Al Ahly 2 - 0 Ismaily SC — rezultat
11.02.2026 15:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Ahly Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2026 | JS Kabylie | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.02.2026 | National Bank of Egypt | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 31.01.2026 | Young Africans | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 27.01.2026 | Wadi Degla | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 23.01.2026 | Young Africans | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.01.2026 | El Geish | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 10.01.2026 | Pharco | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 30.12.2025 | El Mokawloon | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 27.12.2025 | Itesalat | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.12.2025 | Ghazl El Mehalla | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Ismaily SC Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | Future FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.01.2026 | El Mokawloon | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 17.01.2026 | Wadi Degla | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 12.01.2026 | National Bank of Egypt | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.01.2026 | Future FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.12.2025 | Pyramids FC | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 19.12.2025 | Petrojet | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.12.2025 | El Gouna FC | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 01.12.2025 | Haras El Hodood | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.11.2025 | Kahraba Ismailia | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.02.2025 | Premier League | Ismaily SC | 0-4 (0-1) | Al Ahly | P | O |
| 01.05.2024 | Premier League | Ismaily SC | 1-2 (0-1) | Al Ahly | P | O |
| 08.10.2023 | Premier League | Al Ahly | 3-1 (2-0) | Ismaily SC | P | O |
| 05.07.2023 | Premier League | Al Ahly | 1-0 (0-0) | Ismaily SC | P | U |
| 19.10.2022 | Premier League | Ismaily SC | 0-1 (0-0) | Al Ahly | P | U |
| 21.08.2022 | Premier League | Al Ahly | 0-0 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
| 17.01.2022 | League Cup | Ismaily SC | 1-1 (1-0) | Al Ahly | N | U |
| 27.10.2021 | Premier League | Ismaily SC | 0-4 (0-3) | Al Ahly | P | O |
| 11.08.2021 | Premier League | Al Ahly | 1-1 (1-0) | Ismaily SC | N | U |
| 10.03.2021 | Premier League | Ismaily SC | 0-2 (0-0) | Al Ahly | P | U |
| 11.09.2020 | Premier League | Al Ahly | 3-0 (1-0) | Ismaily SC | P | O |
| 19.12.2019 | Premier League | Ismaily SC | 0-1 (0-0) | Al Ahly | P | U |
| 22.05.2019 | Premier League | Ismaily SC | 1-1 (0-0) | Al Ahly | N | U |
| 02.08.2018 | Premier League | Al Ahly | 1-1 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
| 30.01.2018 | Premier League | Al Ahly | 1-0 (0-0) | Ismaily SC | P | U |
| 20.11.2017 | Premier League | Ismaily SC | 0-2 (0-0) | Al Ahly | P | U |
| 15.02.2017 | Premier League | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | Al Ahly | N | U |
| 17.09.2016 | Premier League | Al Ahly | 1-0 (0-0) | Ismaily SC | P | U |
| 24.06.2016 | Premier League | Ismaily SC | 1-2 (1-2) | Al Ahly | P | O |
| 20.01.2016 | Premier League | Al Ahly | 1-0 (1-0) | Ismaily SC | P | U |
| 08.04.2015 | Premier League | Ismaily SC | 1-1 (1-0) | Al Ahly | N | U |
| 22.10.2014 | Premier League | Al Ahly | 0-0 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 92.0% | 92.0% | 91.9% | 91.7% | 90.0% |
| 1 | 1.22 1.7% | 1.22 1.7% | 1.26 2.4% | 1.25 2.5% | 1.25 2.5% | 1.20 4.0% | 1.25 2.5% |
| X | 4.95 6.6% | 4.95 6.6% | 4.75 8.7% | 5.10 5.6% | 4.93 6.1% | 5.50 4.8% | 4.60 8.0% |
| 2 | 12.90 1.5% | 12.90 1.5% | 12.00 0.0% | 11.00 8.3% | 11.80 2.5% | 13.35 32.8% | 10.70 6.1% |
| 0-2 | 1.85 8.4% | 1.85 8.4% | 1.83 10.7% | 1.82 9.9% | 1.83 10.3% | 1.85 1.1% | 1.82 9.9% |
| 3+ | 1.85 8.2% | 1.85 8.2% | 1.88 10.6% | 1.88 9.3% | 1.87 10.7% | 1.85 1.1% | 1.86 10.1% |
| 4+ | 3.05 13.4% | 3.05 13.4% | 3.30 15.8% | 3.20 15.5% | 3.32 17.3% | 3.20 0.0% | 3.30 17.9% |
| GG | 2.60 9.2% | 2.60 9.2% | 2.75 10.0% | 2.67 10.3% | 2.75 9.6% | 2.75 10.0% | 2.70 5.9% |
| NG | 1.43 5.3% | 1.43 5.3% | 1.37 5.5% | 1.41 5.4% | 1.37 4.9% | 1.38 4.8% | 1.38 3.5% |
| I2+ | 2.74 8.3% | 2.74 8.3% | 2.85 9.6% | 2.75 9.1% | 2.84 10.1% | 2.80 1.8% | 2.85 9.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice