Cercle Brugge 0 - 1 Lommel United — rezultat
29.08.2026 18:45 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Cercle Brugge Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Club Brugge KV | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | St. Truiden | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 08.08.2026 | Standard Liege | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 09.05.2026 | RAAL La Louviere | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 01.05.2026 | Zulte Waregem | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 24.04.2026 | Dender | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 19.04.2026 | Dender | A | 1-4 (1-1) | P | O |
| 11.04.2026 | RAAL La Louviere | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Zulte Waregem | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.03.2026 | Anderlecht | A | 2-3 (1-3) | P | O |
Lommel United Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | KVC Westerlo | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Charleroi | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | St. Truiden | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Dender | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Dender | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Liege | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 23.04.2026 | Liege | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 17.04.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Challenger Pro League | Lommel United | 0-1 (0-0) | Cercle Brugge | P | U |
| 26.03.2017 | Challenger Pro League | Cercle Brugge | 0-5 (0-2) | Lommel United | I | O |
| 03.02.2017 | Challenger Pro League | Lommel United | 0-1 (0-0) | Cercle Brugge | P | U |
| 20.11.2016 | Challenger Pro League | Cercle Brugge | 1-0 (0-0) | Lommel United | P | U |
| 14.10.2016 | Challenger Pro League | Cercle Brugge | 3-1 (1-1) | Lommel United | P | O |
| 03.09.2016 | Challenger Pro League | Lommel United | 1-1 (1-1) | Cercle Brugge | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.7% | 95.4% | 94.4% | 94.8% | 94.4% | 95.2% | 93.4% |
| 1 | 1.56 2.6% | 1.57 2.6% | 1.53 2.0% | 1.58 3.3% | 1.56 0.6% | 1.58 3.3% | 1.54 1.3% |
| X | 4.58 0.9% | 4.60 1.3% | 4.85 1.0% | 4.60 0.0% | 4.55 2.2% | 4.25 0.0% | 4.75 6.7% |
| 2 | 5.10 8.9% | 5.17 8.2% | 5.00 6.5% | 4.90 10.9% | 5.05 4.7% | 5.50 11.3% | 4.75 10.4% |
| 0-2 | 2.64 7.8% | 2.64 7.8% | 2.70 1.9% | 2.77 12.1% | 2.60 1.1% | 2.90 13.7% | 2.90 11.5% |
| 3+ | 1.38 4.2% | 1.38 4.2% | 1.45 2.0% | 1.39 6.1% | 1.48 0.7% | 1.42 6.6% | 1.36 6.2% |
| 4+ | 2.09 6.3% | 2.10 6.3% | 2.15 2.3% | 1.97 10.5% | 2.25 1.4% | 2.10 8.7% | 1.96 10.1% |
| GG | 1.48 5.7% | 1.48 5.7% | 1.53 3.2% | 1.48 7.5% | 1.57 0.0% | 1.45 9.4% | 1.45 7.1% |
| NG | 2.47 9.3% | 2.47 9.3% | 2.45 4.3% | 2.47 12.3% | 2.36 0.0% | 2.70 17.4% | 2.60 13.0% |
| I2+ | 2.05 4.2% | 2.05 4.2% | 2.15 2.3% | 1.97 6.2% | 2.22 0.5% | 2.10 6.7% | 2.03 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice