Arsenal Ceska Lipa 1 - 2 Viktoria Zizkov — rezultat
10.10.2026 13:00 • Ceska - FNL
Forma i statistika timova
Arsenal Ceska Lipa Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | Opava | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 12.09.2026 | Prostejov | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.09.2026 | Vysocina Jihlava | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2026 | Vlasim | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Banik Ostrava II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 15.08.2026 | Karvina | H | 2-5 (2-3) | I | O |
| 12.08.2026 | Banik Sokolov | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 07.08.2026 | Usti nad Labem | A | 3-3 (3-0) | N | O |
| 02.08.2026 | Slavia Praha II | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.07.2026 | Dukla Praha | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Viktoria Zizkov Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Trinec | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Slavia Praha II | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 09.09.2026 | Sparta Praha | H | 0-5 (0-2) | I | O |
| 06.09.2026 | Pribram | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2026 | Kladno | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Hluboka nad Vltavou | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.08.2026 | Karvina | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Banik Ostrava II | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 12.08.2026 | Spartak Police n/Metuji | A | 2-4 (1-2) | P | O |
| 07.08.2026 | Vlasim | A | 4-1 (0-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.2% | 89.1% | 90.4% | 92.0% | 91.9% | 92.5% | 90.0% |
| 1 | 2.29 0.4% | 2.43 5.7% | 2.38 5.8% | 2.32 0.0% | 2.42 5.2% | 2.35 2.1% | 2.40 5.3% |
| X | 3.40 1.2% | 3.42 0.6% | 3.50 1.4% | 3.55 4.4% | 3.55 1.4% | 3.50 2.9% | 3.45 2.8% |
| 2 | 2.56 1.6% | 2.39 5.2% | 2.50 2.0% | 2.67 2.9% | 2.54 4.2% | 2.70 0.0% | 2.47 5.0% |
| 0-2 | 2.17 6.9% | 2.17 6.9% | 2.20 6.4% | 2.20 0.0% | 2.25 0.9% | 2.20 6.4% | 2.25 4.3% |
| 3+ | 1.55 4.7% | 1.55 4.7% | 1.53 3.4% | 1.58 0.0% | 1.57 0.6% | 1.60 4.6% | 1.56 3.3% |
| 4+ | 2.44 7.5% | 2.44 7.5% | 2.45 6.5% | 2.40 0.0% | 2.36 0.0% | 2.55 8.5% | 2.50 6.4% |
| GG | 1.48 3.5% | 1.47 2.8% | 1.48 4.2% | 1.52 0.7% | 1.49 2.1% | 1.52 6.3% | 1.49 2.8% |
| NG | 2.41 5.9% | 2.44 4.7% | 2.38 2.9% | 2.37 1.3% | 2.42 4.0% | 2.40 9.4% | 2.40 4.0% |
| I2+ | 2.22 4.2% | 2.22 4.2% | 2.30 2.2% | 2.27 0.0% | 2.36 4.0% | 2.40 4.3% | 2.35 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice