UCV 4 - 1 Rayo Zuliano — rezultat
31.08.2026 22:30 • Venecuela - Primera Division
Mečevi iz lige Venecuela - Primera Division
Tabele Venecuela - Primera Division
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 12 | 10 | 1 | 1 | 28 | 9 | 19 | 3.1 | 31 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 12 | 8 | 2 | 2 | 28 | 15 | 13 | 3.6 | 26 |
| 3 | Puerto Cabello | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.1 | 22 |
| 4 | Carabobo FC | 12 | 6 | 3 | 3 | 13 | 8 | 5 | 1.8 | 21 |
| 5 | Portuguesa FC | 12 | 4 | 6 | 2 | 14 | 12 | 2 | 2.2 | 18 |
| 6 | Real Esppor Club | 12 | 5 | 2 | 5 | 21 | 16 | 5 | 3.1 | 17 |
| 7 | Monagas SC | 12 | 5 | 2 | 5 | 14 | 14 | 0 | 2.3 | 17 |
| 8 | Estudiantes de Merida FC | 12 | 4 | 4 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.2 | 16 |
| 9 | UCV | 12 | 4 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 15 |
| 10 | Caracas FC | 12 | 3 | 5 | 4 | 13 | 15 | -2 | 2.3 | 14 |
| 11 | Trujillanos FC | 12 | 3 | 2 | 7 | 12 | 19 | -7 | 2.6 | 11 |
| 12 | Rayo Zuliano | 12 | 3 | 2 | 7 | 17 | 27 | -10 | 3.7 | 11 |
| 13 | Zamora FC | 12 | 2 | 2 | 8 | 11 | 25 | -14 | 3 | 8 |
| 14 | Academia Anzoategui | 12 | 1 | 2 | 9 | 6 | 21 | -15 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 18 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.8 | 14 |
| 3 | Puerto Cabello | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 13 |
| 4 | Carabobo FC | 5 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 13 |
| 5 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | 4 | 1.7 | 12 |
| 6 | Portuguesa FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | 3 | 1.8 | 12 |
| 7 | UCV | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 11 |
| 8 | Monagas SC | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 10 |
| 9 | Rayo Zuliano | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Real Esppor Club | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 11 | 1 | 3.8 | 6 |
| 11 | Caracas FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 6 |
| 12 | Trujillanos FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 10 | -2 | 3 | 6 |
| 13 | Zamora FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 6 |
| 14 | Academia Anzoategui | 7 | 0 | 2 | 5 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Metropolitanos FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 13 |
| 2 | Deportivo Tachira FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 10 | 6 | 4.3 | 12 |
| 3 | Real Esppor Club | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 11 |
| 4 | Puerto Cabello | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.5 | 9 |
| 5 | Carabobo FC | 7 | 2 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2.3 | 8 |
| 6 | Caracas FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 8 |
| 7 | Monagas SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 3.2 | 7 |
| 8 | Portuguesa FC | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 6 |
| 9 | Trujillanos FC | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 10 | Estudiantes de Merida FC | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 11 | UCV | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 12 | Academia Anzoategui | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 3 |
| 13 | Rayo Zuliano | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | -10 | 4 | 3 |
| 14 | Zamora FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 | -10 | 2.7 | 2 |
Forma i statistika timova
UCV Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.08.2026 | Zamora FC | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Caracas FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.08.2026 | Metropolitanos FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 04.08.2026 | Monagas SC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 01.08.2026 | Trujillanos FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.07.2026 | Santos | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 22.07.2026 | Santos | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 30.05.2026 | Portuguesa FC | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 27.05.2026 | Libertad Asuncion | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 23.05.2026 | Puerto Cabello | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Rayo Zuliano Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Urena SC | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Real Esppor Club | H | 1-4 (1-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Deportivo Lara | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Puerto Cabello | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 10.08.2026 | Estudiantes de Merida FC | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 06.08.2026 | Academia Anzoategui | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Zamora FC | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 24.06.2026 | Trujillanos FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.04.2026 | Caracas FC | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 18.04.2026 | Metropolitanos FC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Primera División | Rayo Zuliano | 1-5 (1-3) | UCV | P | O |
| 27.09.2025 | Primera División | UCV | 3-0 (2-0) | Rayo Zuliano | P | O |
| 20.04.2025 | Primera División | Rayo Zuliano | 0-2 (0-1) | UCV | P | U |
| 26.09.2024 | Primera División | UCV | 1-0 (0-0) | Rayo Zuliano | P | U |
| 30.03.2024 | Primera División | Rayo Zuliano | 2-2 (1-0) | UCV | N | O |
| 24.06.2023 | Primera División | Rayo Zuliano | 0-0 (0-0) | UCV | N | U |
| 19.05.2023 | Primera División | UCV | 2-0 (2-0) | Rayo Zuliano | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | – | 91.5% | 91.9% | 90.1% | 89.8% |
| 1 | 1.40 7.3% | 1.40 7.3% | - | 1.44 5.3% | 1.41 7.2% | 1.42 6.6% | 1.42 7.8% |
| X | 4.63 19.3% | 4.63 19.3% | - | 4.40 10.0% | 4.52 6.9% | 4.00 6.7% | 4.20 6.3% |
| 2 | 7.17 30.4% | 7.17 30.4% | - | 5.85 10.4% | 6.35 24.5% | 6.40 18.5% | 5.85 21.9% |
| 0-2 | 2.25 4.7% | 2.25 4.7% | - | 2.22 3.3% | 2.24 0.0% | 2.25 5.1% | 2.22 0.0% |
| 3+ | 1.60 0.6% | 1.60 0.6% | - | 1.57 2.5% | 1.57 0.0% | 1.58 3.1% | 1.57 0.0% |
| 4+ | 2.40 1.2% | 2.40 1.2% | - | 2.45 2.0% | 2.52 0.0% | 2.50 3.8% | 2.50 0.0% |
| GG | 1.82 9.0% | 1.82 9.0% | - | 1.78 2.9% | 1.78 6.6% | 1.74 0.0% | 1.75 5.4% |
| NG | 1.92 6.3% | 1.92 6.3% | - | 1.92 4.0% | 1.93 6.8% | 1.95 0.0% | 1.95 6.3% |
| I2+ | 2.40 3.9% | 2.40 3.9% | - | 2.22 3.5% | 2.37 0.0% | 2.35 6.0% | 2.35 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice