The Strongest 1 - 2 Independiente Petrolero — rezultat
08.08.2026 21:15 • Bolivija - Primera División
Mečevi iz lige Bolivija - Primera División
Tabele Bolivija - Primera División
Primera División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 21 | 14 | 6 | 1 | 49 | 13 | 36 | 3 | 48 |
| 2 | Bolivar | 21 | 15 | 3 | 3 | 55 | 22 | 33 | 3.7 | 48 |
| 3 | The Strongest | 21 | 12 | 6 | 3 | 39 | 23 | 16 | 3 | 42 |
| 4 | Real Potosi | 21 | 9 | 8 | 4 | 28 | 14 | 14 | 2 | 35 |
| 5 | Oriente Petrolero | 21 | 10 | 3 | 8 | 37 | 27 | 10 | 3 | 33 |
| 6 | Aurora | 21 | 7 | 10 | 4 | 33 | 29 | 4 | 3 | 31 |
| 7 | Guabira | 21 | 8 | 5 | 8 | 33 | 43 | -10 | 3.6 | 29 |
| 8 | Nacional Potosi | 21 | 8 | 4 | 9 | 32 | 30 | 2 | 3 | 28 |
| 9 | Blooming | 21 | 6 | 9 | 6 | 30 | 23 | 7 | 2.5 | 27 |
| 10 | Independiente Petrolero | 21 | 7 | 4 | 10 | 27 | 37 | -10 | 3 | 25 |
| 11 | Real Oruro | 21 | 7 | 3 | 11 | 35 | 51 | -16 | 4.1 | 24 |
| 12 | San Antonio Bulo Bulo | 21 | 6 | 3 | 12 | 21 | 40 | -19 | 2.9 | 21 |
| 13 | ABB | 21 | 6 | 2 | 13 | 31 | 46 | -15 | 3.7 | 20 |
| 14 | Universitario de Vinto | 21 | 5 | 3 | 13 | 27 | 42 | -15 | 3.3 | 18 |
| 15 | Gualberto Villarroel SJ | 21 | 3 | 8 | 10 | 25 | 38 | -13 | 3 | 17 |
| 16 | Real Tomayapo | 21 | 4 | 5 | 12 | 15 | 39 | -24 | 2.6 | 17 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bolivar | 11 | 9 | 1 | 1 | 34 | 11 | 23 | 4.1 | 28 |
| 2 | Always Ready | 11 | 8 | 2 | 1 | 27 | 6 | 21 | 3 | 26 |
| 3 | Oriente Petrolero | 10 | 7 | 1 | 2 | 21 | 7 | 14 | 2.8 | 22 |
| 4 | Blooming | 11 | 5 | 6 | 0 | 21 | 6 | 15 | 2.5 | 21 |
| 5 | Guabira | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 10 | 13 | 3.3 | 21 |
| 6 | Real Potosi | 11 | 6 | 3 | 2 | 18 | 6 | 12 | 2.2 | 21 |
| 7 | The Strongest | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 12 | 11 | 3.5 | 21 |
| 8 | Nacional Potosi | 10 | 6 | 1 | 3 | 18 | 14 | 4 | 3.2 | 19 |
| 9 | Aurora | 10 | 4 | 5 | 1 | 21 | 15 | 6 | 3.6 | 17 |
| 10 | San Antonio Bulo Bulo | 11 | 5 | 2 | 4 | 13 | 14 | -1 | 2.5 | 17 |
| 11 | ABB | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 15 | 4 | 3.4 | 16 |
| 12 | Universitario de Vinto | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 17 | 1 | 3.2 | 14 |
| 13 | Independiente Petrolero | 11 | 4 | 2 | 5 | 13 | 18 | -5 | 2.8 | 14 |
| 14 | Gualberto Villarroel SJ | 11 | 3 | 4 | 4 | 17 | 18 | -1 | 3.2 | 13 |
| 15 | Real Tomayapo | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 12 | -4 | 2 | 10 |
| 16 | Real Oruro | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 25 | -8 | 4.2 | 10 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Always Ready | 10 | 6 | 4 | 0 | 22 | 7 | 15 | 2.9 | 22 |
| 2 | The Strongest | 11 | 6 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 2.5 | 21 |
| 3 | Bolivar | 10 | 6 | 2 | 2 | 21 | 11 | 10 | 3.2 | 20 |
| 4 | Real Potosi | 10 | 3 | 5 | 2 | 10 | 8 | 2 | 1.8 | 14 |
| 5 | Aurora | 11 | 3 | 5 | 3 | 12 | 14 | -2 | 2.4 | 14 |
| 6 | Real Oruro | 11 | 4 | 2 | 5 | 18 | 26 | -8 | 4 | 14 |
| 7 | Oriente Petrolero | 11 | 3 | 2 | 6 | 16 | 20 | -4 | 3.3 | 11 |
| 8 | Independiente Petrolero | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 | 19 | -5 | 3.3 | 11 |
| 9 | Nacional Potosi | 11 | 2 | 3 | 6 | 14 | 16 | -2 | 2.7 | 9 |
| 10 | Guabira | 11 | 2 | 2 | 7 | 10 | 33 | -23 | 3.9 | 8 |
| 11 | Real Tomayapo | 11 | 2 | 1 | 8 | 7 | 27 | -20 | 3.1 | 7 |
| 12 | Blooming | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 17 | -8 | 2.6 | 6 |
| 13 | Gualberto Villarroel SJ | 10 | 0 | 4 | 6 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 4 |
| 14 | Universitario de Vinto | 10 | 1 | 1 | 8 | 9 | 25 | -16 | 3.4 | 4 |
| 15 | San Antonio Bulo Bulo | 10 | 1 | 1 | 8 | 8 | 26 | -18 | 3.4 | 4 |
| 16 | ABB | 11 | 1 | 1 | 9 | 12 | 31 | -19 | 3.9 | 4 |
Forma i statistika timova
The Strongest Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2026 | Nacional Potosi | A | 2-3 (2-1) | P | O |
| 31.07.2026 | Aurora | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.07.2026 | Blooming | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.07.2026 | Gualberto Villarroel SJ | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.07.2026 | Oriente Petrolero | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 12.07.2026 | Bolivar | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.05.2026 | Always Ready | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 10.05.2026 | Real Potosi | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.05.2026 | ABB | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 26.04.2026 | Real Oruro | A | 2-3 (2-1) | P | O |
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2026 | Aurora | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.08.2026 | Real Oruro | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 25.07.2026 | Oriente Petrolero | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 21.07.2026 | Real Potosi | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 16.07.2026 | ABB | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 12.07.2026 | Real Tomayapo | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 27.05.2026 | Racing Club | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 21.05.2026 | Botafogo | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 13.05.2026 | Blooming | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Always Ready | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.2025 | Primera División | The Strongest | 3-1 (1-0) | Independiente Petrolero | P | O |
| 27.04.2025 | Primera División | Independiente Petrolero | 1-1 (0-1) | The Strongest | N | U |
| 01.12.2024 | Primera División | Independiente Petrolero | 0-2 (0-0) | The Strongest | P | U |
| 04.08.2024 | Primera División | The Strongest | 5-0 (2-0) | Independiente Petrolero | P | O |
| 17.07.2023 | Primera División | The Strongest | 2-0 (1-0) | Independiente Petrolero | P | U |
| 12.02.2023 | Primera División | Independiente Petrolero | 1-4 (0-3) | The Strongest | P | O |
| 03.09.2022 | Primera División | Independiente Petrolero | 1-1 (0-0) | The Strongest | N | U |
| 12.09.2021 | Primera División | The Strongest | 1-1 (1-0) | Independiente Petrolero | N | U |
| 04.04.2021 | Primera División | Independiente Petrolero | 2-2 (1-0) | The Strongest | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.6% | 90.9% | 91.5% | 91.0% | 92.0% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 1.24 8.8% | 1.22 8.0% | 1.24 6.9% | 1.25 10.6% | 1.25 7.8% | 1.20 4.3% | 1.24 7.8% |
| X | 6.45 21.3% | 5.70 12.3% | 5.70 16.2% | 5.80 20.5% | 5.65 16.9% | 6.25 10.7% | 5.45 16.8% |
| 2 | 10.50 41.7% | 9.55 32.7% | 9.00 28.0% | 7.90 43.6% | 9.05 27.0% | 8.55 16.6% | 8.55 27.5% |
| 0-2 | 3.12 13.8% | 2.81 12.2% | 2.90 9.4% | 2.92 8.8% | 2.93 10.1% | 3.25 4.4% | 2.90 9.4% |
| 3+ | 1.37 6.2% | 1.33 5.6% | 1.32 3.9% | 1.31 4.0% | 1.35 4.7% | 1.30 2.4% | 1.34 4.7% |
| 4+ | 1.98 13.1% | 1.93 12.9% | 1.90 8.6% | 1.85 7.6% | 1.94 8.4% | 1.80 5.9% | 1.92 7.9% |
| GG | 1.76 5.4% | 1.71 5.0% | 1.70 7.1% | 1.69 10.1% | 1.73 7.0% | 1.63 11.4% | 1.72 8.0% |
| NG | 2.06 6.2% | 2.00 5.8% | 1.95 9.6% | 2.05 12.6% | 1.99 10.6% | 2.10 14.8% | 1.99 11.2% |
| I2+ | 2.05 6.2% | 1.99 5.9% | 1.98 10.0% | 1.87 6.3% | 2.01 10.4% | 1.85 2.8% | 2.00 9.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice