Lommel United 4 - 0 KVC Westerlo — rezultat
23.08.2026 14:00 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Lommel United Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Charleroi | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 08.08.2026 | St. Truiden | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 23.05.2026 | Dender | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Dender | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 02.05.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Liege | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 23.04.2026 | Liege | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 17.04.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Club Brugge II | H | 0-1 (0-0) | I | U |
KVC Westerlo Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2026 | Genk | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 08.08.2026 | Union St. Gilloise | H | 1-5 (1-1) | I | O |
| 23.05.2026 | Antwerp | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.05.2026 | Standard Liege | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 16.05.2026 | Charleroi | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 10.05.2026 | Genk | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 02.05.2026 | OH Leuven | H | 3-3 (0-3) | N | O |
| 25.04.2026 | Antwerp | H | 2-4 (0-3) | I | O |
| 21.04.2026 | OH Leuven | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 18.04.2026 | Genk | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2022 | Challenger Pro League | Lommel United | 2-1 (2-1) | KVC Westerlo | P | O |
| 06.02.2022 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 3-0 (1-0) | Lommel United | I | O |
| 27.11.2021 | Challenger Pro League | Lommel United | 0-1 (0-0) | KVC Westerlo | I | U |
| 01.10.2021 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 2-0 (0-0) | Lommel United | I | U |
| 14.03.2021 | Challenger Pro League | Lommel United | 1-0 (0-0) | KVC Westerlo | P | U |
| 15.02.2021 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 1-1 (0-0) | Lommel United | N | U |
| 06.12.2020 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 2-1 (1-0) | Lommel United | I | O |
| 17.10.2020 | Challenger Pro League | Lommel United | 1-1 (1-1) | KVC Westerlo | N | U |
| 15.02.2020 | Challenger Pro League | Lommel United | 0-1 (0-0) | KVC Westerlo | I | U |
| 11.01.2020 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 2-1 (0-0) | Lommel United | I | O |
| 02.11.2019 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 1-1 (0-0) | Lommel United | N | U |
| 03.08.2019 | Challenger Pro League | Lommel United | 0-2 (0-1) | KVC Westerlo | I | U |
| 22.02.2019 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 2-2 (1-1) | Lommel United | N | O |
| 11.01.2019 | Challenger Pro League | Lommel United | 2-1 (2-0) | KVC Westerlo | P | O |
| 28.10.2018 | Challenger Pro League | Lommel United | 0-1 (0-0) | KVC Westerlo | I | U |
| 16.09.2018 | Challenger Pro League | KVC Westerlo | 4-1 (2-0) | Lommel United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 95.4% | 95.0% | 95.5% | 95.3% | 95.1% | 93.6% |
| 1 | 3.15 23.0% | 3.17 23.3% | 3.05 19.6% | 3.10 21.6% | 3.04 19.2% | 3.10 19.2% | 2.95 15.7% |
| X | 3.66 8.9% | 3.68 8.2% | 3.70 8.8% | 3.70 10.4% | 3.73 10.4% | 3.65 9.0% | 3.70 10.4% |
| 2 | 2.16 21.2% | 2.17 21.1% | 2.20 18.5% | 2.20 20.6% | 2.21 17.8% | 2.20 20.0% | 2.18 17.7% |
| 0-2 | 2.38 21.4% | 2.38 20.8% | 2.45 25.6% | 2.32 22.1% | 2.44 25.1% | 2.35 10.3% | 2.40 25.7% |
| 3+ | 1.56 15.7% | 1.56 16.1% | 1.55 15.3% | 1.54 14.4% | 1.56 14.8% | 1.60 7.0% | 1.52 15.6% |
| 4+ | 2.36 18.3% | 2.37 18.0% | 2.40 25.0% | 2.30 21.2% | 2.39 0.0% | 2.55 8.9% | 2.35 25.4% |
| GG | 1.47 10.4% | 1.47 10.4% | 1.50 10.7% | 1.48 9.8% | 1.49 11.3% | 1.51 5.0% | 1.47 11.4% |
| NG | 2.50 17.4% | 2.50 17.4% | 2.55 18.6% | 2.47 16.5% | 2.56 19.1% | 2.50 6.4% | 2.50 17.9% |
| I2+ | 2.25 14.1% | 2.25 14.1% | 2.30 17.9% | 2.22 14.6% | 2.32 16.8% | 2.40 9.4% | 2.28 17.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice