Ismaily SC 0 - 2 Future FC — rezultat
24.04.2026 17:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Ismaily SC Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | El Gouna FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.04.2026 | Kahraba Ismailia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 09.04.2026 | El Mokawloon | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.04.2026 | El Geish | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.03.2026 | Haras El Hodood | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 06.03.2026 | AL Masry | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 28.02.2026 | El Gouna FC | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Ceramica Cleopatra | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Wadi Degla | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 11.02.2026 | Al Ahly | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Future FC Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.04.2026 | Masr | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 14.04.2026 | El Gouna FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.04.2026 | Haras El Hodood | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | Wadi Degla | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.03.2026 | Kahraba Ismailia | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.03.2026 | Masr | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.03.2026 | Smouha SC | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 01.03.2026 | Petrojet | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.02.2026 | AL Masry | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.02.2026 | Kahraba Ismailia | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | Premier League | Future FC | 1-0 (0-0) | Ismaily SC | I | U |
| 01.01.2026 | League Cup | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | Future FC | N | U |
| 16.05.2025 | Premier League | Ismaily SC | 1-2 (1-0) | Future FC | I | O |
| 01.01.2025 | Premier League | Future FC | 0-3 (0-0) | Ismaily SC | P | O |
| 23.06.2024 | Premier League | Future FC | 0-1 (0-1) | Ismaily SC | P | U |
| 14.04.2024 | Premier League | Ismaily SC | 1-1 (0-1) | Future FC | N | U |
| 03.03.2023 | Premier League | Future FC | 0-0 (0-0) | Ismaily SC | N | U |
| 12.12.2022 | Premier League | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | Future FC | N | U |
| 16.07.2022 | Premier League | Future FC | 1-2 (0-0) | Ismaily SC | P | O |
| 10.02.2022 | Premier League | Ismaily SC | 0-0 (0-0) | Future FC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 91.6% | 91.8% | – | 92.0% | 90.2% |
| 1 | 2.82 18.5% | 2.82 18.5% | 2.70 21.7% | 2.95 16.9% | - | 2.75 16.7% | 3.30 4.3% |
| X | 2.41 11.7% | 2.41 11.7% | 2.75 3.8% | 2.40 12.7% | - | 2.60 5.5% | 2.70 1.9% |
| 2 | 2.94 30.7% | 2.94 30.7% | 2.80 17.6% | 3.00 33.3% | - | 2.95 25.5% | 2.30 2.2% |
| 0-2 | 1.30 2.4% | 1.30 2.4% | 1.33 5.6% | 1.32 1.5% | - | 1.33 2.3% | 1.30 2.4% |
| 3+ | 2.97 5.4% | 2.97 5.4% | 3.05 11.6% | 3.10 4.6% | - | 3.05 6.2% | 3.15 6.0% |
| 4+ | 6.05 14.8% | 6.05 14.8% | 6.80 17.6% | 6.00 9.1% | - | 6.75 3.6% | 7.35 7.5% |
| GG | 2.30 8.4% | 2.30 8.4% | 2.40 9.4% | 2.32 9.0% | - | 2.35 7.8% | 2.55 3.8% |
| NG | 1.54 5.5% | 1.54 5.5% | 1.48 5.7% | 1.54 6.2% | - | 1.50 4.9% | 1.43 2.1% |
| I2+ | 4.20 6.7% | 4.20 6.7% | 4.30 9.5% | 4.20 6.7% | - | 4.35 3.3% | 4.45 4.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice