Opava 1 - 3 Vysocina Jihlava — rezultat
16.10.2026 16:00 • Ceska - FNL
Forma i statistika timova
Opava Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Usti nad Labem | A | 2-3 (0-3) | P | O |
| 18.09.2026 | Arsenal Ceska Lipa | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Hanacka | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Dukla Praha | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Slavia Praha II | A | 3-3 (2-2) | N | O |
| 21.08.2026 | Trinec | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Taborsko | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 12.08.2026 | Frydlant | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.08.2026 | Kladno | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 31.07.2026 | Pribram | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Vysocina Jihlava Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Prostejov | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 18.09.2026 | Slavia Praha II | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 11.09.2026 | Usti nad Labem | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 04.09.2026 | Arsenal Ceska Lipa | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.08.2026 | Dukla Praha | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Motorlet Praha | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 21.08.2026 | Taborsko | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 15.08.2026 | Hanacka | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 12.08.2026 | Havlickuv Brod | A | 1-5 (1-4) | P | O |
| 07.08.2026 | Pribram | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | FNL | Opava | 3-1 (2-0) | Vysocina Jihlava | P | O |
| 16.08.2025 | FNL | Vysocina Jihlava | 0-0 (0-0) | Opava | N | U |
| 17.05.2025 | FNL | Opava | 0-0 (0-0) | Vysocina Jihlava | N | U |
| 02.11.2024 | FNL | Vysocina Jihlava | 2-0 (2-0) | Opava | I | U |
| 25.05.2024 | FNL | Opava | 4-1 (1-1) | Vysocina Jihlava | P | O |
| 21.07.2023 | FNL | Vysocina Jihlava | 2-1 (0-0) | Opava | I | O |
| 08.04.2023 | FNL | Opava | 1-1 (1-0) | Vysocina Jihlava | N | U |
| 04.09.2022 | FNL | Vysocina Jihlava | 0-1 (0-0) | Opava | P | U |
| 01.04.2022 | FNL | Opava | 1-0 (0-0) | Vysocina Jihlava | P | U |
| 10.09.2021 | FNL | Vysocina Jihlava | 0-2 (0-0) | Opava | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.0% | 89.0% | 90.3% | 91.5% | 91.8% | 92.5% | 90.4% |
| 1 | 2.28 17.5% | 2.28 17.5% | 2.35 18.7% | 2.40 4.3% | 2.39 3.5% | 2.40 20.0% | 2.38 20.2% |
| X | 3.30 5.2% | 3.30 5.2% | 3.45 1.4% | 3.35 1.5% | 3.49 0.3% | 3.40 2.9% | 3.40 2.9% |
| 2 | 2.62 19.6% | 2.62 19.6% | 2.55 19.0% | 2.65 4.3% | 2.60 4.1% | 2.70 20.6% | 2.55 19.0% |
| 0-2 | 2.10 1.4% | 2.10 1.4% | 2.12 0.0% | 2.12 0.0% | 2.16 0.0% | 2.14 0.0% | 2.15 1.4% |
| 3+ | 1.63 1.2% | 1.63 1.2% | 1.58 1.3% | 1.63 0.6% | 1.61 0.0% | 1.63 0.0% | 1.61 0.6% |
| 4+ | 2.56 1.6% | 2.56 1.6% | 2.60 0.0% | 2.50 1.2% | - | 2.60 0.0% | 2.62 1.1% |
| GG | 1.51 1.3% | 1.51 1.3% | 1.50 2.0% | 1.54 0.7% | 1.53 0.0% | 1.55 2.5% | 1.52 2.6% |
| NG | 2.34 2.2% | 2.34 2.2% | 2.30 4.5% | 2.32 1.3% | 2.34 0.4% | 2.30 4.5% | 2.32 3.1% |
| I2+ | 2.39 0.4% | 2.39 0.4% | 2.40 2.0% | 2.37 2.2% | 2.45 0.0% | 2.50 0.0% | 2.45 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice