Uporedi kvote: Barracas Central - Estudiantes de Rio Cuarto
26.10.2026 00:30 • Argentina - Profesionalna liga
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 95.1% | – | – | – | – | 90.3% |
| 1 | 1.74 9.4% | 1.74 9.4% | - | - | - | - | 1.68 0.0% |
| X | 3.19 10.4% | 3.19 10.4% | - | - | - | - | 3.15 0.0% |
| 2 | 6.12 11.8% | 6.12 11.8% | - | - | - | - | 5.15 0.0% |
| 0-2 | 1.38 1.4% | 1.38 1.4% | - | - | - | - | 1.41 0.0% |
| 3+ | 2.62 2.3% | 2.62 2.3% | - | - | - | - | 2.65 0.0% |
| 4+ | 5.35 0.9% | 5.35 0.9% | - | - | - | - | 5.60 0.0% |
| GG | 2.49 4.6% | 2.49 4.6% | - | - | - | - | 2.55 0.0% |
| NG | 1.48 3.5% | 1.48 3.5% | - | - | - | - | 1.43 0.0% |
| I2+ | 3.85 2.4% | 3.85 2.4% | - | - | - | - | 3.95 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Argentina - Profesionalna liga
Tabele Argentina - Profesionalna liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Instituto Cordoba | 12 | 8 | 2 | 2 | 19 | 10 | 9 | 2.4 | 26 |
| 2 | Defensa Y Justicia | 12 | 7 | 3 | 2 | 18 | 11 | 7 | 2.4 | 24 |
| 3 | Boca Juniors | 12 | 5 | 6 | 1 | 19 | 13 | 6 | 2.7 | 21 |
| 4 | Velez Sarsfield | 12 | 5 | 6 | 1 | 17 | 13 | 4 | 2.5 | 21 |
| 5 | Lanus | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | 9 | 6 | 2 | 20 |
| 6 | Gimnasia M. | 12 | 6 | 2 | 4 | 15 | 12 | 3 | 2.2 | 20 |
| 7 | Independiente | 12 | 5 | 3 | 4 | 11 | 12 | -1 | 1.9 | 18 |
| 8 | Newells Old Boys | 12 | 4 | 5 | 3 | 11 | 9 | 2 | 1.7 | 17 |
| 9 | Estudiantes L.P. | 12 | 4 | 2 | 6 | 15 | 13 | 2 | 2.3 | 14 |
| 10 | San Lorenzo | 12 | 4 | 2 | 6 | 5 | 11 | -6 | 1.3 | 14 |
| 11 | Union Santa Fe | 12 | 4 | 1 | 7 | 17 | 21 | -4 | 3.2 | 13 |
| 12 | Deportivo Riestra | 12 | 2 | 5 | 5 | 9 | 12 | -3 | 1.8 | 11 |
| 13 | Platense | 12 | 2 | 5 | 5 | 12 | 18 | -6 | 2.5 | 11 |
| 14 | Central Cordoba de Santiago | 12 | 2 | 4 | 6 | 10 | 16 | -6 | 2.2 | 10 |
| 15 | Talleres Cordoba | 12 | 2 | 3 | 7 | 11 | 18 | -7 | 2.4 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Defensa Y Justicia | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 2 | Instituto Cordoba | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 5 | 6 | 2.7 | 16 |
| 3 | Gimnasia M. | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2 | 14 |
| 4 | Velez Sarsfield | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.3 | 14 |
| 5 | Estudiantes L.P. | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 3 | 9 | 2.5 | 13 |
| 6 | Boca Juniors | 5 | 4 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.2 | 13 |
| 7 | Lanus | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 13 |
| 8 | Newells Old Boys | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 4 | 4 | 2 | 12 |
| 9 | San Lorenzo | 6 | 4 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 12 |
| 10 | Union Santa Fe | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 9 |
| 11 | Deportivo Riestra | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 12 | Talleres Cordoba | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 10 | -5 | 2.1 | 6 |
| 13 | Central Cordoba de Santiago | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 5 |
| 14 | Independiente | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 5 |
| 15 | Platense | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Independiente | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 2 | Instituto Cordoba | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 10 |
| 3 | Defensa Y Justicia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 4 | Boca Juniors | 7 | 1 | 5 | 1 | 10 | 11 | -1 | 3 | 8 |
| 5 | Lanus | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 3 | 4 | 2 | 7 |
| 6 | Velez Sarsfield | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | 0 | 2.7 | 7 |
| 7 | Platense | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 7 |
| 8 | Gimnasia M. | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | -3 | 2.5 | 6 |
| 9 | Newells Old Boys | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.3 | 5 |
| 10 | Central Cordoba de Santiago | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 5 |
| 11 | Union Santa Fe | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 4 |
| 12 | Talleres Cordoba | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 3 |
| 13 | Deportivo Riestra | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.3 | 3 |
| 14 | San Lorenzo | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.3 | 2 |
| 15 | Estudiantes L.P. | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 10 | -7 | 2.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rosario Central | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 | 9 | 8 | 2.2 | 22 |
| 2 | Belgrano Cordoba | 12 | 6 | 4 | 2 | 14 | 7 | 7 | 1.8 | 22 |
| 3 | Argentinos JRS | 12 | 6 | 4 | 2 | 16 | 11 | 5 | 2.2 | 22 |
| 4 | Sarmiento Junin | 11 | 6 | 1 | 4 | 20 | 17 | 3 | 3.4 | 19 |
| 5 | Huracan | 12 | 5 | 4 | 3 | 11 | 10 | 1 | 1.8 | 19 |
| 6 | Gimnasia L.P. | 12 | 5 | 4 | 3 | 17 | 17 | 0 | 2.8 | 19 |
| 7 | Barracas Central | 12 | 5 | 3 | 4 | 10 | 9 | 1 | 1.6 | 18 |
| 8 | Independ. Rivadavia | 12 | 5 | 3 | 4 | 15 | 19 | -4 | 2.8 | 18 |
| 9 | River Plate | 11 | 5 | 1 | 5 | 14 | 12 | 2 | 2.4 | 16 |
| 10 | Atletico Tucuman | 12 | 3 | 5 | 4 | 10 | 10 | 0 | 1.7 | 14 |
| 11 | Banfield | 12 | 3 | 4 | 5 | 14 | 18 | -4 | 2.7 | 13 |
| 12 | Tigre | 12 | 3 | 3 | 6 | 11 | 13 | -2 | 2 | 12 |
| 13 | Racing Club | 12 | 3 | 2 | 7 | 13 | 19 | -6 | 2.7 | 11 |
| 14 | Aldosivi | 12 | 2 | 2 | 8 | 13 | 20 | -7 | 2.8 | 8 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 12 | 1 | 3 | 8 | 6 | 16 | -10 | 1.8 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Argentinos JRS | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 13 |
| 2 | Independ. Rivadavia | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 7 | 5 | 3.8 | 13 |
| 3 | Huracan | 6 | 3 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.2 | 12 |
| 4 | Rosario Central | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.3 | 11 |
| 5 | Gimnasia L.P. | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | 3 | 2.8 | 11 |
| 6 | Sarmiento Junin | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 7 | Belgrano Cordoba | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 10 |
| 8 | River Plate | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 7 | 2 | 2.3 | 10 |
| 9 | Tigre | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 8 |
| 10 | Barracas Central | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 4 | 0 | 1.3 | 7 |
| 11 | Aldosivi | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 7 |
| 12 | Racing Club | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 11 | -3 | 2.7 | 7 |
| 13 | Banfield | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 14 | Estudiantes de Rio Cuarto | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 5 |
| 15 | Atletico Tucuman | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 | -3 | 1.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Belgrano Cordoba | 6 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.2 | 12 |
| 2 | Atletico Tucuman | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | 3 | 1.5 | 11 |
| 3 | Rosario Central | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2 | 11 |
| 4 | Barracas Central | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 11 |
| 5 | Argentinos JRS | 7 | 2 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 1.9 | 9 |
| 6 | Sarmiento Junin | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 12 | -1 | 3.8 | 9 |
| 7 | Banfield | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 8 |
| 8 | Gimnasia L.P. | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 2.8 | 8 |
| 9 | Huracan | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 10 | River Plate | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 11 | Independ. Rivadavia | 7 | 1 | 2 | 4 | 3 | 12 | -9 | 2.1 | 5 |
| 12 | Tigre | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 4 |
| 13 | Racing Club | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 4 |
| 14 | Aldosivi | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 1 |
| 15 | Estudiantes de Rio Cuarto | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 11 | -7 | 2.5 | 1 |
Forma i statistika timova
Barracas Central Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2026 | Sarmiento Junin | A | 0-0 | I | U |
| 10.10.2026 | Huracan | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.10.2026 | Atletico Tucuman | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 21.09.2026 | Independ. Rivadavia | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 14.09.2026 | Banfield | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 07.09.2026 | Argentinos JRS | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Tigre | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Platense | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Rosario Central | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.08.2026 | Gimnasia L.P. | A | 2-0 (0-0) | I | U |
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2026 | Aldosivi | H | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | River Plate | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2026 | Racing Club | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 20.09.2026 | Belgrano Cordoba | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 15.09.2026 | Instituto Cordoba | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 04.09.2026 | Sarmiento Junin | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Huracan | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.08.2026 | San Lorenzo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.08.2026 | Atletico Tucuman | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | Independ. Rivadavia | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Liga Profesional Argentina | Estudiantes de Rio Cuarto | 1-2 (1-2) | Barracas Central | P | O |
| 09.05.2020 | Primera Nacional | Barracas Central | 0-0 | Estudiantes de Rio Cuarto | N | U |
| 25.11.2019 | Primera Nacional | Estudiantes de Rio Cuarto | 0-0 (0-0) | Barracas Central | N | U |