Prostejov 2 - 2 Usti nad Labem — rezultat
16.10.2026 16:00 • Ceska - FNL
Forma i statistika timova
Prostejov Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Vysocina Jihlava | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 18.09.2026 | Dukla Praha | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 12.09.2026 | Arsenal Ceska Lipa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.09.2026 | Sigma Olomouc | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 04.09.2026 | Taborsko | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Hanacka | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 26.08.2026 | Tatran Vsechovice | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 21.08.2026 | Kladno | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 15.08.2026 | Pribram | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 11.08.2026 | Kurim | A | 0-7 (0-3) | P | O |
Usti nad Labem Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Opava | H | 2-3 (0-3) | I | O |
| 20.09.2026 | Banik Ostrava II | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 11.09.2026 | Vysocina Jihlava | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 04.09.2026 | Slavia Praha II | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Taborsko | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.08.2026 | Varnsdorf | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.08.2026 | Dukla Praha | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 17.08.2026 | Trinec | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.08.2026 | Karlovy Vary | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 07.08.2026 | Arsenal Ceska Lipa | H | 3-3 (3-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2026 | FNL | Prostejov | 2-1 (0-1) | Usti nad Labem | P | O |
| 19.09.2025 | FNL | Usti nad Labem | 1-2 (0-1) | Prostejov | P | O |
| 12.03.2022 | FNL | Prostejov | 0-2 (0-1) | Usti nad Labem | I | U |
| 13.08.2021 | FNL | Usti nad Labem | 1-1 (0-1) | Prostejov | N | U |
| 30.04.2021 | FNL | Usti nad Labem | 1-2 (0-2) | Prostejov | P | O |
| 25.11.2020 | FNL | Prostejov | 0-1 (0-0) | Usti nad Labem | I | U |
| 07.03.2020 | FNL | Prostejov | 1-1 (1-0) | Usti nad Labem | N | U |
| 02.08.2019 | FNL | Usti nad Labem | 3-1 (0-0) | Prostejov | I | O |
| 12.04.2019 | FNL | Usti nad Labem | 2-1 (1-1) | Prostejov | I | O |
| 15.09.2018 | FNL | Prostejov | 1-0 (0-0) | Usti nad Labem | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.4% | 91.7% | 91.9% | 92.5% | 90.2% |
| 1 | 2.81 11.1% | 2.81 11.1% | 2.80 5.7% | 2.82 7.5% | 2.86 13.9% | 2.85 5.6% | 2.85 7.5% |
| X | 3.40 0.0% | 3.40 0.0% | 3.40 0.0% | 3.50 1.4% | 3.42 3.7% | 3.50 2.9% | 3.35 1.5% |
| 2 | 2.18 5.6% | 2.18 5.6% | 2.20 2.2% | 2.22 5.7% | 2.24 8.2% | 2.25 6.3% | 2.18 4.4% |
| 0-2 | 2.08 2.3% | 2.08 2.3% | 2.05 3.3% | 2.12 2.3% | 2.11 6.2% | 2.14 0.0% | 2.10 0.9% |
| 3+ | 1.64 1.9% | 1.64 1.9% | 1.63 1.9% | 1.62 1.9% | 1.65 5.1% | 1.63 0.0% | 1.64 1.2% |
| 4+ | 2.59 2.8% | 2.59 2.8% | 2.65 1.9% | 2.50 3.3% | - | 2.60 0.0% | 2.70 1.9% |
| GG | 1.53 1.3% | 1.53 1.3% | 1.53 2.0% | 1.55 1.3% | 1.55 4.0% | 1.52 1.9% | 1.55 1.3% |
| NG | 2.29 2.1% | 2.29 2.1% | 2.25 0.0% | 2.30 2.1% | 2.27 6.2% | 2.35 2.2% | 2.25 2.2% |
| I2+ | 2.32 2.2% | 2.32 2.2% | 2.45 0.0% | 2.35 2.2% | 2.51 6.4% | 2.50 0.0% | 2.50 1.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice