KV Mechelen 0 - 4 KVC Westerlo — rezultat
05.09.2026 16:15 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
KV Mechelen Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | RAAL La Louviere | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Charleroi | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Standard Liege | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 09.08.2026 | Gent | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 24.05.2026 | St. Truiden | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 21.05.2026 | Club Brugge KV | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 17.05.2026 | Anderlecht | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 10.05.2026 | Union St. Gilloise | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Gent | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2026 | St. Truiden | H | 1-4 (1-1) | I | O |
KVC Westerlo Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 3.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Zulte Waregem | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Lommel United | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Genk | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 08.08.2026 | Union St. Gilloise | H | 1-5 (1-1) | I | O |
| 23.05.2026 | Antwerp | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.05.2026 | Standard Liege | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 16.05.2026 | Charleroi | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.05.2026 | Genk | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 02.05.2026 | OH Leuven | H | 3-3 (0-3) | N | O |
| 25.04.2026 | Antwerp | H | 2-4 (0-3) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 1-1 (0-1) | KVC Westerlo | N | U |
| 09.08.2025 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 0-1 (0-0) | KV Mechelen | P | U |
| 26.04.2025 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 2-2 (0-0) | KV Mechelen | N | O |
| 22.04.2025 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 2-3 (1-1) | KVC Westerlo | I | O |
| 20.12.2024 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 1-1 (0-1) | KV Mechelen | N | U |
| 03.08.2024 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 2-4 (0-2) | KVC Westerlo | I | O |
| 18.05.2024 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 0-2 (0-1) | KV Mechelen | P | U |
| 13.04.2024 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 3-2 (0-2) | KVC Westerlo | P | O |
| 08.03.2024 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 3-1 (2-0) | KVC Westerlo | P | O |
| 26.08.2023 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 2-3 (2-0) | KV Mechelen | P | O |
| 28.01.2023 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 2-0 (1-0) | KV Mechelen | I | U |
| 21.08.2022 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 5-4 (1-1) | KVC Westerlo | P | O |
| 02.02.2019 | Challenger Pro League | KV Mechelen | 3-0 (1-0) | KVC Westerlo | P | O |
| 08.12.2018 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 1-3 (0-0) | KV Mechelen | P | O |
| 04.11.2018 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 0-3 (0-2) | KV Mechelen | P | O |
| 23.09.2018 | Challenger Pro League | KV Mechelen | 2-0 (0-0) | KVC Westerlo | P | U |
| 22.01.2017 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 1-2 (1-1) | KVC Westerlo | I | O |
| 27.08.2016 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 1-2 (1-1) | KV Mechelen | P | O |
| 16.01.2016 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 3-2 (0-0) | KV Mechelen | I | O |
| 12.09.2015 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 2-2 (1-0) | KVC Westerlo | N | O |
| 20.12.2014 | Jupiler Pro League | KVC Westerlo | 1-1 (0-0) | KV Mechelen | N | U |
| 13.09.2014 | Jupiler Pro League | KV Mechelen | 5-2 (2-1) | KVC Westerlo | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 95.6% | 94.1% | 95.2% | 94.5% | 95.1% | 93.5% |
| 1 | 1.98 17.5% | 2.00 17.4% | 1.95 7.1% | 2.02 28.4% | 2.02 5.2% | 2.05 4.7% | 1.95 18.8% |
| X | 3.60 0.6% | 3.62 0.8% | 3.85 1.3% | 3.65 1.4% | 3.62 1.4% | 3.65 0.0% | 3.75 8.7% |
| 2 | 3.68 33.3% | 3.70 33.1% | 3.45 11.3% | 3.55 47.9% | 3.48 10.1% | 3.45 7.8% | 3.45 32.7% |
| 0-2 | 2.23 2.6% | 2.24 2.6% | 2.30 2.1% | 2.20 3.8% | 2.31 0.9% | 2.25 2.2% | 2.25 4.7% |
| 3+ | 1.66 2.5% | 1.66 1.8% | 1.60 1.3% | 1.60 2.4% | 1.62 1.9% | 1.65 1.9% | 1.59 2.5% |
| 4+ | 2.45 2.5% | 2.45 2.5% | 2.60 4.0% | 2.45 3.9% | 2.55 1.6% | 2.65 1.9% | 2.55 3.8% |
| GG | 1.54 2.7% | 1.54 2.7% | 1.55 1.3% | 1.53 0.6% | 1.56 2.0% | 1.61 5.9% | 1.54 0.0% |
| NG | 2.32 4.1% | 2.32 4.1% | 2.38 2.9% | 2.35 1.3% | 2.38 3.3% | 2.30 8.0% | 2.35 1.3% |
| I2+ | 2.34 1.7% | 2.34 1.7% | 2.45 2.1% | 2.30 2.1% | 2.46 2.9% | 2.50 2.0% | 2.40 2.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice