El Mokawloon 1 - 0 Ismaily SC — rezultat
09.04.2026 18:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
El Mokawloon Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.04.2026 | Masr | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.03.2026 | Masr | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.03.2026 | Masr | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.03.2026 | Petrojet | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 05.03.2026 | Al Ahly | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 23.02.2026 | El Gouna FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.02.2026 | AL Masry | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 05.02.2026 | Wadi Degla | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.01.2026 | National Bank of Egypt | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 22.01.2026 | Ismaily SC | A | 1-2 (0-0) | P | O |
Ismaily SC Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | El Geish | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.03.2026 | Haras El Hodood | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.03.2026 | AL Masry | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 28.02.2026 | El Gouna FC | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Ceramica Cleopatra | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Wadi Degla | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 11.02.2026 | Al Ahly | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.01.2026 | Future FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.01.2026 | El Mokawloon | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 17.01.2026 | Wadi Degla | H | 1-2 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.01.2026 | Premier League | Ismaily SC | 1-2 (0-0) | El Mokawloon | P | O |
| 13.08.2024 | Premier League | Ismaily SC | 1-1 (0-0) | El Mokawloon | N | U |
| 09.03.2024 | Premier League | El Mokawloon | 1-1 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
| 31.05.2023 | Premier League | El Mokawloon | 2-2 (1-1) | Ismaily SC | N | O |
| 13.01.2023 | Premier League | Ismaily SC | 1-3 (0-0) | El Mokawloon | P | O |
| 17.06.2022 | Premier League | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | El Mokawloon | N | U |
| 27.01.2022 | League Cup | El Mokawloon | 0-0 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
| 23.11.2021 | Premier League | El Mokawloon | 1-1 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
| 19.05.2021 | Premier League | El Mokawloon | 1-0 (0-0) | Ismaily SC | P | U |
| 18.01.2021 | Premier League | Ismaily SC | 0-1 (0-1) | El Mokawloon | P | U |
| 02.04.2019 | Premier League | Ismaily SC | 2-0 (1-0) | El Mokawloon | I | U |
| 02.01.2019 | Premier League | El Mokawloon | 1-2 (1-0) | Ismaily SC | I | O |
| 17.01.2018 | Premier League | El Mokawloon | 2-0 (1-0) | Ismaily SC | P | U |
| 17.09.2017 | Premier League | Ismaily SC | 1-1 (0-1) | El Mokawloon | N | U |
| 19.05.2017 | Premier League | Ismaily SC | 1-1 (0-0) | El Mokawloon | N | U |
| 01.12.2016 | Premier League | El Mokawloon | 2-2 (1-2) | Ismaily SC | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 91.3% | 91.9% | – | 91.8% | 90.4% |
| 1 | 2.16 11.9% | 2.16 11.9% | 2.20 10.0% | 2.22 12.7% | - | 2.20 11.1% | 2.20 12.2% |
| X | 2.47 9.5% | 2.47 9.5% | 2.60 8.8% | 2.47 9.2% | - | 2.80 3.4% | 2.60 7.1% |
| 2 | 4.32 7.3% | 4.32 7.3% | 3.90 6.0% | 4.30 6.5% | - | 3.60 13.3% | 3.75 7.4% |
| 0-2 | 1.20 7.7% | 1.20 7.7% | 1.22 6.2% | 1.24 6.1% | - | 1.23 6.8% | 1.22 6.2% |
| 3+ | 3.68 23.9% | 3.68 23.9% | 3.80 18.8% | 3.65 17.7% | - | 3.70 19.4% | 3.70 17.5% |
| 4+ | 8.30 29.7% | 8.30 29.7% | 9.25 26.7% | 7.40 19.4% | - | 9.00 33.3% | 9.30 28.3% |
| GG | 2.79 11.2% | 2.79 11.2% | 2.90 9.4% | 2.80 11.1% | - | 2.80 9.8% | 2.90 9.4% |
| NG | 1.38 5.5% | 1.38 5.5% | 1.34 4.3% | 1.38 5.5% | - | 1.36 4.9% | 1.33 5.0% |
| I2+ | 5.05 17.4% | 5.05 17.4% | 5.10 14.6% | 4.70 10.6% | - | 5.25 19.3% | 5.05 13.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice