Masr 1 - 1 AL Masry — rezultat
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Masr Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2026 | Pharco | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.01.2026 | AL Masry | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.01.2026 | Kahraba Ismailia | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 11.01.2026 | Zamalek SC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.01.2026 | Al Ittihad | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.12.2025 | Haras El Hodood | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.12.2025 | Alo Egypt | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.12.2025 | AL Masry | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.12.2025 | Smouha SC | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.12.2025 | Alo Egypt | H | 0-0 | I | U |
AL Masry Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Zamalek SC | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 28.01.2026 | Ceramica Cleopatra | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 25.01.2026 | Zamalek SC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.01.2026 | Masr | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.01.2026 | Zamalek SC | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 10.01.2026 | Kahraba Ismailia | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.01.2026 | Smouha SC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.12.2025 | Haras El Hodood | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.12.2025 | Dikernis | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 19.12.2025 | Masr | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2026 | Cup | Masr | 0-0 (0-0) | AL Masry | N | U |
| 19.12.2025 | League Cup | AL Masry | 1-0 (0-0) | Masr | I | U |
| 19.03.2025 | League Cup | AL Masry | 1-1 (0-0) | Masr | N | U |
| 01.02.2025 | Premier League | Masr | 1-1 (0-1) | AL Masry | N | U |
| 14.08.2024 | Premier League | AL Masry | 0-1 (0-0) | Masr | P | U |
| 12.03.2024 | Premier League | Masr | 2-2 (1-0) | AL Masry | N | O |
| 26.08.2020 | Premier League | Masr | 0-0 (0-0) | AL Masry | N | U |
| 21.10.2019 | Premier League | AL Masry | 2-0 (2-0) | Masr | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 92.1% | 92.6% | 90.1% | 91.5% | 90.5% |
| 1 | 2.62 16.0% | 2.62 16.0% | 2.65 5.4% | 2.72 13.7% | 2.63 17.8% | 2.65 14.5% | 2.60 13.3% |
| X | 2.62 7.4% | 2.62 7.4% | 2.85 3.4% | 2.60 8.8% | 2.73 8.7% | 2.70 3.6% | 2.80 3.4% |
| 2 | 2.89 23.0% | 2.89 23.0% | 2.80 9.8% | 3.05 26.0% | 2.75 16.5% | 2.90 18.4% | 2.75 19.6% |
| 0-2 | 1.41 2.8% | 1.41 2.8% | 1.42 7.2% | 1.42 2.1% | 1.50 1.3% | 1.44 4.6% | 1.42 6.0% |
| 3+ | 2.69 5.5% | 2.69 5.5% | 2.60 9.2% | 2.65 3.9% | 2.61 9.2% | 2.60 8.3% | 2.60 10.6% |
| 4+ | 5.05 3.1% | 5.05 3.1% | 5.50 15.8% | 5.00 4.2% | 5.50 14.8% | 5.35 15.1% | 5.50 15.8% |
| GG | 2.12 1.4% | 2.12 1.4% | 2.15 4.9% | 2.10 0.0% | 2.17 5.9% | 2.10 2.4% | 2.18 6.9% |
| NG | 1.63 1.2% | 1.63 1.2% | 1.58 6.0% | 1.65 0.0% | 1.58 5.4% | 1.63 1.8% | 1.58 4.8% |
| I2+ | 3.74 4.5% | 3.74 4.5% | 3.90 9.9% | 3.70 1.4% | 3.89 9.9% | 3.85 5.5% | 3.90 11.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice