% | 90.0% | 90.4% |
| 1 | 2.09 7.7% | 2.09 7.7% | - | 2.20 7.3% | 2.12 0.5% | 2.15 2.4% | 2.10 0.0% |
| X | 3.15 2.2% | 3.15 2.2% | - | 3.25 1.6% | 3.30 0.9% | 3.20 1.6% | 3.25 1.5% |
| 2 | 3.27 9.7% | 3.27 9.7% | - | 3.05 12.9% | 3.17 1.3% | 3.00 4.8% | 3.10 1.6% |
| 0-2 | 1.90 5.0% | 1.90 5.0% | - | 1.92 7.9% | 1.92 3.0% | 1.97 3.1% | 1.91 2.1% |
| 3+ | 1.79 4.8% | 1.79 4.8% | - | 1.80 6.3% | 1.78 2.9% | 1.75 2.8% | 1.77 1.7% |
| 4+ | 2.83 8.1% | 2.83 8.1% | - | 2.82 9.0% | 3.07 4.1% | 2.90 4.9% | 3.05 3.4% |
| GG | 1.62 5.8% | 1.62 5.8% | - | 1.65 5.7% | 1.66 1.8% | 1.62 4.1% | 1.66 1.8% |
| NG | 2.12 8.2% | 2.12 8.2% | - | 2.12 7.6% | 2.09 2.3% | 2.10 5.0% | 2.08 1.9% |
| I2+ | 2.56 5.5% | 2.56 5.5% | - | 2.55 5.6% | 2.71 2.7% | 2.70 1.8% | 2.70 1.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice