Zbrojovka Brno 3 - 2 Zlin — rezultat
29.08.2026 15:00 • Ceska - Ceška liga
Mečevi iz lige Ceska - Ceška liga
Tabele Ceska - Ceška liga
Czech Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 6 | 20 | 3.2 | 26 |
| 2 | Slovan Liberec | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 6 | 7 | 1.9 | 20 |
| 3 | Sparta Praha | 10 | 6 | 0 | 4 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 4 | Mlada Boleslav | 9 | 5 | 2 | 2 | 17 | 12 | 5 | 3.2 | 17 |
| 5 | Sigma Olomouc | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 14 | 3 | 3.1 | 17 |
| 6 | FK Jablonec | 10 | 5 | 2 | 3 | 12 | 9 | 3 | 2.1 | 17 |
| 7 | Teplice | 10 | 5 | 2 | 3 | 18 | 16 | 2 | 3.4 | 17 |
| 8 | Zbrojovka Brno | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 16 |
| 9 | Hradec Kralove | 10 | 4 | 2 | 4 | 10 | 13 | -3 | 2.3 | 14 |
| 10 | Plzen | 10 | 3 | 4 | 3 | 20 | 17 | 3 | 3.7 | 13 |
| 11 | Bohemians 1905 | 9 | 3 | 3 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Banik Ostrava | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 10 |
| 13 | Pardubice | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 8 |
| 14 | Lisen | 10 | 2 | 2 | 6 | 11 | 20 | -9 | 3.1 | 8 |
| 15 | Slovacko | 10 | 1 | 4 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 7 |
| 16 | Zlin | 10 | 0 | 1 | 9 | 8 | 20 | -12 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 13 |
| 2 | Mlada Boleslav | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Sparta Praha | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 4 | Zbrojovka Brno | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FK Jablonec | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 10 |
| 6 | Hradec Kralove | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 10 |
| 7 | Bohemians 1905 | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 8 | Plzen | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 8 |
| 9 | Teplice | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 11 | 0 | 3.7 | 8 |
| 10 | Slovan Liberec | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 11 | Sigma Olomouc | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 7 |
| 12 | Banik Ostrava | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | Pardubice | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 3 |
| 15 | Lisen | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 13 | -10 | 3.2 | 1 |
| 16 | Zlin | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 10 | -8 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slavia Praha | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 1 | 10 | 2.4 | 13 |
| 2 | Slovan Liberec | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Sigma Olomouc | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 2.8 | 10 |
| 4 | Teplice | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 5 | Lisen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 6 | FK Jablonec | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 7 | Sparta Praha | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 6 |
| 8 | Plzen | 4 | 1 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 5 |
| 9 | Mlada Boleslav | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 5 |
| 10 | Hradec Kralove | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 11 | Zbrojovka Brno | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 4 |
| 12 | Bohemians 1905 | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 4 |
| 13 | Pardubice | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 | -5 | 2.5 | 4 |
| 14 | Slovacko | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| 15 | Banik Ostrava | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 4 |
| 16 | Zlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 4 | 1 |
Forma i statistika timova
Zbrojovka Brno Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | Frydlant | A | 0-10 (0-5) | P | O |
| 23.08.2026 | Teplice | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 16.08.2026 | Hradec Kralove | H | 0-0 | I | U |
| 07.08.2026 | Slovan Liberec | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.08.2026 | Plzen | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.07.2026 | Sparta Praha | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 23.05.2026 | Ceske Budejovice | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Hanacka | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | Vlasim | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.05.2026 | Banik Ostrava II | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Zlin Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2026 | Unicov | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Slovan Liberec | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 15.08.2026 | Plzen | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 08.08.2026 | Bohemians 1905 | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 31.07.2026 | Sparta Praha | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 25.07.2026 | Banik Ostrava | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 23.05.2026 | Slovacko | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 16.05.2026 | Banik Ostrava | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.05.2026 | Teplice | H | 2-4 (2-1) | I | O |
| 09.05.2026 | Mlada Boleslav | A | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2025 | FNL | Zlin | 1-1 (1-0) | Zbrojovka Brno | N | U |
| 01.09.2024 | FNL | Zbrojovka Brno | 1-2 (0-0) | Zlin | I | O |
| 28.05.2023 | Czech Liga | Zbrojovka Brno | 0-0 (0-0) | Zlin | N | U |
| 04.03.2023 | Czech Liga | Zbrojovka Brno | 1-1 (0-1) | Zlin | N | U |
| 10.09.2022 | Czech Liga | Zlin | 2-3 (0-1) | Zbrojovka Brno | P | O |
| 13.02.2021 | Czech Liga | Zbrojovka Brno | 0-0 (0-0) | Zlin | N | U |
| 13.09.2020 | Czech Liga | Zlin | 3-1 (1-1) | Zbrojovka Brno | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.3% | 93.3% | 93.0% | 92.6% | 94.4% | 94.3% | 93.5% |
| 1 | 1.75 1.7% | 1.75 1.7% | 1.78 1.7% | 1.72 2.8% | 1.76 1.1% | 1.75 1.7% | 1.79 2.3% |
| X | 3.38 6.1% | 3.38 6.1% | 3.35 4.3% | 3.55 1.4% | 3.52 0.6% | 3.35 10.7% | 3.35 0.0% |
| 2 | 4.88 14.8% | 4.88 14.8% | 4.65 0.0% | 4.60 17.9% | 4.83 2.8% | 5.25 22.1% | 4.70 13.3% |
| 0-2 | 1.79 3.2% | 1.79 3.2% | 1.73 6.5% | 1.73 2.8% | 1.75 7.4% | 1.78 3.3% | 1.72 6.5% |
| 3+ | 1.97 6.5% | 1.97 6.5% | 2.00 8.1% | 2.00 4.2% | 2.05 8.5% | 2.05 3.5% | 2.02 9.8% |
| 4+ | 3.20 3.0% | 3.20 3.0% | 3.70 13.8% | 3.45 4.5% | 3.76 12.9% | 3.75 5.6% | 3.70 13.8% |
| GG | 1.87 3.9% | 1.87 3.9% | 1.95 8.3% | 1.92 3.8% | 1.99 8.2% | 2.00 5.3% | 1.96 9.5% |
| NG | 1.83 4.7% | 1.83 4.7% | 1.75 7.9% | 1.78 3.8% | 1.77 8.8% | 1.75 4.9% | 1.75 7.9% |
| I2+ | 2.85 3.6% | 2.85 3.6% | 3.05 7.0% | 2.82 1.8% | 3.08 7.3% | 3.10 3.3% | 3.05 8.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice