Smouha SC 0 - 2 Ceramica Cleopatra — rezultat
22.04.2026 18:00 • Egipat - Premier liga
Mečevi iz lige Egipat - Premier liga
Tabele Egipat - Premier liga
Premier League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 2.5 | 18 |
| 2 | Al Ahly | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 16 |
| 3 | Zamalek SC | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | 5 | 1.8 | 13 |
| 4 | Al Ittihad | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2 | 13 |
| 5 | Future FC | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 2.7 | 13 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 12 |
| 7 | National Bank of Egypt | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | 0 | 2.3 | 9 |
| 8 | El Mokawloon | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Petrojet | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 10 | 0 | 3.3 | 8 |
| 10 | Masr | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 1.8 | 8 |
| 11 | Olympic El Qanah | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2 | 7 |
| 12 | AL Masry | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 7 |
| 13 | Smouha SC | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1 | 7 |
| 14 | El Geish | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.2 | 7 |
| 15 | Wadi Degla | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Asyut Petrol | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.5 | 5 |
| 17 | Enppi | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 12 | -4 | 3.3 | 4 |
| 18 | Abu Qair Semad | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 10 | -8 | 2 | 3 |
| 19 | El Gouna FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 8 | -4 | 2 | 2 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 | -9 | 1.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2.7 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 3 | Future FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 9 |
| 4 | Zamalek SC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 5 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 6 | National Bank of Egypt | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 7 | Al Ittihad | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 8 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 6 | 0 | 4 | 4 |
| 9 | Smouha SC | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | 4 |
| 10 | Olympic El Qanah | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 11 | Masr | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 12 | El Geish | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 13 | AL Masry | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 14 | Enppi | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 15 | Abu Qair Semad | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | El Mokawloon | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 17 | Wadi Degla | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Asyut Petrol | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 20 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pyramids FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 2.3 | 9 |
| 2 | Al Ahly | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 7 |
| 3 | Al Ittihad | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 7 |
| 4 | Zamalek SC | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | El Mokawloon | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 6 |
| 6 | Ceramica Cleopatra | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 6 |
| 7 | Masr | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 8 | Wadi Degla | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Future FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 10 | Petrojet | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 11 | Olympic El Qanah | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | AL Masry | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 13 | Asyut Petrol | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 4 |
| 14 | El Geish | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 15 | Smouha SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 16 | National Bank of Egypt | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 17 | Enppi | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 1 |
| 18 | El Gouna FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 1 |
| 19 | Ghazl El Mehalla | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 2.3 | 0 |
| 20 | Abu Qair Semad | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 | -6 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Smouha SC Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Al Ahly | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 07.04.2026 | Enppi | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 07.03.2026 | Future FC | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 01.03.2026 | National Bank of Egypt | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 23.02.2026 | Al Ahly | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 16.02.2026 | Al Ittihad | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.02.2026 | Zamalek SC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.02.2026 | Pyramids FC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 29.01.2026 | Enppi | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 21.01.2026 | Pharco | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Ceramica Cleopatra Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2026 | Enppi | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.04.2026 | Al Ahly | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 13.03.2026 | El Geish | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 05.03.2026 | National Bank of Egypt | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Wadi Degla | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.02.2026 | Ismaily SC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 20.02.2026 | Pyramids FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.02.2026 | Zamalek SC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 05.02.2026 | Ghazl El Mehalla | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 28.01.2026 | AL Masry | A | 3-2 (2-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2025 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 1-0 (0-0) | Smouha SC | I | U |
| 02.02.2025 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 0-1 (0-0) | Smouha SC | P | U |
| 12.08.2024 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 0-1 (0-0) | Smouha SC | P | U |
| 10.03.2024 | Premier League | Smouha SC | 1-0 (1-0) | Ceramica Cleopatra | P | U |
| 01.02.2024 | League Cup | Ceramica Cleopatra | 2-0 (2-0) | Smouha SC | I | U |
| 07.06.2023 | Premier League | Smouha SC | 2-2 (2-1) | Ceramica Cleopatra | N | O |
| 21.03.2023 | League Cup | Ceramica Cleopatra | 1-1 (0-0) | Smouha SC | N | U |
| 20.01.2023 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 0-2 (0-1) | Smouha SC | P | U |
| 04.08.2022 | Premier League | Smouha SC | 1-1 (0-0) | Ceramica Cleopatra | N | U |
| 08.03.2022 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 1-1 (1-1) | Smouha SC | N | U |
| 15.05.2021 | Premier League | Ceramica Cleopatra | 1-1 (1-1) | Smouha SC | N | U |
| 02.01.2021 | Premier League | Smouha SC | 0-0 (0-0) | Ceramica Cleopatra | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | – | 92.4% | – | 91.8% | 90.1% |
| 1 | 3.22 12.6% | 3.22 12.6% | - | 3.15 8.6% | - | 3.05 1.6% | 2.88 2.9% |
| X | 2.49 8.1% | 2.49 8.1% | - | 2.52 4.9% | - | 2.65 5.4% | 2.70 3.6% |
| 2 | 2.59 1.6% | 2.59 1.6% | - | 2.72 4.6% | - | 2.60 6.1% | 2.55 0.0% |
| 0-2 | 1.31 5.8% | 1.31 5.8% | - | 1.35 3.6% | - | 1.36 3.5% | 1.33 5.7% |
| 3+ | 2.92 12.7% | 2.92 12.7% | - | 2.92 7.4% | - | 2.90 7.4% | 3.00 13.2% |
| 4+ | 5.75 16.2% | 5.75 16.2% | - | 5.60 7.7% | - | 6.35 12.4% | 6.80 20.4% |
| GG | 2.32 9.4% | 2.32 9.4% | - | 2.22 0.9% | - | 2.25 2.3% | 2.40 9.1% |
| NG | 1.53 6.1% | 1.53 6.1% | - | 1.59 1.2% | - | 1.55 1.3% | 1.47 5.8% |
| I2+ | 4.05 13.1% | 4.05 13.1% | - | 4.00 2.6% | - | 4.25 10.4% | 4.25 7.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice