UCV 2 - 1 Monagas SC — rezultat
04.08.2026 22:00 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
UCV Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Trujillanos FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.07.2026 | Santos | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 22.07.2026 | Santos | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 30.05.2026 | Portuguesa FC | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 27.05.2026 | Libertad Asuncion | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Puerto Cabello | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.05.2026 | Rosario Central | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 15.05.2026 | Real Esppor Club | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | Real Esppor Club | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Puerto Cabello | H | 3-1 (1-1) | P | O |
Monagas SC Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Real Esppor Club | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.06.2026 | Dinamo de Puerto La Cruz | A | 0-4 (0-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Puerto Cabello | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.04.2026 | Estudiantes de Merida FC | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Rayo Zuliano | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Zamora FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 22.03.2026 | Caracas FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 18.03.2026 | Metropolitanos FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.03.2026 | Academia Anzoategui | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.03.2026 | Trujillanos FC | H | 3-1 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | Primera División | Monagas SC | 0-3 (0-2) | UCV | P | O |
| 14.09.2025 | Primera División | Monagas SC | 2-0 (2-0) | UCV | I | U |
| 04.04.2025 | Primera División | UCV | 0-0 (0-0) | Monagas SC | N | U |
| 14.08.2024 | Primera División | Monagas SC | 1-3 (0-1) | UCV | P | O |
| 23.02.2024 | Primera División | UCV | 1-1 (0-0) | Monagas SC | N | U |
| 28.08.2023 | Primera División | Monagas SC | 1-0 (0-0) | UCV | I | U |
| 12.03.2023 | Primera División | UCV | 0-2 (0-0) | Monagas SC | I | U |
| 28.07.2022 | Primera División | UCV | 0-2 (0-1) | Monagas SC | I | U |
| 23.04.2022 | Primera División | Monagas SC | 1-0 (0-0) | UCV | I | U |
| 16.09.2021 | Primera División | Monagas SC | 2-1 (1-0) | UCV | I | O |
| 31.07.2021 | Primera División | UCV | 3-0 (2-0) | Monagas SC | P | O |
| 13.06.2021 | Primera División | Monagas SC | 4-0 (1-0) | UCV | I | O |
| 25.04.2021 | Primera División | UCV | 0-2 (0-2) | Monagas SC | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 90.9% | – | 91.8% | 91.7% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 2.00 0.5% | 1.91 0.5% | - | 2.05 7.9% | 1.96 1.0% | 2.00 0.0% | 1.97 1.0% |
| X | 3.40 4.3% | 3.26 4.5% | - | 3.30 1.5% | 3.48 2.0% | 3.20 0.0% | 3.45 2.8% |
| 2 | 3.86 3.5% | 3.70 3.6% | - | 3.35 11.8% | 3.42 3.3% | 3.35 0.0% | 3.20 1.6% |
| 0-2 | 2.08 10.6% | 2.02 11.0% | - | 2.07 11.9% | 2.04 3.8% | 2.00 4.8% | 2.08 3.3% |
| 3+ | 1.74 9.4% | 1.69 9.6% | - | 1.66 10.3% | 1.69 3.0% | 1.73 0.6% | 1.65 3.1% |
| 4+ | 2.80 19.1% | 2.62 14.9% | - | 2.52 14.6% | 2.83 5.6% | 2.85 1.8% | 2.70 3.8% |
| GG | 1.63 7.9% | 1.58 7.6% | - | 1.55 9.9% | 1.61 2.5% | 1.65 0.6% | 1.58 1.9% |
| NG | 2.26 10.2% | 2.19 10.6% | - | 2.30 15.0% | 2.16 3.6% | 2.05 2.4% | 2.22 2.6% |
| I2+ | 2.55 10.8% | 2.44 10.0% | - | 2.35 13.0% | 2.57 3.2% | 2.65 0.0% | 2.50 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice