Union St. Gilloise 0 - 0 Zulte Waregem — rezultat
15.08.2026 14:00 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Union St. Gilloise Domaćin
- Dao
- 3.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.08.2026 | Bodo/Glimt | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 08.08.2026 | KVC Westerlo | A | 1-5 (1-1) | P | O |
| 04.08.2026 | Bodo/Glimt | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 31.07.2026 | Club Brugge KV | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Anderlecht | H | 5-1 (4-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Club Brugge KV | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 14.05.2026 | Anderlecht | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | KV Mechelen | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | St. Truiden | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Zulte Waregem Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Genk | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Dender | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 01.05.2026 | Cercle Brugge | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 26.04.2026 | RAAL La Louviere | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 19.04.2026 | RAAL La Louviere | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.04.2026 | Dender | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 04.04.2026 | Cercle Brugge | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.03.2026 | Charleroi | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.03.2026 | Gent | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.03.2026 | Standard Liege | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 2-0 (1-0) | Zulte Waregem | P | U |
| 03.12.2025 | Cup | Union St. Gilloise | 2-1 (0-1) | Zulte Waregem | P | O |
| 01.11.2025 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 1-4 (0-2) | Union St. Gilloise | P | O |
| 05.02.2023 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 4-0 (1-0) | Zulte Waregem | P | O |
| 04.09.2022 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 1-3 (0-1) | Union St. Gilloise | P | O |
| 15.12.2021 | Jupiler Pro League | Zulte Waregem | 0-2 (0-2) | Union St. Gilloise | P | U |
| 18.09.2021 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 2-1 (0-0) | Zulte Waregem | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.7% | 94.3% | 95.1% | 94.6% | 95.2% | 93.5% |
| 1 | 1.47 6.5% | 1.48 7.2% | 1.53 14.2% | 1.48 10.4% | 1.48 10.4% | 1.48 11.3% | 1.50 12.8% |
| X | 4.58 3.8% | 4.61 4.0% | 4.33 16.7% | 4.55 1.1% | 4.47 13.2% | 4.50 18.2% | 4.25 8.6% |
| 2 | 6.50 23.5% | 6.55 23.4% | 5.70 32.9% | 6.40 14.7% | 6.35 25.3% | 6.55 23.8% | 5.95 25.2% |
| 0-2 | 2.16 2.3% | 2.17 2.3% | 2.20 4.3% | 2.10 2.3% | 2.22 4.3% | 2.22 3.5% | 2.18 0.0% |
| 3+ | 1.70 2.4% | 1.70 1.8% | 1.65 3.1% | 1.66 1.8% | 1.64 3.1% | 1.67 3.1% | 1.61 0.0% |
| 4+ | 2.57 1.2% | 2.57 3.6% | 2.65 3.9% | 2.62 2.7% | 2.66 4.7% | 2.65 1.9% | 2.62 0.0% |
| GG | 1.81 8.6% | 1.81 6.2% | 1.75 10.3% | 1.83 6.2% | 1.81 7.7% | 1.80 7.7% | 1.76 11.6% |
| NG | 1.90 4.4% | 1.90 6.7% | 2.05 13.9% | 1.87 5.6% | 1.97 10.1% | 2.00 9.3% | 1.97 15.2% |
| I2+ | 2.39 1.2% | 2.39 1.3% | 2.50 4.2% | 2.37 3.0% | 2.50 4.2% | 2.55 4.1% | 2.45 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice