Uporedi kvote: Rapid Vienna - Austria Lustenau
24.10.2026 17:30 • Austrija - Bundesliga
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | – | 89.6% | – | – | 90.1% |
| 1 | 1.28 0.0% | 1.28 0.0% | - | 1.26 0.0% | - | - | 1.26 0.0% |
| X | 5.70 0.0% | 5.70 0.0% | - | 5.30 0.0% | - | - | 5.30 0.0% |
| 2 | 8.80 0.0% | 8.80 0.0% | - | 7.50 0.0% | - | - | 7.85 0.0% |
| 0-2 | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% | - | 2.75 0.0% | - | - | 2.70 0.0% |
| 3+ | 1.36 0.0% | 1.36 0.0% | - | 1.40 0.0% | - | - | 1.39 0.0% |
| 4+ | 2.01 0.0% | 2.01 0.0% | - | 2.00 0.0% | - | - | 2.04 0.0% |
| GG | 1.70 0.0% | 1.70 0.0% | - | 1.73 0.0% | - | - | 1.73 0.0% |
| NG | 2.04 0.0% | 2.04 0.0% | - | 2.00 0.0% | - | - | 1.97 0.0% |
| I2+ | 2.02 0.0% | 2.02 0.0% | - | 1.97 0.0% | - | - | 2.08 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Austrija - Bundesliga
Tabele Austrija - Bundesliga
Bundesliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 8 | 7 | 0 | 1 | 23 | 7 | 16 | 3.8 | 21 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 | 4 | 14 | 2.8 | 18 |
| 3 | Lask Linz | 8 | 5 | 1 | 2 | 19 | 9 | 10 | 3.5 | 16 |
| 4 | Sturm Graz | 8 | 4 | 2 | 2 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 14 |
| 5 | Ried | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 6 | TSV Hartberg | 8 | 3 | 2 | 3 | 14 | 16 | -2 | 3.8 | 11 |
| 7 | Grazer AK | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 16 | -10 | 2.8 | 9 |
| 8 | Austria Lustenau | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 15 | -4 | 3.2 | 8 |
| 9 | WSG Wattens | 8 | 2 | 2 | 4 | 10 | 14 | -4 | 3 | 8 |
| 10 | Austria Vienna | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.8 | 7 |
| 11 | SCR Altach | 8 | 2 | 0 | 6 | 8 | 12 | -4 | 2.5 | 6 |
| 12 | Wolfsberger AC | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 2.9 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 1 | 14 | 4 | 12 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 12 |
| 3 | Lask Linz | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 9 |
| 4 | Ried | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 7 |
| 5 | Sturm Graz | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 6 | Austria Lustenau | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 7 |
| 7 | TSV Hartberg | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 7 |
| 8 | SCR Altach | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 6 |
| 9 | Grazer AK | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 6 |
| 10 | Wolfsberger AC | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 11 | Austria Vienna | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 3 |
| 12 | WSG Wattens | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 9 |
| 2 | Lask Linz | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 7 |
| 3 | Sturm Graz | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 4 | Red Bull Salzburg | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 6 |
| 5 | WSG Wattens | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 6 |
| 6 | TSV Hartberg | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 7 | Ried | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 8 | Austria Vienna | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 4 |
| 9 | Grazer AK | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 13 | -11 | 3.8 | 3 |
| 10 | Austria Lustenau | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 1 |
| 11 | Wolfsberger AC | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 1 |
| 12 | SCR Altach | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 7 | -7 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Rapid Vienna Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2026 | TSV Hartberg | H | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | Lask Linz | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 18.09.2026 | WSG Wattens | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | Wolfsberger AC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Austria Klagenfurt | A | 2-5 (1-2) | P | O |
| 02.09.2026 | Red Bull Salzburg | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Sturm Graz | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 26.08.2026 | Heart Of Midlothian | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.08.2026 | Heart Of Midlothian | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 16.08.2026 | Grazer AK | H | 8-0 (5-0) | P | O |
Austria Lustenau Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Lask Linz | H | 0-0 | I | U |
| 11.10.2026 | TSV Hartberg | A | 4-3 (1-2) | I | O |
| 19.09.2026 | SCR Altach | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 13.09.2026 | Austria Vienna | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 05.09.2026 | SV Lafnitz | A | 2-6 (2-2) | P | O |
| 28.08.2026 | WSG Wattens | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Sturm Graz | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 15.08.2026 | Wolfsberger AC | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Grazer AK | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 02.08.2026 | Ried | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2024 | Bundesliga | Rapid Vienna | 1-1 (0-0) | Austria Lustenau | N | U |
| 07.10.2023 | Bundesliga | Austria Lustenau | 0-5 (0-3) | Rapid Vienna | P | O |
| 29.10.2022 | Bundesliga | Austria Lustenau | 3-3 (1-0) | Rapid Vienna | N | O |
| 07.08.2022 | Bundesliga | Rapid Vienna | 1-1 (1-0) | Austria Lustenau | N | U |