Waasland-beveren 1 - 0 Anderlecht — rezultat
16.08.2026 11:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15 | 4 | 11 | 2.4 | 22 |
| 2 | Club Brugge KV | 8 | 7 | 0 | 1 | 19 | 4 | 15 | 2.9 | 21 |
| 3 | Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 7 | 9 | 2.9 | 21 |
| 4 | Union St. Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22 | 4 | 18 | 3.2 | 20 |
| 5 | Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20 | 17 | 3 | 4.6 | 13 |
| 7 | Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 12 |
| 8 | Zulte Waregem | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 11 |
| 9 | Standard Liege | 8 | 3 | 2 | 3 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 11 |
| 10 | Lommel United | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 11 |
| 11 | Waasland-beveren | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 9 |
| 12 | St. Truiden | 8 | 2 | 2 | 4 | 15 | 16 | -1 | 3.9 | 8 |
| 13 | Antwerp | 8 | 2 | 1 | 5 | 12 | 20 | -8 | 4 | 7 |
| 14 | KV Mechelen | 8 | 1 | 3 | 4 | 9 | 17 | -8 | 3.2 | 6 |
| 15 | OH Leuven | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 14 | -8 | 2.5 | 5 |
| 16 | RAAL La Louviere | 8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 3.2 | 4 |
| 17 | Cercle Brugge | 8 | 0 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 3.1 | 3 |
| 18 | Kortrijk | 8 | 1 | 0 | 7 | 2 | 18 | -16 | 2.5 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Club Brugge KV | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 2 | Gent | 4 | 4 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 12 |
| 3 | Genk | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 3.5 | 10 |
| 4 | Anderlecht | 4 | 3 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 10 |
| 5 | Charleroi | 4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 6 | 4 | 4 | 9 |
| 6 | Waasland-beveren | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 7 | Union St. Gilloise | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 2.5 | 8 |
| 8 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 10 | 2 | 5.5 | 7 |
| 9 | Standard Liege | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 10 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 11 | Lommel United | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 4 |
| 12 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 13 | RAAL La Louviere | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3.8 | 4 |
| 14 | OH Leuven | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 15 | Antwerp | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 16 | KV Mechelen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 11 | -4 | 4.5 | 4 |
| 17 | Kortrijk | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 3 |
| 18 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Union St. Gilloise | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 12 |
| 3 | Gent | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 10 |
| 4 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 3 | 9 |
| 5 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 3 | 7 |
| 6 | KVC Westerlo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 7 | Anderlecht | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5 | -2 | 2 | 6 |
| 8 | Zulte Waregem | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | St. Truiden | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 5 | 4 |
| 10 | Standard Liege | 4 | 1 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 4.5 | 4 |
| 11 | Antwerp | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 3 |
| 12 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Genk | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| 15 | OH Leuven | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 16 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 10 | -9 | 2.8 | 0 |
| 17 | Waasland-beveren | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 11 | -10 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 10 | -10 | 2.5 | 0 |
Forma i statistika timova
Waasland-beveren Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.08.2026 | Antwerp | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Seraing United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 11.04.2026 | Kortrijk | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.04.2026 | RSC Anderlecht II | A | 0-5 (0-3) | P | O |
| 21.03.2026 | Liege | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Club Brugge II | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 11.03.2026 | RWDM | H | 3-2 (3-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Lokeren-Temse | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 28.02.2026 | Olympic Charleroi | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 22.02.2026 | Patro Eisden | A | 1-4 (1-1) | P | O |
Anderlecht Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | PAOK | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | RAAL La Louviere | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 06.08.2026 | PAOK | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.07.2026 | Hammarby FF | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 23.07.2026 | Hammarby FF | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | Union St. Gilloise | A | 5-1 (4-0) | I | O |
| 21.05.2026 | St. Truiden | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 17.05.2026 | KV Mechelen | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 14.05.2026 | Union St. Gilloise | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Gent | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2021 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-0 (0-0) | Waasland-beveren | N | U |
| 19.09.2020 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 2-4 (0-2) | Anderlecht | I | O |
| 29.02.2020 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 0-3 (0-1) | Anderlecht | I | O |
| 29.09.2019 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-0 (0-0) | Waasland-beveren | N | U |
| 27.12.2018 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 3-0 (1-0) | Waasland-beveren | I | O |
| 04.11.2018 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 1-2 (0-1) | Anderlecht | I | O |
| 24.01.2018 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-2 (1-1) | Waasland-beveren | N | O |
| 23.09.2017 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 1-2 (1-0) | Anderlecht | I | O |
| 12.03.2017 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 3-0 (3-0) | Waasland-beveren | I | O |
| 30.10.2016 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 2-1 (2-1) | Anderlecht | P | O |
| 21.02.2016 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 1-0 (0-0) | Anderlecht | P | U |
| 26.07.2015 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 3-2 (2-0) | Waasland-beveren | I | O |
| 20.12.2014 | Jupiler Pro League | Waasland-beveren | 0-2 (0-1) | Anderlecht | I | U |
| 24.08.2014 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-0 (0-0) | Waasland-beveren | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 97.1% | 94.7% | 95.4% | 94.4% | 95.5% | 93.0% |
| 1 | 3.04 14.6% | 3.10 13.9% | 3.00 20.0% | 3.20 5.9% | 2.93 21.4% | 3.15 17.1% | 2.90 12.1% |
| X | 3.64 8.3% | 3.72 9.7% | 3.60 4.3% | 3.55 9.2% | 3.53 1.7% | 3.50 0.0% | 3.50 9.4% |
| 2 | 2.22 5.7% | 2.28 8.1% | 2.25 13.6% | 2.20 7.3% | 2.30 15.6% | 2.25 12.5% | 2.25 10.8% |
| 0-2 | 2.18 17.2% | 2.20 18.3% | 2.20 14.0% | 2.17 19.2% | 2.22 14.4% | 2.12 11.6% | 2.18 21.1% |
| 3+ | 1.68 13.4% | 1.69 13.8% | 1.65 10.8% | 1.61 14.4% | 1.64 10.9% | 1.73 8.9% | 1.62 14.3% |
| 4+ | 2.62 26.0% | 2.63 17.3% | 2.65 17.2% | 2.47 21.6% | 2.67 16.6% | 2.85 14.9% | 2.62 22.9% |
| GG | 1.56 12.4% | 1.56 10.3% | 1.55 10.4% | 1.53 11.6% | 1.56 10.3% | 1.60 10.1% | 1.54 12.0% |
| NG | 2.42 19.2% | 2.42 22.2% | 2.38 16.1% | 2.35 17.5% | 2.39 15.5% | 2.30 15.0% | 2.35 20.5% |
| I2+ | 2.36 16.9% | 2.53 8.7% | 2.50 10.7% | 2.35 13.0% | 2.50 10.7% | 2.65 8.6% | 2.47 14.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice