Slovan Liberec 2 - 0 Hradec Kralove — rezultat
30.08.2026 13:00 • Ceska - Ceška liga
Mečevi iz lige Ceska - Ceška liga
Tabele Ceska - Ceška liga
Czech Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | 20 | 3.2 | 26 |
| 2 | Slovan Liberec | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 3 | Sparta Praha | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 4 | Mlada Boleslav | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 12 | 5 | 3.2 | 17 |
| 5 | Sigma Olomouc | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 17 |
| 6 | FK Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.1 | 17 |
| 7 | Teplice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | 2 | 3.4 | 17 |
| 8 | Zbrojovka Brno | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 16 |
| 9 | Hradec Kralove | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 10 | Plzen | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 13 |
| 11 | Bohemians 1905 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Banik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 10 |
| 13 | Pardubice | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 8 |
| 14 | Lisen | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | 8 |
| 15 | Slovacko | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 7 |
| 16 | Zlin | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 13 |
| 2 | Mlada Boleslav | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Sparta Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FK Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 6 | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bohemians 1905 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 8 | Plzen | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 8 |
| 9 | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 8 |
| 10 | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 11 | Sigma Olomouc | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 12 | Banik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Pardubice | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 15 | Lisen | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 13 | -10 | 3.2 | 1 |
| 16 | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 10 | -8 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 2.4 | 13 |
| 2 | Slovan Liberec | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Sigma Olomouc | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 4 | Teplice | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 5 | Lisen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 6 | FK Jablonec | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 7 | Sparta Praha | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 8 | Plzen | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 9 | Mlada Boleslav | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Hradec Kralove | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 11 | Zbrojovka Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 12 | Bohemians 1905 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 13 | Pardubice | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 15 | Banik Ostrava | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 4 |
| 16 | Zlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Slovan Liberec Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Prepere | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Zlin | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Slavia Praha | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.08.2026 | Zbrojovka Brno | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 01.08.2026 | Teplice | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.07.2026 | Plzen | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 24.05.2026 | FK Jablonec | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 17.05.2026 | Sparta Praha | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 13.05.2026 | Hradec Kralove | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 09.05.2026 | Plzen | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Hradec Kralove Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2026 | Panathinaikos | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Plzen | H | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | Panathinaikos | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 16.08.2026 | Zbrojovka Brno | A | 0-0 | I | U |
| 13.08.2026 | Besiktas | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 09.08.2026 | Banik Ostrava | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 06.08.2026 | Besiktas | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Bohemians 1905 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.07.2026 | Tromso | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 26.07.2026 | Pardubice | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (13 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2026 | Czech Liga | Hradec Kralove | 1-0 (1-0) | Slovan Liberec | I | U |
| 28.02.2026 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-1 (0-1) | Hradec Kralove | I | U |
| 27.09.2025 | Czech Liga | Hradec Kralove | 2-3 (2-1) | Slovan Liberec | P | O |
| 13.04.2025 | Czech Liga | Hradec Kralove | 0-2 (0-1) | Slovan Liberec | P | U |
| 09.11.2024 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-0 (0-0) | Hradec Kralove | N | U |
| 21.04.2024 | Czech Liga | Slovan Liberec | 0-0 (0-0) | Hradec Kralove | N | U |
| 11.11.2023 | Czech Liga | Hradec Kralove | 1-1 (1-1) | Slovan Liberec | N | U |
| 26.05.2023 | Czech Liga | Slovan Liberec | 2-3 (1-0) | Hradec Kralove | I | O |
| 21.05.2023 | Czech Liga | Hradec Kralove | 0-4 (0-3) | Slovan Liberec | P | O |
| 26.04.2023 | Czech Liga | Hradec Kralove | 1-2 (0-0) | Slovan Liberec | P | O |
| 06.11.2022 | Czech Liga | Slovan Liberec | 2-0 (1-0) | Hradec Kralove | P | U |
| 04.12.2021 | Czech Liga | Slovan Liberec | 1-0 (1-0) | Hradec Kralove | P | U |
| 07.08.2021 | Czech Liga | Hradec Kralove | 1-1 (0-1) | Slovan Liberec | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 93.0% | 92.7% | 94.6% | 94.4% | 93.5% |
| 1 | 1.80 3.2% | 1.80 3.2% | 1.85 2.6% | 1.85 1.6% | 1.85 4.1% | 1.85 3.6% | 1.87 0.5% |
| X | 3.45 2.0% | 3.45 2.0% | 3.40 1.5% | 3.40 3.0% | 3.55 5.7% | 3.50 0.0% | 3.40 4.6% |
| 2 | 4.39 10.3% | 4.39 10.3% | 4.15 5.1% | 4.10 10.8% | 4.25 3.7% | 4.30 8.9% | 4.15 12.2% |
| 0-2 | 1.89 3.3% | 1.89 3.3% | 1.80 4.0% | 1.83 4.0% | 1.83 3.4% | 1.88 3.3% | 1.80 4.0% |
| 3+ | 1.86 3.6% | 1.86 3.6% | 1.90 4.0% | 1.88 3.6% | 1.95 3.5% | 1.93 3.5% | 1.91 3.0% |
| 4+ | 2.97 7.2% | 2.97 7.2% | 3.45 4.2% | 3.15 6.0% | 3.50 5.1% | 3.40 5.6% | 3.45 4.2% |
| GG | 1.75 1.7% | 1.75 1.7% | 1.80 2.7% | 1.78 2.7% | 1.85 2.6% | 1.81 2.2% | 1.82 2.2% |
| NG | 1.97 2.1% | 1.97 2.1% | 1.90 5.6% | 1.92 2.1% | 1.93 4.3% | 1.95 2.6% | 1.90 5.6% |
| I2+ | 2.73 3.9% | 2.73 3.9% | 2.90 3.3% | 2.70 3.6% | 2.96 2.6% | 2.95 3.3% | 2.90 3.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice