Uporedi kvote: Roeselare - Patro Eisden
26.09.2026 18:00 • Belgija - Kup
Forma i statistika timova
Roeselare Domaćin
- Dao
- 0
- Primio
- 2.5
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 50%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2020 | Rebecq | A | 5-0 | I | O |
| 12.04.2020 | Lokeren | H | - | I | U |
| 03.04.2020 | Lokeren | A | - | I | U |
| 20.03.2020 | Lokeren | H | - | I | U |
| 28.02.2020 | Lommel United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2020 | Lokeren | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 15.02.2020 | Union St. Gilloise | A | 3-3 (3-0) | N | O |
| 07.02.2020 | Beerschot Wilrijk | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 01.02.2020 | OH Leuven | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 25.01.2020 | KVC Westerlo | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Patro Eisden Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Dender | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | AS Eupen | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 04.09.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 4-2 (1-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Club Brugge II | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 22.08.2026 | Lierse Kempenzonen | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 15.08.2026 | RSC Anderlecht II | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 27.04.2026 | Beerschot Wilrijk | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 23.04.2026 | Beerschot Wilrijk | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Francs Borains | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 05.04.2026 | Seraing United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.7% | 92.7% | 92.0% | 92.1% | 91.7% | 90.1% | 91.8% |
| 1 | 3.46 10.2% | 3.46 10.2% | 3.25 6.6% | 3.30 10.0% | 3.28 5.1% | 3.15 6.8% | 3.30 6.5% |
| X | 3.72 1.1% | 3.72 1.1% | 3.95 2.5% | 3.70 7.5% | 3.66 0.3% | 3.75 6.3% | 3.65 0.0% |
| 2 | 1.92 5.9% | 1.92 5.9% | 1.90 2.6% | 1.95 1.0% | 1.95 3.5% | 1.90 5.0% | 1.95 3.5% |
| 0-2 | 2.23 4.3% | 2.23 4.3% | 2.20 2.2% | 2.30 0.9% | 2.25 2.6% | 2.20 4.3% | 2.25 2.2% |
| 3+ | 1.60 3.2% | 1.60 3.2% | 1.55 1.3% | 1.52 0.7% | 1.57 1.9% | 1.52 1.9% | 1.57 1.9% |
| 4+ | 2.41 5.7% | 2.41 5.7% | 2.50 4.2% | 2.32 0.0% | - | 2.30 4.2% | 2.50 2.0% |
| GG | 1.53 2.7% | 1.53 2.7% | 1.50 1.4% | 1.52 0.0% | 1.52 2.0% | 1.50 0.7% | 1.53 2.0% |
| NG | 2.34 4.1% | 2.34 4.1% | 2.30 3.4% | 2.37 0.0% | 2.35 2.5% | 2.35 2.1% | 2.35 2.1% |
| I2+ | 2.32 2.2% | 2.32 2.2% | 2.38 3.5% | 2.22 0.0% | 2.36 2.2% | 2.25 2.2% | 2.35 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice