Uporedi kvote: Zbrojovka Brno - Hradec Kralove
02.09.2026 16:00 • Ceska - Ceška liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 92.8% | 92.5% | 94.5% | 94.6% | 93.3% |
| 1 | 2.35 4.0% | 2.35 4.0% | 2.35 4.4% | 2.32 4.5% | 2.38 3.5% | 2.35 4.4% | 2.32 4.5% |
| X | 3.24 3.6% | 3.24 3.6% | 3.20 1.5% | 3.25 1.5% | 3.22 1.2% | 3.35 0.0% | 3.25 1.5% |
| 2 | 2.95 1.7% | 2.95 1.7% | 2.95 4.8% | 2.92 4.3% | 3.05 2.9% | 3.00 4.8% | 3.00 4.8% |
| 0-2 | 1.88 2.1% | 1.88 2.1% | 1.78 2.7% | 1.80 1.1% | 1.82 2.7% | 1.84 2.1% | 1.86 2.1% |
| 3+ | 1.88 2.7% | 1.88 2.7% | 1.93 2.7% | 1.92 2.1% | 1.97 3.1% | 1.97 2.1% | 1.86 2.2% |
| 4+ | 3.05 2.7% | 3.05 2.7% | 3.50 4.5% | 3.25 3.2% | 3.55 4.4% | 3.50 2.9% | 3.30 4.8% |
| GG | 1.66 0.6% | 1.66 0.6% | 1.75 2.9% | 1.73 0.6% | 1.78 1.7% | 1.76 0.6% | 1.70 1.2% |
| NG | 2.09 0.9% | 2.09 0.9% | 1.98 1.0% | 2.00 0.0% | 2.01 2.4% | 2.00 0.0% | 2.05 1.4% |
| I2+ | 2.73 1.5% | 2.73 1.5% | 2.95 3.5% | 2.77 3.7% | 2.99 2.7% | 3.00 1.7% | 2.85 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Zbrojovka Brno
Hradec Kralove
Mečevi iz lige Ceska - Ceška liga
Tabele Ceska - Ceška liga
Czech Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 6 | 4 | 2 | 0 | 17 | 5 | 12 | 3.7 | 14 |
| 2 | Slovan Liberec | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Mlada Boleslav | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 11 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 10 |
| 5 | Sigma Olomouc | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3 | 10 |
| 6 | Teplice | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 12 | 0 | 4 | 10 |
| 7 | Sparta Praha | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 9 |
| 8 | FK Jablonec | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 9 |
| 9 | Banik Ostrava | 5 | 3 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 9 |
| 10 | Hradec Kralove | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 11 | Plzen | 5 | 1 | 3 | 1 | 11 | 12 | -1 | 4.6 | 6 |
| 12 | Bohemians 1905 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 13 | Lisen | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | -7 | 3.2 | 4 |
| 14 | Slovacko | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 12 | -7 | 2.8 | 2 |
| 15 | Pardubice | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 12 | -7 | 2.8 | 1 |
| 16 | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 13 | -8 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 7 |
| 2 | Teplice | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 8 | 2 | 4.5 | 7 |
| 3 | Mlada Boleslav | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 5 | Sparta Praha | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 4 | 6 |
| 6 | FK Jablonec | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 7 | Hradec Kralove | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 8 | Banik Ostrava | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 | 6 |
| 9 | Plzen | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 5 |
| 10 | Sigma Olomouc | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 2 | 4 | 4 |
| 11 | Slovan Liberec | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.7 | 4 |
| 12 | Bohemians 1905 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Slovacko | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Pardubice | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 15 | Zlin | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
| 16 | Lisen | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 10 | -7 | 4.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slovan Liberec | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Slavia Praha | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 3 | Sigma Olomouc | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 4 | Mlada Boleslav | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 5 | 2 | 4 | 5 |
| 5 | Zbrojovka Brno | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 6 | Bohemians 1905 | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 7 | Lisen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 8 | Sparta Praha | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 3 |
| 9 | FK Jablonec | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 10 | Banik Ostrava | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Teplice | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 3 |
| 12 | Plzen | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 5 | 0 | 10 | 1 |
| 13 | Hradec Kralove | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | -2 | 1 | 1 |
| 14 | Slovacko | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 1 |
| 15 | Pardubice | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 0 |
| 16 | Zlin | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Zbrojovka Brno Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Zlin | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 26.08.2026 | Frydlant | A | 0-10 (0-5) | P | O |
| 23.08.2026 | Teplice | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 16.08.2026 | Hradec Kralove | H | 0-0 | I | U |
| 07.08.2026 | Slovan Liberec | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Plzen | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Sparta Praha | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Ceske Budejovice | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Hanacka | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Vlasim | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Hradec Kralove Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Slovan Liberec | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 27.08.2026 | Panathinaikos | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | Plzen | H | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | Panathinaikos | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 16.08.2026 | Zbrojovka Brno | A | 0-0 | I | U |
| 13.08.2026 | Besiktas | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 09.08.2026 | Banik Ostrava | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 06.08.2026 | Besiktas | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Bohemians 1905 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.07.2026 | Tromso | H | 3-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.08.2026 | Czech Liga | Zbrojovka Brno | 0-0 | Hradec Kralove | N | U |
| 12.11.2025 | Cup | Zbrojovka Brno | 0-3 (0-0) | Hradec Kralove | I | O |
| 08.04.2023 | Czech Liga | Zbrojovka Brno | 1-2 (1-1) | Hradec Kralove | I | O |
| 15.10.2022 | Czech Liga | Hradec Kralove | 2-1 (1-1) | Zbrojovka Brno | I | O |
| 18.06.2020 | FNL | Hradec Kralove | 1-1 (0-1) | Zbrojovka Brno | N | U |
| 28.09.2019 | FNL | Zbrojovka Brno | 2-1 (1-0) | Hradec Kralove | P | O |
| 07.05.2019 | FNL | Zbrojovka Brno | 2-0 (1-0) | Hradec Kralove | P | U |
| 27.10.2018 | FNL | Hradec Kralove | 0-1 (0-0) | Zbrojovka Brno | P | U |