FC Midtjylland 1 - 0 Randers FC — rezultat
23.08.2026 12:00 • Danska - Superliga
Mečevi iz lige Danska - Superliga
Tabele Danska - Superliga
Superliga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 10 | 8 | 0 | 2 | 24 | 10 | 14 | 3.4 | 24 |
| 2 | FC Midtjylland | 10 | 6 | 4 | 0 | 19 | 10 | 9 | 2.9 | 22 |
| 3 | Viborg | 10 | 6 | 2 | 2 | 17 | 8 | 9 | 2.5 | 20 |
| 4 | FC Nordsjaelland | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | 10 | 4 | 2.4 | 18 |
| 5 | Brondby | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 17 | 0 | 3.4 | 16 |
| 6 | AC Horsens | 10 | 3 | 3 | 4 | 18 | 19 | -1 | 3.7 | 12 |
| 7 | Silkeborg | 10 | 2 | 5 | 3 | 15 | 15 | 0 | 3 | 11 |
| 8 | Randers FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 16 | -5 | 2.7 | 10 |
| 9 | Odense | 10 | 2 | 4 | 4 | 8 | 14 | -6 | 2.2 | 10 |
| 10 | Aarhus | 10 | 1 | 5 | 4 | 14 | 17 | -3 | 3.1 | 8 |
| 11 | Lyngby | 10 | 1 | 4 | 5 | 12 | 21 | -9 | 3.3 | 7 |
| 12 | Sonderjyske | 10 | 1 | 2 | 7 | 12 | 24 | -12 | 3.6 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Midtjylland | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 13 |
| 2 | FC Nordsjaelland | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 1.6 | 13 |
| 3 | FC Copenhagen | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 3 | 7 | 3.2 | 12 |
| 4 | Viborg | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3 | 12 |
| 5 | Brondby | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | 3 | 3.5 | 12 |
| 6 | Randers FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 7 |
| 7 | Aarhus | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 6 |
| 8 | Silkeborg | 5 | 1 | 3 | 1 | 7 | 8 | -1 | 3 | 6 |
| 9 | AC Horsens | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 10 | Lyngby | 5 | 0 | 4 | 1 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 4 |
| 11 | Odense | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 4 |
| 12 | Sonderjyske | 5 | 1 | 1 | 3 | 8 | 13 | -5 | 4.2 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Copenhagen | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 7 | 7 | 3.5 | 12 |
| 2 | FC Midtjylland | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 3 | Viborg | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 4 | AC Horsens | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 7 |
| 5 | Odense | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 6 |
| 6 | Silkeborg | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3 | 5 |
| 7 | FC Nordsjaelland | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 5 |
| 8 | Brondby | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 9 | Randers FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 3 |
| 10 | Lyngby | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 3 |
| 11 | Aarhus | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 2 |
| 12 | Sonderjyske | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 11 | -7 | 3 | 1 |
Forma i statistika timova
FC Midtjylland Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | HNK Rijeka | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Lyngby | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.08.2026 | Bohemians | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 06.08.2026 | Bohemians | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.08.2026 | AC Horsens | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 30.07.2026 | Besiktas | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 26.07.2026 | Sonderjyske | A | 2-3 (2-2) | P | O |
| 23.07.2026 | Besiktas | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Brondby | H | 2-3 (2-0) | I | O |
| 14.05.2026 | FC Copenhagen | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Randers FC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.08.2026 | ASA Aarhus | A | 0-4 (0-0) | P | O |
| 16.08.2026 | FC Copenhagen | H | 0-4 (0-3) | I | O |
| 09.08.2026 | Lyngby | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.08.2026 | FC Nordsjaelland | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.07.2026 | Silkeborg | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 17.05.2026 | FC Copenhagen | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 11.05.2026 | Odense | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 03.05.2026 | Vejle | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Silkeborg | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 23.04.2026 | FC Fredericia | H | 2-2 (1-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (34 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Superliga | Randers FC | 0-2 (0-0) | FC Midtjylland | P | U |
| 29.09.2025 | Superliga | FC Midtjylland | 2-1 (0-0) | Randers FC | P | O |
| 25.05.2025 | Superliga | FC Midtjylland | 3-2 (1-1) | Randers FC | P | O |
| 04.04.2025 | Superliga | Randers FC | 2-1 (1-1) | FC Midtjylland | I | O |
| 16.03.2025 | Superliga | FC Midtjylland | 4-2 (3-0) | Randers FC | P | O |
| 22.09.2024 | Superliga | Randers FC | 2-2 (2-1) | FC Midtjylland | N | O |
| 11.03.2024 | Superliga | Randers FC | 0-1 (0-1) | FC Midtjylland | P | U |
| 08.10.2023 | Superliga | FC Midtjylland | 2-2 (0-1) | Randers FC | N | O |
| 13.11.2022 | Superliga | Randers FC | 0-0 (0-0) | FC Midtjylland | N | U |
| 15.07.2022 | Superliga | FC Midtjylland | 1-1 (0-0) | Randers FC | N | U |
| 22.05.2022 | Superliga | FC Midtjylland | 3-2 (2-1) | Randers FC | P | O |
| 13.04.2022 | Superliga | Randers FC | 1-3 (0-2) | FC Midtjylland | P | O |
| 31.10.2021 | Superliga | Randers FC | 1-3 (0-2) | FC Midtjylland | P | O |
| 26.09.2021 | Superliga | FC Midtjylland | 1-0 (1-0) | Randers FC | P | U |
| 16.05.2021 | Superliga | FC Midtjylland | 1-1 (0-1) | Randers FC | N | U |
| 19.04.2021 | Superliga | Randers FC | 0-0 (0-0) | FC Midtjylland | N | U |
| 08.02.2021 | Superliga | Randers FC | 1-2 (0-0) | FC Midtjylland | P | O |
| 26.09.2020 | Superliga | FC Midtjylland | 1-0 (1-0) | Randers FC | P | U |
| 08.03.2020 | Superliga | Randers FC | 0-2 (0-2) | FC Midtjylland | P | U |
| 21.10.2019 | Superliga | FC Midtjylland | 2-1 (0-0) | Randers FC | P | O |
| 02.12.2018 | Superliga | Randers FC | 1-2 (1-1) | FC Midtjylland | P | O |
| 26.08.2018 | Superliga | FC Midtjylland | 3-0 (1-0) | Randers FC | P | O |
| 11.12.2017 | Superliga | Randers FC | 0-4 (0-1) | FC Midtjylland | P | O |
| 30.07.2017 | Superliga | FC Midtjylland | 2-1 (1-1) | Randers FC | P | O |
| 01.06.2017 | Superliga | FC Midtjylland | 3-0 (1-0) | Randers FC | P | O |
| 24.02.2017 | Superliga | Randers FC | 0-2 (0-1) | FC Midtjylland | P | U |
| 18.07.2016 | Superliga | FC Midtjylland | 2-2 (1-1) | Randers FC | N | O |
| 22.05.2016 | Superliga | Randers FC | 1-2 (0-0) | FC Midtjylland | P | O |
| 16.10.2015 | Superliga | FC Midtjylland | 2-1 (1-0) | Randers FC | P | O |
| 27.09.2015 | Superliga | Randers FC | 0-2 (0-0) | FC Midtjylland | P | U |
| 04.05.2015 | Superliga | FC Midtjylland | 5-2 (1-1) | Randers FC | P | O |
| 13.03.2015 | Superliga | Randers FC | 1-2 (1-1) | FC Midtjylland | P | O |
| 04.08.2014 | Superliga | FC Midtjylland | 3-1 (0-1) | Randers FC | P | O |
| 30.03.2014 | Superliga | Randers FC | 0-3 (0-1) | FC Midtjylland | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 95.1% | 94.6% | 94.5% | 95.2% | 92.5% |
| 1 | 1.42 5.3% | 1.42 5.3% | 1.45 2.0% | 1.42 2.7% | 1.44 2.7% | 1.45 2.0% | 1.42 1.4% |
| X | 4.70 6.8% | 4.70 6.8% | 4.75 6.7% | 4.90 12.6% | 4.74 6.3% | 4.75 0.0% | 4.65 10.7% |
| 2 | 6.64 11.0% | 6.64 11.0% | 6.60 6.5% | 6.70 22.9% | 6.55 4.0% | 6.65 9.0% | 6.20 8.8% |
| 0-2 | 2.32 3.1% | 2.32 3.1% | 2.55 10.9% | 2.37 5.3% | 2.56 11.3% | 2.47 7.4% | 2.50 11.1% |
| 3+ | 1.49 6.9% | 1.49 6.9% | 1.50 6.3% | 1.52 3.8% | 1.58 1.3% | 1.55 4.3% | 1.47 5.8% |
| 4+ | 2.31 4.5% | 2.31 4.5% | 2.30 9.8% | 2.27 6.2% | 2.28 0.9% | 2.40 7.7% | 2.25 10.0% |
| GG | 1.69 1.2% | 1.69 1.2% | 1.68 4.0% | 1.73 0.6% | 1.69 4.5% | 1.68 2.9% | 1.66 4.0% |
| NG | 2.05 1.0% | 2.05 1.0% | 2.15 4.9% | 2.00 0.0% | 2.14 5.4% | 2.15 2.4% | 2.12 7.6% |
| I2+ | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% | 2.25 6.3% | 2.17 3.6% | 2.25 6.6% | 2.30 6.1% | 2.20 6.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice