Vlasim 1 - 0 Hanacka — rezultat
Forma i statistika timova
Vlasim Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Slavia Praha II | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 20.09.2026 | Taborsko | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 15.09.2026 | Slovan Liberec | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 11.09.2026 | Dukla Praha | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 04.09.2026 | Trinec | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Arsenal Ceska Lipa | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.08.2026 | Banik Sokolov | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 21.08.2026 | Pribram | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 14.08.2026 | Kladno | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Vysoke Myto | A | 2-4 (1-2) | P | O |
Hanacka Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Pribram | H | 1-3 (1-2) | I | O |
| 18.09.2026 | Karvina | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 12.09.2026 | Opava | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 06.09.2026 | Banik Ostrava II | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 29.08.2026 | Prostejov | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 26.08.2026 | Vsetin | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 23.08.2026 | Slavia Praha II | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Vysocina Jihlava | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 12.08.2026 | SK Krumvir | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 07.08.2026 | Dukla Praha | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 90.0% | 91.6% | 91.9% | 92.6% | 90.0% |
| 1 | 1.70 21.4% | 1.70 21.4% | 1.70 19.7% | 1.72 4.9% | 1.74 3.0% | 1.75 23.2% | 1.71 20.4% |
| X | 3.52 18.7% | 3.52 18.7% | 3.80 13.6% | 3.75 6.3% | 3.61 2.7% | 3.50 26.3% | 3.75 14.8% |
| 2 | 4.25 30.2% | 4.25 30.2% | 3.85 31.3% | 4.10 3.5% | 4.24 3.0% | 4.50 25.6% | 3.85 31.3% |
| 0-2 | 2.30 7.6% | 2.30 7.6% | 2.35 6.0% | 2.32 7.2% | 2.34 0.0% | 2.30 9.8% | 2.38 4.8% |
| 3+ | 1.49 4.9% | 1.49 4.9% | 1.48 4.2% | 1.51 5.6% | 1.53 0.0% | 1.55 6.9% | 1.50 3.4% |
| 4+ | 2.22 5.7% | 2.22 5.7% | 2.30 7.0% | 2.25 7.1% | 2.34 0.9% | 2.40 11.6% | 2.32 5.5% |
| GG | 1.49 5.1% | 1.49 5.1% | 1.48 6.3% | 1.53 2.0% | 1.53 0.0% | 1.56 0.6% | 1.51 6.2% |
| NG | 2.39 8.6% | 2.39 8.6% | 2.30 8.5% | 2.35 2.9% | 2.32 0.9% | 2.30 0.0% | 2.35 9.3% |
| I2+ | 2.22 4.7% | 2.22 4.7% | 2.25 4.7% | 2.15 4.9% | 2.30 2.2% | 2.30 7.0% | 2.25 3.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice