Banik Ostrava II 2 - 1 Slavia Praha II — rezultat
16.10.2026 13:00 • Ceska - FNL
Forma i statistika timova
Banik Ostrava II Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Dukla Praha | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 20.09.2026 | Usti nad Labem | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.09.2026 | Pribram | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 06.09.2026 | Hanacka | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Trinec | A | 1-4 (0-3) | P | O |
| 23.08.2026 | Arsenal Ceska Lipa | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 16.08.2026 | Viktoria Zizkov | A | 1-4 (0-3) | P | O |
| 09.08.2026 | Taborsko | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 31.07.2026 | Kladno | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.07.2026 | Vlasim | H | 2-2 (1-1) | N | O |
Slavia Praha II Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Vlasim | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.09.2026 | Vysocina Jihlava | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 13.09.2026 | Viktoria Zizkov | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.09.2026 | Usti nad Labem | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.08.2026 | Opava | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 23.08.2026 | Hanacka | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 14.08.2026 | Dukla Praha | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Trinec | H | 3-2 (3-2) | P | O |
| 02.08.2026 | Arsenal Ceska Lipa | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 26.07.2026 | Pribram | H | 2-2 (1-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2026 | FNL | Slavia Praha II | 0-3 (0-1) | Banik Ostrava II | P | O |
| 05.10.2025 | FNL | Banik Ostrava II | 1-2 (0-1) | Slavia Praha II | I | O |
| 07.05.2025 | FNL | Banik Ostrava II | 0-3 (0-1) | Slavia Praha II | I | O |
| 20.10.2024 | FNL | Slavia Praha II | 1-3 (1-2) | Banik Ostrava II | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.2% | 91.5% | 91.7% | 92.8% | 90.0% |
| 1 | 1.83 4.6% | 1.83 4.6% | 1.83 10.7% | 1.90 5.9% | 1.87 9.2% | 1.90 9.5% | 1.83 11.6% |
| X | 3.72 3.1% | 3.72 3.1% | 4.00 6.7% | 3.80 4.1% | 4.04 4.9% | 3.65 4.3% | 3.90 4.0% |
| 2 | 3.40 6.1% | 3.40 6.1% | 3.20 14.3% | 3.30 6.5% | 3.24 11.7% | 3.60 14.3% | 3.25 16.1% |
| 0-2 | 2.83 8.0% | 2.83 8.0% | 3.00 11.1% | 2.80 7.7% | - | 2.85 3.6% | 3.00 11.1% |
| 3+ | 1.33 3.6% | 1.33 3.6% | 1.30 5.1% | 1.34 4.3% | - | 1.37 2.1% | 1.32 5.0% |
| 4+ | 1.88 6.5% | 1.88 6.5% | 1.85 7.5% | 1.90 5.9% | 1.88 5.1% | 1.95 4.9% | 1.87 8.3% |
| GG | 1.34 3.6% | 1.34 3.6% | 1.31 3.0% | 1.37 2.1% | 1.33 2.2% | 1.34 1.5% | 1.33 2.9% |
| NG | 2.90 7.8% | 2.90 7.8% | 2.95 7.3% | 2.87 4.4% | 3.00 4.2% | 3.00 3.4% | 2.95 5.4% |
| I2+ | 1.90 4.0% | 1.90 4.0% | 1.93 5.9% | 1.92 5.0% | 1.97 3.4% | 2.00 2.4% | 1.96 5.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice