Gualberto Villarroel SJ 2 - 3 Always Ready — rezultat
09.08.2026 19:00 • Bolivija - Primera División
Mečevi iz lige Bolivija - Primera División
Tabele Bolivija - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 21 | 14 | 6 | 1 | 49 | 13 | 36 | 3 | 48 |
| 2 | Bolivar | 21 | 15 | 3 | 3 | 55 | 22 | 33 | 3.7 | 48 |
| 3 | The Strongest | 21 | 12 | 6 | 3 | 39 | 23 | 16 | 3 | 42 |
| 4 | Real Potosi | 21 | 9 | 8 | 4 | 28 | 14 | 14 | 2 | 35 |
| 5 | Oriente Petrolero | 21 | 10 | 3 | 8 | 37 | 27 | 10 | 3 | 33 |
| 6 | Aurora | 21 | 7 | 10 | 4 | 33 | 29 | 4 | 3 | 31 |
| 7 | Guabira | 21 | 8 | 5 | 8 | 33 | 43 | -10 | 3.6 | 29 |
| 8 | Nacional Potosi | 21 | 8 | 4 | 9 | 32 | 30 | 2 | 3 | 28 |
| 9 | Blooming | 21 | 6 | 9 | 6 | 30 | 23 | 7 | 2.5 | 27 |
| 10 | Independiente Petrolero | 21 | 7 | 4 | 10 | 27 | 37 | -10 | 3 | 25 |
| 11 | Real Oruro | 21 | 7 | 3 | 11 | 35 | 51 | -16 | 4.1 | 24 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 6 | 3 | 12 | 21 | 40 | -19 | 2.9 | 21 |
| 13 | ABB | 21 | 6 | 2 | 13 | 31 | 46 | -15 | 3.7 | 20 |
| 14 | Universitario de Vinto | 21 | 5 | 3 | 13 | 27 | 42 | -15 | 3.3 | 18 |
| 15 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 3 | 8 | 10 | 25 | 38 | -13 | 3 | 17 |
| 16 | Real Tomayapo | 21 | 4 | 5 | 12 | 15 | 39 | -24 | 2.6 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 11 | 9 | 1 | 1 | 34 | 11 | 23 | 4.1 | 28 |
| 2 | Always Ready | 11 | 8 | 2 | 1 | 27 | 6 | 21 | 3 | 26 |
| 3 | Oriente Petrolero | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 22 |
| 4 | Blooming | 11 | 5 | 6 | 0 | 21 | 6 | 15 | 2.5 | 21 |
| 5 | Guabira | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3.3 | 21 |
| 6 | Real Potosi | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 6 | 12 | 2.2 | 21 |
| 7 | The Strongest | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 12 | 11 | 3.5 | 21 |
| 8 | Nacional Potosi | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 19 |
| 9 | Aurora | 10 | 4 | 5 | 1 | 21 | 15 | 6 | 3.6 | 17 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 17 |
| 11 | ABB | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 15 | 4 | 3.4 | 16 |
| 12 | Universitario de Vinto | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 17 | 1 | 3.2 | 14 |
| 13 | Independiente Petrolero | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 18 | -5 | 2.8 | 14 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 13 |
| 15 | Real Tomayapo | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 12 | -4 | 2 | 10 |
| 16 | Real Oruro | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 25 | -8 | 4.2 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 7 | 15 | 2.9 | 22 |
| 2 | The Strongest | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 2.5 | 21 |
| 3 | Bolivar | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | 11 | 10 | 3.2 | 20 |
| 4 | Real Potosi | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | 2 | 1.8 | 14 |
| 5 | Aurora | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 26 | -8 | 4 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 20 | -4 | 3.3 | 11 |
| 8 | Independiente Petrolero | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 19 | -5 | 3.3 | 11 |
| 9 | Nacional Potosi | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | 16 | -2 | 2.7 | 9 |
| 10 | Guabira | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 33 | -23 | 3.9 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 27 | -20 | 3.1 | 7 |
| 12 | Blooming | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 17 | -8 | 2.6 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 25 | -16 | 3.4 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | 26 | -18 | 3.4 | 4 |
| 16 | ABB | 11 | 1 | 1 | 9 | 12 | 31 | -19 | 3.9 | 4 |
Forma i statistika timova
Gualberto Villarroel SJ Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2026 | San Antonio Bulo Bulo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Real Potosi | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 27.07.2026 | Universitario de Vinto | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 19.07.2026 | The Strongest | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.07.2026 | Blooming | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 11.07.2026 | Real Oruro | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 07.07.2026 | Real Tomayapo | H | 3-2 (0-1) | P | O |
| 09.05.2026 | Guabira | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 03.05.2026 | Bolivar | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 25.04.2026 | Nacional Potosi | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Always Ready Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2026 | Blooming | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Bolivar | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | San Antonio Bulo Bulo | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 18.07.2026 | Universitario de Vinto | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 14.07.2026 | Real Oruro | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 30.05.2026 | ABB | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 26.05.2026 | LDU de Quito | A | 3-2 (1-2) | I | O |
| 20.05.2026 | Mirassol | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 14.05.2026 | The Strongest | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 10.05.2026 | Independiente Petrolero | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2026 | Torneo Amistoso de Verano | Always Ready | 3-0 (0-0) | Gualberto Villarroel SJ | I | O |
| 14.09.2025 | Primera División | Gualberto Villarroel SJ | 0-1 (0-1) | Always Ready | I | U |
| 19.04.2025 | Primera División | Always Ready | 2-0 (1-0) | Gualberto Villarroel SJ | I | U |
| 06.12.2024 | Primera División | Always Ready | 1-0 (0-0) | Gualberto Villarroel SJ | I | U |
| 12.08.2024 | Primera División | Gualberto Villarroel SJ | 0-1 (0-0) | Always Ready | I | U |
| 28.03.2024 | Primera División | Gualberto Villarroel SJ | 1-0 (1-0) | Always Ready | P | U |
| 09.03.2024 | Primera División | Always Ready | 1-1 (1-1) | Gualberto Villarroel SJ | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 90.9% | 91.8% | 91.4% | 91.7% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 4.50 8.2% | 4.31 7.8% | 4.20 1.2% | 4.25 6.3% | 4.18 2.7% | 4.10 0.0% | 4.05 6.6% |
| X | 4.04 4.3% | 3.88 4.2% | 3.90 3.7% | 3.90 4.9% | 3.90 5.3% | 3.85 0.0% | 3.80 3.8% |
| 2 | 1.71 1.7% | 1.64 1.2% | 1.68 1.8% | 1.66 1.2% | 1.68 1.2% | 1.65 0.0% | 1.67 0.6% |
| 0-2 | 2.37 19.9% | 2.26 16.0% | 2.30 8.0% | 2.35 11.3% | 2.34 0.0% | 2.42 12.0% | 2.32 14.1% |
| 3+ | 1.58 12.9% | 1.51 11.0% | 1.50 3.4% | 1.50 8.7% | 1.53 0.0% | 1.50 7.1% | 1.52 9.4% |
| 4+ | 2.39 17.2% | 2.33 17.1% | 2.35 6.8% | 2.25 12.5% | 2.39 17.2% | 2.25 9.8% | 2.38 17.2% |
| GG | 1.60 9.6% | 1.55 9.2% | 1.53 3.4% | 1.54 6.2% | 1.55 8.4% | 1.55 5.4% | 1.54 8.5% |
| NG | 2.34 13.3% | 2.27 13.4% | 2.25 4.3% | 2.32 9.7% | 2.29 11.6% | 2.25 8.2% | 2.28 13.0% |
| I2+ | 2.32 11.5% | 2.26 11.9% | 2.25 4.7% | 2.15 7.5% | 2.29 10.1% | 2.25 9.8% | 2.28 10.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice