Gent 2 - 1 Club Brugge KV — rezultat
30.08.2026 11:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Gent Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Hibernian | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 20.08.2026 | Hibernian | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.08.2026 | RAAL La Louviere | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 13.08.2026 | IFK Goteborg | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.08.2026 | KV Mechelen | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.08.2026 | IFK Goteborg | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.07.2026 | LNZ Cherkasy | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.07.2026 | LNZ Cherkasy | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.05.2026 | Genk | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Club Brugge KV | A | 5-0 (3-0) | I | O |
Club Brugge KV Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Cercle Brugge | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2026 | OH Leuven | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 07.08.2026 | Kortrijk | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 31.07.2026 | Union St. Gilloise | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Gent | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 21.05.2026 | KV Mechelen | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 17.05.2026 | Union St. Gilloise | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 09.05.2026 | St. Truiden | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Anderlecht | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 26.04.2026 | Gent | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (43 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 5-0 (3-0) | Gent | I | O |
| 26.04.2026 | Jupiler Pro League | Gent | 0-2 (0-1) | Club Brugge KV | I | U |
| 21.12.2025 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-1 (1-0) | Gent | I | O |
| 31.08.2025 | Jupiler Pro League | Gent | 1-1 (0-0) | Club Brugge KV | N | U |
| 01.05.2025 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 4-1 (1-1) | Gent | I | O |
| 20.04.2025 | Jupiler Pro League | Gent | 0-5 (0-3) | Club Brugge KV | I | O |
| 01.03.2025 | Jupiler Pro League | Gent | 1-1 (0-1) | Club Brugge KV | N | U |
| 22.09.2024 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-4 (0-2) | Gent | P | O |
| 16.01.2024 | Cup | Gent | 0-1 (0-1) | Club Brugge KV | I | U |
| 17.12.2023 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-0 (2-0) | Gent | I | U |
| 03.09.2023 | Jupiler Pro League | Gent | 2-1 (1-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 26.02.2023 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-0 (0-0) | Gent | I | U |
| 06.11.2022 | Jupiler Pro League | Gent | 2-0 (2-0) | Club Brugge KV | P | U |
| 17.07.2022 | Super Cup | Club Brugge KV | 1-0 (1-0) | Gent | I | U |
| 02.03.2022 | Cup | Club Brugge KV | 0-3 (0-2) | Gent | P | O |
| 06.02.2022 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-2 (0-1) | Gent | P | O |
| 02.02.2022 | Cup | Gent | 0-1 (0-0) | Club Brugge KV | I | U |
| 29.08.2021 | Jupiler Pro League | Gent | 6-1 (3-0) | Club Brugge KV | P | O |
| 15.03.2021 | Jupiler Pro League | Gent | 0-4 (0-0) | Club Brugge KV | I | O |
| 20.12.2020 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 0-1 (0-0) | Gent | P | U |
| 22.12.2019 | Jupiler Pro League | Gent | 1-1 (0-0) | Club Brugge KV | N | U |
| 06.10.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 4-0 (2-0) | Gent | I | O |
| 05.05.2019 | Jupiler Pro League | Gent | 0-1 (0-1) | Club Brugge KV | I | U |
| 31.03.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 3-0 (2-0) | Gent | I | O |
| 03.02.2019 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-1 (0-1) | Gent | N | U |
| 23.09.2018 | Jupiler Pro League | Gent | 0-4 (0-1) | Club Brugge KV | I | O |
| 20.05.2018 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 0-1 (0-1) | Gent | P | U |
| 08.04.2018 | Jupiler Pro League | Gent | 1-0 (1-0) | Club Brugge KV | P | U |
| 28.01.2018 | Jupiler Pro League | Gent | 2-0 (0-0) | Club Brugge KV | P | U |
| 01.10.2017 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-1 (1-1) | Gent | I | O |
| 21.05.2017 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-1 (1-0) | Gent | I | O |
| 02.04.2017 | Jupiler Pro League | Gent | 2-1 (2-1) | Club Brugge KV | P | O |
| 29.01.2017 | Jupiler Pro League | Gent | 2-0 (0-0) | Club Brugge KV | P | U |
| 02.10.2016 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-0 (1-0) | Gent | I | U |
| 08.05.2016 | Jupiler Pro League | Gent | 1-4 (1-1) | Club Brugge KV | I | O |
| 09.04.2016 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-0 (0-0) | Gent | I | U |
| 07.02.2016 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 1-0 (0-0) | Gent | I | U |
| 04.10.2015 | Jupiler Pro League | Gent | 4-1 (1-0) | Club Brugge KV | P | O |
| 16.07.2015 | Super Cup | Gent | 1-0 (0-0) | Club Brugge KV | P | U |
| 17.05.2015 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-3 (1-1) | Gent | P | O |
| 26.04.2015 | Jupiler Pro League | Gent | 2-2 (2-0) | Club Brugge KV | N | O |
| 22.02.2015 | Jupiler Pro League | Gent | 2-1 (1-0) | Club Brugge KV | P | O |
| 26.10.2014 | Jupiler Pro League | Club Brugge KV | 2-2 (2-1) | Gent | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 96.8% | 94.6% | 95.1% | 94.3% | 95.2% | 93.2% |
| 1 | 4.94 19.9% | 5.06 21.9% | 4.70 10.6% | 4.85 18.3% | 4.83 14.2% | 4.55 8.3% | 4.65 17.7% |
| X | 3.96 3.9% | 4.05 2.4% | 3.75 3.8% | 4.00 0.0% | 3.87 1.3% | 4.25 6.3% | 3.75 1.3% |
| 2 | 1.67 5.1% | 1.70 4.0% | 1.73 1.1% | 1.68 6.7% | 1.68 4.5% | 1.68 5.6% | 1.69 3.4% |
| 0-2 | 2.09 11.8% | 2.10 11.8% | 2.05 14.6% | 2.10 10.6% | 2.12 11.7% | 2.17 10.3% | 2.07 11.9% |
| 3+ | 1.74 10.1% | 1.75 10.1% | 1.73 11.6% | 1.66 8.5% | 1.71 9.6% | 1.70 8.3% | 1.69 10.5% |
| 4+ | 2.80 22.3% | 2.82 23.1% | 2.90 18.4% | 2.60 13.0% | 2.83 16.5% | 2.75 12.2% | 2.80 16.7% |
| GG | 1.74 13.0% | 1.74 13.0% | 1.73 11.6% | 1.66 8.5% | 1.73 10.9% | 1.69 7.0% | 1.71 11.8% |
| NG | 2.10 9.5% | 2.10 9.5% | 2.05 13.9% | 2.10 10.6% | 2.08 12.6% | 2.15 8.5% | 2.05 12.8% |
| I2+ | 2.62 15.4% | 2.63 15.9% | 2.65 12.8% | 2.37 7.7% | 2.60 11.1% | 2.60 10.6% | 2.55 10.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice